Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość zrobcie kopie tego tutaj
znikaja bo top przeciazony podsumujmy 1,Oklamala2.nie odp na pytania.3.nie chce spotkac sie w domu.4.usuwa profile chce danych by nie rezygnowac tak latwo z latwych pieniedzy bo nie wszyscy sie zorientuja ze zostali oszukani, najprawdopodobniej dziala tez na innych forach,powinno sie to zglosic, bo co z tego ze wybedzie z kafe, jak jest kupe innych for gdzie bedzie zerowac na ludzkiej dobroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nas pożegnała:D bezczelna faktycznie ja podejrzewam też najgorsze naciągneła w ten sposob ludzi na WIELU FORACH, na pewno nie tylko na kafeterii stad prosba o dane i chetnie odsylanie pieniedzy - odesle 400, ale drugie 400 i tak zostanie w kieszeni, bo inni sie nabrali Ostra - pojedziesz do niej? tylko uwazaj, Bog wie co to za patologia... ja bym sie tam udala razem z funkcjonariuszem policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobcie kopie tego tutaj
i to prawda MAMANAPISALA RAZ PRAWDE ze sie NICZEGO NIE BOI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łudzicie
sie ze podała wam prawdziwy adres?? ze byłaby na tyle głupia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra ja to Ci zazdroszczę determinacji i spokoju bo ja już bym ją chyba rozerwała, a przynajmniej zmieszała z błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissues
ulala śledzę wątek od początku.. ale sie narobiło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pan..__
i zmieniła styl najpierw buciki, syneczek, prosze, dziekuje, ochy achy uniżona a teraz niczego sie nie boje pokazała prawdziwe ja :O qrde ale naiwni bylismy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala ja bym
rzekla ze o niebo wiecej wyludzila,a wysylajacy dalej beda wysylac bo dzila tez na innych forach.tutaj z 500 zl jak nie wiecej od piatku ugrala plus ubranka mleko,kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA POLICJE Z OSZUSTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amożeby
A moze ktoś kto dostał zdjęcie jej synka wysłałby wiadomość na nk do jej znajomego-kogoś z rodziny albo do kilku osób czy to dziecko tej BiednejMamy, wszystko byłoby jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteourise
ostra a ty drazysz jakbys jej cos dała . chce wam wszytsko oddac a wy co ?? lepeij problemow komus narobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA POLICJE Z OSZUSTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobieee
czytam i powiem Wam, ze chuuj mnie obchodzi cz to prowo czy nie prowo,czy ta mamuska rzeczywiscie biedna czy wyludzaczka, wykorzystujaca do tego celu wlasne dziecko. Nic mnie nie juz nie zdziwi, takie czasy mamy, ze teraz to strach komukolwiek zaufac a co dopiero bezinteresownie pomoc i chociaz mam dobre serduszko i zal mi patrzec na biednych ludzi to choc bym bardzo chciala nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobieee
czytam i powiem Wam, ze chuuj mnie obchodzi cz to prowo czy nie prowo,czy ta mamuska rzeczywiscie biedna czy wyludzaczka, wykorzystujaca do tego celu wlasne dziecko. Nic mnie nie juz nie zdziwi, takie czasy mamy, ze teraz to strach komukolwiek zaufac a co dopiero bezinteresownie pomoc i chociaz mam dobre serduszko i zal mi patrzec na biednych ludzi to choc bym bardzo chciala nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo czytam topik od
początku i jestem normalnie w szoku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za perfidna wredna OSZUSTKA
!! do modow z tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
Wow! ale sie teraz rozkrecilo............... no ,ale rozwalila mnie babka- najpeirw pisze ,ze zaprasza wszystkich do niej do domu a potem juz sie boi i chce sie w parku spotkac......... dyrektore- jestes :classic_cool: bo jej zajebsicie odpisales!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteourise
dobrze ale co to da ostra pojedzie i co jej zarzuci ? dostalas odemnie 200 zł którego tak naprawde nie dostałas ? zadne rzeczy te zpodejrzewam do niej nie dojda bo byl weekend i teraz nikt i tak nic nie wysle . nie mozna nic zrobic no co pojedziecie i pobijecie ja ? a co jak okaze sie naprawde biedna ? a co jak mieszka pod innym adresem ?? bez sensu jest takie trzaskanie jak sie tak naprawde nic nie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
Dzień dobry wszystkim.Co się tu dzieje..............jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
dlatego ja sprzedaje wszystko na allegro.nic nie dam za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest oszustka a wiecie dlaczego? bo zrobiła się na koniec bezczelna i stosuje uniki uczciwa, nieslusznie oskarzona osoba mowi: czekam w domu, jestem caly czas, przyjedź, przekonaj się odwoluje wazne sprawy i siedzi na dupie, zeby wyjasnic, udowodnic, oczyscic sie z zarzutow Ostra - nie zdzw sie, jak pocałujesz klamkę ona może nawet gdzies wyjechac na jakis czas, do rodziny itd, zeby przycichło... dlatego doradzałabym kontakt z policja, majac swiadomosc, ze wyudza tez na innych forach z pewnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za perfidna wredna OSZUSTKA
misteourise ostra a ty drazysz jakbys jej cos dała . chce wam wszytsko oddac a wy co ?? lepeij problemow komus narobic ?? i jeszcze ma czelnosc skakac pod innym nickiem, ja pierdole co za gadzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteourise
i bardzo dobrze kazdy kto teraz wejdzie nie wysle nic nic nie zyska ja rozumeim jakby sie miala dziewcyzna wzbogacic ale raczej nie tutaj nie na tym forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
misteourise dobrze ale co to da ostra pojedzie i co jej zarzuci ? dostalas odemnie 200 zł którego tak naprawde nie dostałas ? zadne rzeczy te zpodejrzewam do niej nie dojda bo byl weekend i teraz nikt i tak nic nie wysle . nie mozna nic zrobic no co pojedziecie i pobijecie ja ? a co jak okaze sie naprawde biedna ? a co jak mieszka pod innym adresem ?? bez sensu jest takie trzaskanie jak sie tak naprawde nic nie zrobilo. brzmi to dla mnie jak kolejna niezalogowana autorka...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, czy ktos moze podac jej dane tu na forum, a jak nie to na maila, ja jestem z lodzi i jesli ktos jescze bedzie chetny to sie przejedzmy do niej, jak dawala adres do przelewu to na pewno ktos z was go ma, ja jestem gotowa do niej pojechac nawet dzis! nie zostawiajmy tak tego bo ta kurwa sie panoszyc zaczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteourise
mam sie zalogowac? a co ma wyjasniac? ze nic nie dostala albo ajkies pare groszy ? ma tracic czas na to zeby duowdaniac cos obcym ludizom okej rozumiemz denerwowanie moze oszukala ale tak anprawde nic wam nied ajezdzenie sprawdzanie kolowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
popieram,podajcie tu jej dane PUBLICZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KU PRZESTRODZE DOBRYCH LUDZI KTÓRZY SAMI MAJĄ CIĘŻKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×