Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość ja mysle ze...
zobaczcie zreszta kto top podnosi na czarnych nickach,i nagle znika gdy ludzie zaczynaja pisac,jakies malolatctwo dobrze sie bawi cudzym kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktórka nałók medycznyh
a skad wiecie ze oszukała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJAAAAAAAAAAAA
pomijajac ze to prowo to.1. nie zgadza sie co pisze jezeli chodzo o rente, alimenty,rodzicow, niedopracowana prowokacja wynikajaca z wieku tych co ja stworzyli i braku podstawowych wiadomosci na temat opieki socjalnej,dziecko 3 lata pije mleko nestle:D,a jej nie przysluguje renta bo sie zaocznie uczy:D,malolaty douczyc sie wtedy robic prowo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zapominaj o 3 latku
ktory 3 godziny spi w bibiliotece i babci ktora raz moze a raz nie moze zajac sie dzieckiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóz to!!!
I jeszcze niepełnosprawna 70 letnia babcia, która nie ma siły opiekować się 3latkiem, nagle zostaje z nim na cały dzień, bo wnusia była w weekend w szkole :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJAAAAAAAAAAAA
o takie jak ty venusik i reszta dyrektore, ktore rok na kafe posiedza i im sie w dupach wywraca:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóz to!!!
Ty Wenus (choć pewnie masz więcej niż 21) równiez nie błyszczysz inteligencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJAAAAAAAAAAAA
szkoda czasu na ten temat,zaloze sie ze rano znowu go dyrektore i ty venusik w gore puscicie:D tak czy siak chujowe oszustwo jeszcze sie duzoooo musicie uczyc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko pary butów zrobiliście temat na 30 stron dowiedziałam sie ze osoba której wysłałąm zdjecia syna zalozyla profil z tymi zdjeciami an jakims portalu , nachodzą mnie ludzie , czy z powodu butów rozdjaecie moje dane i zdjecia synka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJAAAAAAAAAAAA
venusik powiedzmy ze mam swoje sposoby:classic_cool: i tyle ci powinno wystarczyc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempe strzały
kurwa gdzie autorka pisała że jej babcia jest niepełnosprawna? sami sobie połowe rzeczy wymyślacie. A już ostro jebnięta jest ta co twierdzi że renta rodzinna nie przysługuje uczącym się zaocznie. W dupie byłaś w gówno widziałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempa strzalo
sama jestes tepa,tak twierdzila autorka tematu biedna mama:D ze jej renta nie przysluguje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu.....
Mamo a komu wyslalas zdjecia synka? Napisz niech bedzie wiadomo jakie osoby tak postepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempe strzały
to jakim dziwnym trafem JA studiuje zaocznie i mam rente rodzinną? czytaj kurwa ze zrozumieniem: autorka NIE WIEDZIAŁA że jej renta nie przysługuje! No i co tępe patałachy! Zaszczuliście biedną dziewczynę z malym dzieckiem bo chciała buty dla dziecka! POYEBAŁO WAS DO RESZTY? Módlcie się kurwa żebyście nigdy nie byli w takiej sytuacji jak autorka. A teraz zabierajcie swoje wypasione dupy i idźcie zarabiać wielcy zaradni i przedsiębiorczy. Połowa z was to pewnie bezrobotni którzy muszą powiekszyć swoje ego kosztem dziecka i jego pary bucików. Módlcie się żebyście nigdy nie byli w sytuacji autorki bo nikt was pazerne, chciwe, wścibskie, podejrzliwe, z syndromem Jarka K. pojebusy nie poratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tutaj nie pisać, tylko wysłałam autorce maila, ale nie wytrzymam co za ludzie, co za draństwo człowieka potraficie zaszczuć, zastraszyć, narobić wstydu (oczywiście ANONIMOWO) - a on