Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość jesteś nie w porządku
wyludzacze jak tam u Pani z podkarpacia? :classic_cool: szybko Ci poszlo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt z "darczyńców" nie jedzie po mamie oprócz "fajne laksi jestescie" która już chyba się uspokoila bo pisze z autorką maile.. Więć nie przesadzaj :/ tutaj zawracaja dupe ludzie ktorzy nie maja z tym nmic wpsolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
WENUS MACZAŁAŚ PALCE W TEJ PROWOKACJI?BO NAJGŁOŚNIEJ KRZYCZYSZ I BRONISZ BIEDNEJ MAMY.SKORO ONA PISZE DO CIEBIE,TO DLACZEGO NIE PISZE JUŻ NA TOPIKU?WYJAŚNIŁA SYTUACJĘ?NIC NIE WYJAŚNIŁA W SUMIE,TYLKO ŻE JEJ PRZYKRO,NAWET SIĘ NIE TŁUMACZYŁA DLACZEGO KŁAMAŁA.JAK DO NIEJ PISZERZ,TO ZAPYTAJ GDZIE JEST OSTRA TERAZ OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffam te usta
dobrze, że nie z żabki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak w ty kraju ma
być dobrze jak siedzą takie pierdolone nieumiały cały dzień na kafe i walą smuty:O za co wam kurwa płacą:P żule bose:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka " cudowna wuuu" co pisala ze mam maila to ona! czyta to wszytsko... narazie nie chce pisac..:/ z ta dziewczyna sie widziała.. a z ostrą ona sama nie wie co.. ale uwaza ze do niej jedzie tak jaka kazdy z nas uwaza. a teraz przestała odpisywac:) może i ostra przyjechała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
CZESC WENUS - nie jade po autorce ! i nie jechalam po prostu sie wkurwilam(bbylo mi tez przykro -ale to na drugim planie..)dlatego ze wyszlo na to ze najbardziej naiwna okazalam sie JA! dyrektore wyslal mleko , ostra siostra zablokowala przelew,ty wyslalas jej 50, ja jej wyslalam 100 po 5 min - ja pojeb,,,,,wiem ..:/... i ile razy mam mowic ze huj w ta stowe!!!mi chodzi o to ze tu sa takie akcje jak ja pitole ,,,,,:O..... i teraz co - wszyscy bronia autorki- to wszyscy bronia ..... ok potem wszyscy wkurwieni - to wszyscy wkurwieni....ok nastepnie wszyscy maja beke z tego - to ja tez mam to na 20 syton sobie dowcipkowac - skoro mnie to WCALE nie bawi???? dla mnie najdziwniejszy juz tylko jest watek z pania aneta i ostra siostra ....nie wiem o co tu chodzi wogole ,, ze jakas pani aneta ma zagwarantowac ze biednamama istnieje i ma sie tak zle jak pisze????? a jakim wyznacznikiem jest PANI ANETA???? na logike????? i nie dziwcie mi sie bo ja chyba najbardziej latwowierna sie okazalam ,,, i piewrwszy raz NIEWIEM co mam jednak dalej z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogataMama 2323233
piszę do Was z mojego prywatnego odrzutowca, piję Martini Dry i bawię się oliwką :-D Tak się cieszę, że jednak są tacy dobrzy ludzie na tym świecie jak wy kochani! Dzięki wam świat jest piękniejszy! PS. Napiszę jeszcze po zameldowaniu w Conrad Maldives Rangali Island. Narka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffam te usta
tysz prawda :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogataMama 2323233
Ostra siedzi obok mnie w pierwszej klasie pijąc szkocką z lodem, a pejcz....hm...leci z nami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.voila.pl/267/mswzv/index.php?get=1&f=1 - dla niedowiarków :) fajne laski jestescie ja wiem.. po prostu my z dyrektore się smialismy ze wkrecaja w to nas i ostrą ze to niby my.. 100 zł napewno wróci do Ciebie.. Każdy moze sie dac nabrać.. i wiem ze się wkurzyłaś najbardziej dlatego wymeiniłam Ciebie :) nie powinna kłamać.. juz lepiej jakby powiedziała prawde.. tak samo jak bylo tu o dziewczynie ktora ma do konca miesiaca 60 zł.. te chcieli jej wysylac ale nie chciala nie sciemniała (chyba:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
OSTRA SIE Z NIĄ UMÓWIŁA NIEWIADOMO NA KTÓRĄ GODZINĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogataMama 2323233
nareszcie Dyrektore coś z głową mówisz! :-D Co ci zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
dyrektore nie robie tragedii! tyko wy chcielibyscie zeby wszystkie uczucia byly "pod was" podpiete - tak jak pisalam juz teraz nabijacie sie i macie pretensje i uszczypliwe komentarze do osob ktore sie nie nabijaja idac waszym tokiem myslenia: sytuacja ktora wynikla - jest SMIESZNA ??? :O chyba nie prawda? a wy obrociliscie to w zart razem z WENUS gdzie jakos ty masz lekki fajny "jezyk" i jakos to wychodzi z ciebie natomiast WENUS jest strasznie irytujaca ,,,, zachowuje sie "pod publiczke"ze tak niby nadaza za dowcipem a jest w tym strasznie pretensjonalna i nie WENUS nie zazdroszcze ci ani figury ani urody jestes piekna babka kiedys z jennifer pisalam do ciebie ze masz fajna kiecke itd tzn na topiku o jennifer tylko litosci!!! przestancie juz dowcipkowac w tym temacie bo to jest naprawde wku$%%ce!! zrozumcie ja wysylajac jej mialam 767zl to nie jest duzo ,,i przejechalam sie i ok i nawet jak sobie to wyjasnie z autorka ,,ok...ale wy nie jestescie to wyznacznikiem JAK TERAZ POWINNO SIE ZACHOWAC W TAKIEJ SYTUACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno go nie bylo
ja pierdole ale cenzura. w poscie powyzej slowo d.o.w.c.i.p.k.o.w.a.c:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam dokl na koncie 314 zł i co z tego ?? :/ kuźwa a czy Tobie wydawałoby się śmieszne jakby ktoś oskarżał Cie i osoby które nie maja nic wspolnego z autorką o to że robimy podszywy ? glupie prowokacje ?? Że wyłudzamy pieniądze? mam siąść i płakać?? Smiejemy się z tego. Bo to juz nie chodzi o autorke tylko o chorą sytuacje ludzi na tym forum. Potem nagle temat o "naszej prowokacji" ucichł i nagle najezdzaja na jakiegos myrevina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat wyszło szydlo z worka
fajne laski jestescie jeszcze kilkanaście stron temu podobno miałaś tylko 760 zł a teraz piszesz że 767 zł??? I kto tu kurwa oszukuje co? Sama mijasz się z prawdą!!! Wszystko sprawdzimy! Mam znajomego dyrektora w twoim banku, będę mieć wgląd do konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenus to dla Ciebie
A moze to Ty Wenus, gust masz podobny jak autorka bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×