Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość LIISRYLI
FAJNE LASKI CZY JAK CI TAM,PRZECIEŻ NIEDAWNO NAPISAŁAŚ,ŻE ZOSTAŁAŚ OSZUKANA I NIE WIESZ CO Z TYM ZROBIĆ,DYREKTORE CHCE KASĘ Z POWROTEM I PISZE,ŻE NA PEWNO KASA WRÓCI.AUTORKA WCZORAJ OBIECAŁA ODDAĆ KASĘ.MAM DO WAS PYTANIE:NA CO WY CZEKACIE?JAKBY WCZORAJ ZROBIŁA PRZELEW,DZIŚ MIELIBYŚCIE KASĘ NA KONCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenus to dla Ciebie
no popatrz, a takie podobne jesteście :) i gusta te same;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
dyrektore napisał że za mleko nie chce,ale chce zwrot gotówki którą wysłał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
[zgłoś do usunięcia] dyrektore a ja oswiadczam ze jezeli cala kasa nie zostanie zwrocona ' to wkleje nie tylko jej nk ale i napisze do wszystkich znajomych po kolei zreszta pisalem to juz wczesniej...... moje mleko mozesz dac dziecku ale kasa ma wrocic z POWROTEM CO DO GROSZA ps. zarchiwizowalem wszystkie mnostwo linkow z nk z profilu - czekaja u mnie bezpiecznie na dysku jezeli zwrocisz kase - skasuje natychmiast ten plik takze mamcia - wiesz co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnn
wczoraj mialas inne zdjecie brzydka tapeciaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
wenus,jesteś bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
aaa,no to przepraszam....myślicie że odzyskacie forsę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenus to dla Ciebie
Wieśniaczka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnn
Wenus www.piczon.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
właśnie na zdjęciu wenus wygląda bardzo naturalnie i świerzo,podoba mi się taka uroda....kurwa uciekam stąd bo mnie wyzwą od lessss.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO WAŻNE PYTANIE
Czy któraś z was chce zimowe buty rozmiar 26 dla 3 latka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. ona naprawde chce wszystko oddać.. dlatego ją troche bronie bo potrafi chociaż umie się zachować.. A na forum juz nie napisze.. no bo nie moze:/ wystarczy jeden post i wszyscy ją jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnn
nie umie wypic piwa ktore naważyła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenus to dla Ciebie
Lisryli Szkoda że nie widziałas wcześniejszego zdjęcia 🖐️ Sukiena Wenus była niekiepska :) 🖐️ Pa Wenus,do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnn
btw co trzeba miec w glowie zeby sie nazwac "cudowna wenus" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
ja bym nie jechała,jakby napisała całą prawdę,tak szczerze.bo ja sobie cenię w ludziach że potrafią prawdę mówić,a to dziś rzadka cecha.jakby koleżanka mi powiedziała,że marzy o nowych szpilkach,to bym jej coś dorzuciła,jakbym oczywiście miała,ale jakby sciemniała,że dla dziecka,to nic by nie dostała...no ale teraz pewnie nikt nie uwierzy w żadne jej słowo...a kiedy ma zamiar oddać te pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
tyle że ja nadal czegoś nie rozumiem-skoro biedna mama faktycznie ma biedę nieważne z jakiego powodu,to dlaczego ma oddać kasę??????????????to ma w końcu biedę czy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani:) a co mam wymyslac orginalne nicki ?? chcialam odpowiedizec na szybko i wpisalam co mi wpadlo pierwsze do glowy . wenus - planeta kobiet cudowna ogólem chodziło mi o kobiety że są cudowne :/ ty oczywiscie snujecie swoje wersje.. po 2 pisalam dlugo pod pomaranczka i wkoncu go zaczerniłam! potem stwierdzilam ze skoro ja wole wiedziec jak wyglada osoba z ktorą pisze to też dodałam zdjęćie :/ no i się zaczeło.. ze niby ja uwazam się za cudowną :D .. tak tak wy wiecie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaiz
A co z Panią Anetą, koleżanką Ostrej, spotkała się z Martą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce od niej pieniedzy, dałam jej i nie chce ich z powrotem. Reszta nie wiem jak to załatwia.. Zwolnili jąz pracy maja problemy finansowe i naprawde to wszytsko milo byc dla dziecka :/ no bo mleko czy buty jej sie nie przydadza.. a skoro chciala dla dziecka więc wąpie zeby za te pieniadze kupila sobie nowe buty :/ są ludzie dla ktorych dzieci są najwazniejsze i z tego wynika ze autorka jest taka osoba! inaczej by nei wymyslala tych bzdur wciągajac w to dziecko.. a zwlaszcza jego zdjecia,podajac swoj adres itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzą w parku
jeszcze w parku pani Aneta z biedna mama ? łojesuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
a w końcu kupił ktoś te buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×