Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość pani Aneta
właśnie siedze u biednej mamy w mieszkaniu :) pijemy herbatke, dokupiłam delicje ciasteczka, miło nam sie rozmawia , gram z jej synkiem w kosi kosi łapki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
to po co dyrektore pisze,że biedna mama ma kasę oddać?jak potrzebuje to dlaczego jej to teraz zabrać?zaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogataMama 2323233
nie uwierzycie: właśnie dzwonił mój menager, że jestem na 4 miejscu na liście Forbes'a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Aneta
synek biedna mamy z powodu braku bucików ma na stópkach przewiązane ucięte rękawki od bluzki :) dałam 300 zł na buciki ,pojedziemy jutro razem do bartka ,moze jeszcze cos dokupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejcie wodę na ten mój młyn, kaska musi być. my z ostra i biedna mamą musimy mieć na flaszkę bo właśnie nam się kończy... dalej...lenie....do roboty... jazda, jazda, jazda....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
ale nie czarujmy się:kto z was pisze całą prawdę o sobie?nikt,bo każdy się boi,że znajomi się pokapują,że to on pisze na forum że np.kasy nie ma.przecież to logiczne,nikt nie chce zostać rozpoznany,bo by się znajomi wyśmiewali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenus ja tak jak ty pisze z autorka. i tez mi powiedziala prawde, i jja w to wierze.zostalam tu posadzona o pomowienia z dyrektore i ostra, o jakies przekrety, kazdy sie czepia, bo oczywiscie w polsce pomaganie sobie to niecodzienna sprawa, i jesli ktos tak jak ja lubi to robic, to to jest chore, to klamanie, to sprzeczne z wasza filozofia zyciowa ! a ja powiem jedno - bede pomagac komu zechce, bede dalej prowadzic swoj topik, niezaaleznie co ktos tu powie i jak mnie zbeszta i wyzwie od nikowego wyludzacza. przy okazji jesli ktos czegos potrzbuje, jest w POTRZEBIE, lub ma cos zaoferowania , zapraszam - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4620523&start=390 . mile widziane wymianki, cos komus brakuje , ale da cos w zamian :):) i jedno - jesli ktos ma czelnosc obrazac kogokolwiek, i mam okazje sie wszystkiego dowiedziec, to mam sklonnosc pozyczyc 400 zl na paliwo, wsiasc w samochod, i pojechac. ot tak z miejsca. bo jak ktos powiedzial - ''nudzi mi sie w zyciu, jestem wolnym czlowiekiem '' :O . to tyle, nikt w to wierzyc nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Aneta
przysyłajcie mi pieniądze ekipa.wyludzaczy@wp.pl podam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
dyrektore- nie bedziesz mi chyba mowil takich rzecz:O jak bede miala nawet mniej a ktos bedzie TAK POTRZEBUJACY JAK WYDAWALA MI SIE MAMA TO WYSLE! okazalo sie tylko ze azzzz tak nie jest i juz pomijam jej temat - bo kontakt mam z nia mailowy tylko mnie irytuje ze robicie z tego szopke jakas ! i ty zachowujesz sie jak DYREKTOR ze teraz kazdemu po kolei wyznaczasz role- zadania ; ten podejrzewa tak czy tak , ma takie domniemanIa ( mi nie chodzi o idiotyczna sytuacje ze wy to biednamama232323:O) ale to nie jest tak i ma byc w tej chwili smieszne!!!! i zeby nie bylo ze to ja jestem jakim :dyrektore rucha sie w dupe :O:O tylko nad wyraz potrzebujesz bezwglednej uwagi i ze jestes taki :classic_cool: ps mi sie sukienka WENUS podoba ;) a generalnie to mi tez trudno powstrzymac sie od smiechu w niektorych sytuacjach bo np z pania anita wszystkie anegdotki mnie rozj^^&& :) ale innym moze do smiechu nie jest - po tym jak wyniknela sytuacja prawdziwa z biedna mama inny to przyjmie - drugi - nie - nawet jak nie pomogl- nie moze sie pogodzic i nie kazcie mu sie nabijac JA SIE ZEBY NIE BYLO; POGODZILAM NA DOWOD MOGE WAM WKLEIC ROZMOWY Z MAMA !!!!! tylko nie stawiaj swoich racji jako racje absolutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski :*
mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłudzacze- otóż to.. masz całkowitą racje. I jeśli ja pomogłam i nie chce nic z tym zrobić a jakies pomaranczki wszczynają jakieś afery to mi ręce opadają.. też jej wierze. To moje pieniadze i moje decyzje i jestem odpowiedzialna za to co robie. No ale to już jest nie wazne troche się uspokoilo mam nadzieje że już na zawsze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Aneta
ja zrobiłam biedna mamie stały przelew 1500 zł na miesiąc mam nadzieję że inni też pójdą moim śladem pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FG67G5NUKJBV
FAJNE LASKI,WKLEJ TE E-MAILE,PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auduniaczka
a po chuj ci te maile podobno zainteresownai mieli zalatwiac sprawy przez @ a teraz beda wklejac rozmowy to po co to utajanie od razu tzreba bylo na forum gadac a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
nic nie wkleję bo nie pisałam z nią maili poza tym kasy też nie wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego ze chce komus pomoc? jak to dziwne przeciez, klamstwo!napisala na moim topiku pani ktora prosila o pomoc z usunieciem grzyba, gadalam z nia przez maila pol dnia. umowilysmy sie, sama wszystko kupila! pojechalam do niej, 15 km od mojego domu :D a tu co dzis widze? ze stac mnie by jechac z miejsca kilkaset km by usunac i pomalowac komus sciany - wiec to logiczne ze przeciez sklamalam, i w dodatku jestem ta pania sama w sobie.i co jeszcze najwazniejsze ! to ja jestem biednamama !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FG67G5NUKJBV
O MATKO,JAKBY GADAŁY NA FORUM,TO WSZYSCY BY SIĘ WCINALI I ROZMOWA BYŁABY PRZERYWANA GŁUPIMI KOMENTARZAMI,TAK NIE IDZIE SIĘ DOGADAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auduniaczka
taka le teraz fajne laski jestescie chce wklejac rozmowy to pytam wkoncu ma byc prywatnie czy forumowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FG67G5NUKJBV
fajne laski jestescie nic nie wkleję bo nie pisałam z nią maili poza tym kasy też nie wysłałam NIECO WYŻEJ PISAŁAŚ ŻE PISZERZ Z NIĄ E-MAILE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FG67G5NUKJBV
[zgłoś do usunięcia] fajne laski jestescie dyrektore- nie bedziesz mi chyba mowil takich rzecz jak bede miala nawet mniej a ktos bedzie TAK POTRZEBUJACY JAK WYDAWALA MI SIE MAMA TO WYSLE! okazalo sie tylko ze azzzz tak nie jest i juz pomijam jej temat - bo kontakt mam z nia mailowy tylko mnie irytuje ze robicie z tego szopke jakas ! i ty zachowujesz sie jak DYREKTOR ze teraz kazdemu po kolei wyznaczasz role- zadania ; ten podejrzewa tak czy tak , ma takie domniemanIa ( mi nie chodzi o idiotyczna sytuacje ze wy to biednamama232323 ) ale to nie jest tak i ma byc w tej chwili smieszne!!!! i zeby nie bylo ze to ja jestem jakim :dyrektore rucha sie w d**e tylko nad wyraz potrzebujesz bezwglednej uwagi i ze jestes taki ps mi sie sukienka WENUS podoba a generalnie to mi tez trudno powstrzymac sie od smiechu w niektorych sytuacjach bo np z pania anita wszystkie anegdotki mnie rozj^^&& ale innym moze do smiechu nie jest - po tym jak wyniknela sytuacja prawdziwa z biedna mama inny to przyjmie - drugi - nie - nawet jak nie pomogl- nie moze sie pogodzic i nie kazcie mu sie nabijac JA SIE ZEBY NIE BYLO; POGODZILAM NA DOWOD MOGE WAM WKLEIC ROZMOWY Z MAMA !!!!! tylko nie stawiaj swoich racji jako racje absolutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
ale się rozmyśliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcvc
CHYBA MASZ COS Z GŁOWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auduniaczka
dlaczego laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcvc
A SOTRA PRZEPADŁA JAK KAMIEŃ W WODĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×