tylko prosił o głupie buty... ewentualnie to gimgówno pisze te bzdury. jak was to wkurwia, pomarancze, że ktoś chce i może pomóc! pewnie wam nikt nigdy nie pomógł - stąd ta zawiść i frustracja, co? no, ale może nie zasługujecie... ktoś kiedyś powiedział: "wole być oszukany przez 9 naciagaczy, niż nie pomóc 1 potrzebującemu". niektórzy wyznają tę zasadę - więc odpierdolcie się od tych, których stać na to, żeby bliźniemu pomóc. BiednaMamo - nie przejmuj się, nie otwieraj nikomu drzwi już, nie wpuszczaj. żyj swoim życiem, najlepiej skasuj ten temat i kontaktuj się tylko ze sprawdzonymi ludźmi drogą mailową. wysłałam Ci wczoraj maila, chcę Ci wysłać fajne zagraniczne ciuszki - nowe, odpisz proszę. szczerze doradzam - skasuj ten temat, to żmije i popłuczyny ludzkie zapomną, i kontaktuj się tylko z tymi, którym ufasz, przez maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo z całym szacunkiem ale przesadzasz w tej chwili. Dostalam maila od pewnej kobiety, z Twoim profilem na naszej klasie. Więc nie wydaje mi się ,że ktoś założył profil teraz , skoro masz na nim wpisy z długą datą wsteczną. Nie oczerniaj tych którzy Ci pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempa strzalo
zanim dostaniesz zasilek z MOPS-u sprawdzaja w ZUSI-e czy nie masz prawa do renty, teraz jarzysz? nie mam wiec wciskania kitu przez Mame ze o czyms nie wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta samotna, zastraszona, to ją nachodzą... serca nie macie:o postkomunistyczne świnie, wściekłe, że ktoś coś DOSTAŁ, a ja nic przypominacie mi moją sąsiadkę - paniusię kiedyś znajoma z okolica, znana sąsiadom z widzenia, zapukala do naszego domu - cicho, zażenowana, poprosiła moją mamę o pare złotych bo jej akurat brakło dla dziecka na lekarstwa...moja mama po cichu jej tam dała pare złotych, i dołozyła swieżą szynkę dla dziecka, w torebce- ucieszyła się, poszła. poszła dom wyżej - tak samo zapukała, poprosiła szeptem - a sasiadka paniusia na CAŁA JAPE przez okno wrzask "pieniedzy pani potrzebuje????" - tak ze chyba poł miasta słyszało, że ona przyszła po pomoc:o kobiecina się zażenowała, poczerwieniała, chciała uciec szybko... opamietajcie sie, ludzie. bieda to cos, czego ludzie się wstydzą z reguły - i proszą o pomoc faktycznie gdy MUSZA. ale bardziej wstydzić trzeba się bezduszności i włażenia ludziom z butami w zycie, nawet jeśli są biedni i bezbronni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempa strzalo
MOPS ma obowiazek zgodnie z ustawa o pomocy spolecznej sprawdzic to w ZUSIE, gdybys wiecej czasu poswiecala na nauke w szkole to bys wiedziala,tak samo jak jej kity na temat ojca dziecka,sklada pozew o alimenty i to sad ustala adres nie ona,poducz sie troche dziewczyno masz bana na google?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempe strzały
a nie pomyślałaś że mogło być tak że starając się o ten zasiłek z MOPSu nie uczyła się? więc dlatego jej renta nie przysługiwała? A potem jak podjeła naukę to zgłosiła się do MOPSu po ten dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okolicy* siostra- biednejmamie chyba nie chodziło o taki profil na naszej klasie? ja inaczej to zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempa strzalo
mi mala mniej emocji, gdybys przeczytala kilka ostatnich stron topicu wiedzialabys dlaczego ludzie oskarzaja ja o oszustwo, i wyobraz sobie ze zazwyczaj ci co potrzebuja pomocy nigdy o nia nie prosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek co za matol
jako samotnej matce przysluguja biednej mamie alimenty z funduszu. znow przeciez weszlo to prawo. czemu sie o nie nie stara/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×