Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość jogo!!
aliksandra co ćię do cholery boli skacz pytania typu kutas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
aliksandra - odpitol sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
do BiednejMamy Nic bym nie chciał. Chcę Ci po prostu pomóc. Uważam, że trzeba pomagać tym, którym jest ciężko. Poza tym nie wiem, czy ja też kiedyś nie będę potrzebował od kogoś pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
13:50 to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
wiecie co ja myślę- jutro pojawi się ktoś z podobną sytuacją- niekoniecznie prawdziwą i co wtedy? Miło,że pomagacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aIliksandra
moj psycholog marian c. zawsze mi mowi zebym nie ufala kobietom ,daje mi nawet kolorowe cukierki ktore musze lykac codziennie... wybaczcie ze sie tak dopierdalam ta depresja i schizy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze znajdzie sie choc jedna osoba,ktora pomoze..Nie rozumiem afery.Mam wiecej niz inni wiec sie dziele,nie?w momencie gdy nie chodzi o kase tylko o jedna konkretna rzecz to problemu nie widze,sa ludzie,ktorym 50zl mniej na koncie nie zrobi roznicy,a dziecku pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
zawsze się znajdą osoby proszace o pomoc i uwazam że dziecią jest ona potrzebna!!!!!! gdyby prosiła kase na pierdoły to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak....śpi 3 godziny i akurat wtedy gdy ty tego chcesz i budzi się kiedy już masz czas dla niego bo dziecko to taka fajna lalka na guziczek, wyłączamy gdy coś robimy i włączamy gdy skonczymy i w dodatku nie potrzebuje dzieciak siku,piciu, nic , leży i śpi :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aIliksandra
dodam jeszcze ze jestem tak wredna kurwa bo tata bil mnie kablem od prodziza do 18 roku zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam juz za pomoc . widze ze dyskusja trwa tak spi 3 godzine ma tu spokoj i cisze, juz wiecej nic nie przyjme , juz wystarczy naprawde , strasznie mi przykro ze kogos to boli ze poprosilam o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
Direktore masz ładną kobiete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
biedna mamo - :)- wait ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
a nie macie obaw,że ona to potem sprzeda? Nie zrozumcie mnie źle- dziwi mnie,ze tak szybko jej zaufałyście. Gdzieś tu kiedyś czytałam o podobnej sytuacji- ktoś się potem natknął na podarowane ubranka jak pare dni po wysyłce zostały wystawione na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
karwa angelina przestań pitolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co ci ten atak na mnie ? zesrałaś sie z przejęcia bidulką ? :D łatwowierne i naiwne, pewnie prowadzi sklep dla dzieci i będzie to spylać a tak wzruszająco pisze że popłakać sie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
ja np. opierdalm na allegro wszystko jak leci , jak bratowa pozyczyla mi wozek na pare miesiecy to sprzedalam za 200zl na allegro i jej powiedzialam ze mi ukradli z pod sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam tylko buty otrzymalam duzo wiecej tym którzy mi pomogli dziekuje najbardziej na swiecie mama wsyztskie meile i zapewniam ze wysle foteczki mojego synka z podarunkami oczywiscie tylko do waszego wgladu to moja goraca prosba , tym ktorzy nie sa zachwyceni moim postepowaniem mowie chodz nie musza wierzyc ze nie jestem oszutka wyludzaczka, ze dla mnie to duzy ból wogole nie moc zapewnic sowjemu dziecku czegos zrozumcie ja te zpozniej pomagam innym mama przekazuje im za male ubranka choc w taki sposob moge pomoc. Dziekuje Wam i mysle ze jak opowiem malemu kiedy podrosnie to w sercu tez wam bedzie wdziecznya opowiem napewno !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
Nie krzyczcie na mnie ;( Ja chciałam tylko zapytać... Jakbym miała jakieś ciuszki to tez bym wysłała, ale mój syn jest mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×