Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość ostra siostra to ja
a ja znalazlam jej konto na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antrykot2
a gdzie infromacja ze ktos Ci nagle wyslal nk jej faceta i skad mial nk jej faceta skoro niby ta pierwsza nk byla falszywa. brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm a ktoś kiedyś
komuś zarzucał zmultiplikowaną osobowość :classic_cool:)))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa mać!! skąd mam wiedziec ???? przesłali mi innej dziewczyny nasza klase i tam byly zdjecia z tym dzieckiem.. tak byly rowniez komentarze od faceta i tesciowej i zdjęcia z maluchem!! naprawde dajcie spokoj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie fochuj sie i tak cie koffa
m :classic_cool:))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie koffasz to daj dowoda
:classic_cool:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie
ubaw jakby nic innego nie było do zrobienia.a to co poniektórzy wypisuja to są tzw:groźby a cos takiego jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tu piszecie?ja juz zdążylam obiad ugotować :)To teraz wokól kogo toczy sie akcja?Dyrektore jesteś ojcem dziecka co nie ma bucików???OMG zaraz sie okaże że ja to nie ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore koffa Ostrą w pupę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
To ja wysłałam Venus te linki. I Ostrej też, tu macie nasze maile z ostra. I już nie szukajcie prowokacji bo żadnej prowokacji nie było ..... "Witam, czy dostałaś fotki Damianka od Biednej mamy? Czy to ten chłopczyk? >>>>>>>>>>> Dnia 12 października 2010 10:37 ostra napisał(a): Tak dostałam dwa zdjęcia, to ten sam chlopiec. Tylko ja dostałam zdjęcia buziaka. >>>>>>>>>> Pytam, bo coś znalazłam, też chciałam bardzo pomóc ale teraz to nie wiem...:( : http://nk.pl/........ czy to może być ona? W jej znajomych jest chłopak, któremu ona pisze per "Kochanie itp" ten chłopak ma zdjecia tego chłopczyka jako synka: http://nk.pl/....... tu chyba jej teściowa też ma zdjęcia tego chłopca http://nk.pl/........ Adres się zgadza...:( Niestety ona ma zablokowaną galerię. Nie wiem co myśleć. >>>>>>>>>>>>> Dnia 12 października 2010 10:50 ostra napisał(a): Tak!!! To ona..zeszło mi się troche bo nie mam nk, wchodziłam przez konto najomej. Marta takie dane podała koledze z forum który wysylał jej paczkę!!! Nie wygląda na biedną... ciekawe czy to nie ściema.. proponuję wstrzymać się z wypłaceniem jej cokolwiek lub wysyłaniem paczki.. >>>>>>>>>>>>> Mnie też wysłała dane i tak ją znalazłam, trochę mi przykro bo naprawdę chciałam jej pomóc... tam jakaś dziewczyna z forum napisała że się z nią widziała, może ona potwierdzi, tylko nigdzie do niej maila nie widzę. Chyba że ona podstawiona... Może napiszesz jej maila? Sprawdzimy czy jest na necie. Głupio mi trochę bo jak to nie ona?:( Nie chcę roztrząsać tego na forum. >>>>>>>>>>>> Dnia 12 października 2010 11:00 ostra napisał(a): Sama nie wiem co myśleć. ale masz rację po prostu napiszę jej maila z linkiem czy to ona. Jak pisała ze mną wydawała mi się szczera.d am znać co i jak :) >>>>>>>>>>>>> A więc jest na necie teraz:( właśnie kuknęłam na forum:( ciekawe co Ci odpisze. >>>>>>>>>>>>> Dnia 12 października 2010 11:11 ostra napisał(a): Odpisała,że nie ma konta w na nk bo nie ma internetu.. >>>>>>>>>>>>>> Teraz to jestem pewna że to ona, bo zablokowała galerię męża z tym synkiem. Jeszcze dzisiaj była dostępna. Ale jeszcze teściowa jest nie zablokowana. Smutne to. To zdjęcie co Ci wysłałam to było z profilu tego chłopaka - ojca dziecka. :( >>>>>>>>>>>>>>> Smutne i wkurwiające - przepraszam . dzięki za info. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmijmy się swoimi pupami
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
OSTRA W PIERWSZĄ STRONĘ POJECHAŁA W PÓŁ GODZINY,A TERAZ CO TAK DŁUGOWRACA?MOŻE JĄ BIEDNA MAMA ZABIŁA ŁOPATĄ W TYM PARKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dyrektore Lady Pretensja na rany CHRYSTUSA - kobietoooooo..... przecież chyba czytasz na codzień gazety - oglądasz wiadomości i tak dalej -" Sorki ale nie wiem do czego to przypiąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore - JA!:D Dzięki za oddzew! wkoncu ktoś udowodnił.... I NITK TU NIE WKLEI JEJ NASZEJ KLASY! BO NIKT NIE JEST TAK GLUPI BY KOMUS W TAKIM STOPNIUJ NISZCZYC ZYCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka to tego niby męża
na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka to tego niby męża
Wenus, a Ty jakoś sama wklejasz swoje zdjęcie :) nie boisz się że Ci ktoś zniszyczy życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Dlatego nie podawałam właśnie tu linka - z tego powodu co napisała Venus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
TE E-MAILE SĄ SPREPAROWANE NA SZYBKIEGO.BIEDNA MAMA ŻEBY USUNĄĆ PROFIL SWOJEJ TEŚCIOWEJ MUSIAŁABY ZNAĆ HASŁO DO JEJ PROFILU,SKĄD BY JE WZIĘŁA TAK SZYBKO NIEMALŻE NA POCZEKANIU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Profil teściowej cały czas jest, konto męża ma zablokowaną galerię, nikt nic nie usuwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
WENUS,TY SIĘ POGRĄŻASZ-PISZERZ ŻE NIE DASZ LINKA DO NK BIEDNEJ MAMY...PRZECIEŻ ONA NIBY USUNĘŁA KONTO-JEDNO PRZECZY DRUGIEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
Dyrektore, czy ja Cie gdzies obrazilam, ze tak tryskasz jadem w przekrecaniu (tanim) nickow? Odezwe sie nieco pozniej bo ja w odroznieniu do coponiektorych wiode zycie zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściową wyrzucila ze nzajomych. a męża zablokowala galeria ciołki :)) Dokladnie, dziewczyna zrobiła błąd, przyznała się... ale to nie znaczy ż trzeba zniszczyc zycie :/ dyrektore mruuuucz!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjklm,l
wystarczy ze sama jej zakladala profil, ja tez zakladalam swojej tesciowej i mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×