Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość a ja dodam...
to nie jest zrobienie swinstwa,ale ostrzezenie i kara i nauka na przyszlosc ze bezkarnie sie ludzi nie robi w chuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisze do niej maila. Czyta to więc słuchaj Marta .. Czekam do jutra na maila , wystarczą przeprosiny. Ja pieniędzy nie chcę - brzydzę się nimi teraz. jutro mam wolne - albo mail albo u ciebie jestem. A ja słów nie rzucam na wiatr. Tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy czasem ktos z łodzi nie wysłał jej pieniedzy? mógłby do niej się udać, bez zbednych kosztów na paliwo itd zaczyna mi to faktycznie wygladac na podejrzane... cholera, a ja jej chcialam wyslac nowe ciuchy dla dziecka z mothercare, primarka, zabawki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dodam...
mi mala moze kolo ciebie gdzies blisko ktos na taka pomoc czeka,wystarczy sie wkolo rozejrzeca i pewnosc bedziesz miala jak zobaczysz na wlasne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym jej nie darowala
i zglosila sprawe na policje kurwisko jedne falszywe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdemaskowac oszustke
podaj litere jej nazwiska ostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajniejsza lodzianka
ja pisałam do niej 3 meile,że moge jej cos podrzucić,zawieźć autem gdzie be chciała i ogólnie spotkac sie i pogadać-też jestem samotną mamą :),ale widzę,że pomocy to jej już nie trzeba:( może uzbierała sie niezła sumka ??? Może jak ktos mieszka w jej mieście to może podjechać i skontrolowac czy ona napewno taka samotna i czy aż taka bardzo potrzeba jej pieniędzy???? Mogłabym to zrobic osobiście,ale niestety nie mam jej adresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczcie kochane
topik istniej bardzo krótko. W ciągu jednego dnia już było kilka wpłat na konto i pewnie kilka czy kilkanascie osób wysłało paczuszki. Gdyby nie nasza klasa, to takich nabranych byłoby bardzo wiele, bo nidgy nie wyszłoby na jaw, ze to oszustka, tym bardziej że zwolennczek wielkich oczu jej głodnego synka było coraz więcej. Ona stosoowała przemyslane zwroty , tylko dziękowała, zdawkowo odpowiadała i wiele z was uwierzyło. A jakby istniał ten topik rok? Wiecie ile miałaby pieniędzy na koncie i ile paczek? Pewnie zdołałaby obdarować nimi wszystkie swoje koleżanki, a jesli ma to konto na allegro to ładnie zarabiałaby jescze na tych ubrankach. Ładna dodatkowo pensja z tego co m-c byłaby... Tak tego zostawić nie można. ostra wsiadaj w auto i jedx do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda...
:O:O:O ludzie kombinują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczcie kochane
no i zobaczcie jak zmyślenie pisała, że niby skasuje swój topik, ale jak skasuje to pomyslcie, że jest naciagaczką, więc nie skasowała, hahaha. Widac, że ona od dawna takie manipulacje stosuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra mialas farta
albo leb na karku ze dostalas linka do galerii jej chlopa:Dszok myslala pizda ze jest anonimowa, na 100% tez czyta tutaj wszystkie wpisy wiec nie piszcicie dokladnie co planujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkam w Polsce, w Polsce pomagalam w miare mozliwosci, i nadal pomagam ubozszej rodzinie, przywoze ubrania dla dziewczynek i zabawki tutaj daje swoje stare ubrania na dary, pare razy wyslalam w ramach prezentu dziewczynom z kafe drobiazgi z primarka :D biednamama jakos mnie poruszyla, a tutaj prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA POLICJE Z OSZUSTKA
TO SIE GOWNIARZE ODECHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę uciekać , pa
pewnie biegnie do banku odebrac kasę z konta. Swoją droga bezczelna jest skoro tak odpisała. Inna by się chociaż tłumaczyła, przepraszała... Prokuratura, Policja = tam to trzeba zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
zobaczcie kochane- no masz 100% racje, gdyby topik istanila kilka meiscy to doslownie zyc i nie umierac, chcociaz mysle, ze wkoncu ktos chcilaby ja odwiedzic. ale to tez by sie dalo ukartowac.......... dobrze ,ze na tyle glupia byla, zeby nk zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam linka od dziewczyny która chciala jej pomóc. Wyszperała ją na naszej klasie ja nawet tam nie mam konta. W znajomych ma tego męża/faceta w komentarzach są jego wpisy . wystarczyło wejść w jego profil i obejrzec galerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdemaskowac oszustke
ostra podaj pierwsza litere jej nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana GGGGG
nie podarujcie jej tego, bo ona wie, że zwykle ludzie nic z tego nie robią, bo za chwilę zrobi to samo na innym forum i może jej uwierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi to od poczatku..
smierdzialo na km, te jej wpisy takie manipulacyjne dziekuje, przepraszam takie ochy achy,i wylacznie prosba o buty z zaznaczeniem ze nie chce pieniedzy bo to WYLUDZENIE nikt tak nie pisze, juz musiala wczesniej WYLUDZAC, i odpierdalac takie hopsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA BANK NIE
OSZUSTKA I SIE WYSTRASZYLA KONSEKWENCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Mi mała, widzisz grała na ludzkich uczuciach, a to działa na ludzi. Jezeli teraz jej się upiecze i nie dostanie nauczki, będzie to robić dalej, może za jakis czas, ale będzie. Bo to łatwy kąsek dla niej. Będzie tylko ostrożniejsza. A swoją drogą jakim trzeba być "sooczyskiem", żeby się swoją rodzina, swoim dzieckiem posługiwać do złodziejstwa. Na kogo ten mały wyrośnie, jak ma takich starych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra ja wpisalam jej dane w nasza klase,.. tylko źle wpisalam miasto zamiast ŁódŹ napisalam ŁódZ i nikt mi taki nie wyskoczył.. :/ ale teraz widzę że jednak jest inaczej.. też ja znalazlam.. tylko ona nie ma zdjec tego dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Może ja się wypowiem, to ja skontaktowałam się z Ostrą Siostrą w sprawie BiednejMamy, chciałam jej pomóc jak kilka innych osób, wysłałam Ostrej zdjęcie z nk z pytaniem czy to tego chłopczyka zdjęcie dostała od BiednejMamy - potwierdziła. Wysłałam też linka do konta jej, męża i teściowej gdzie zdjęcia chłopczyka były. OstraSiostra odezwała się do niej i teraz już jest zablokowana galeria męża a teściowa jest usunięta ze znajomych BiednejMamy. .......... Dobrze że nie zdążyłam pomóc. Ale mimo to czuję się oszukana. Ostra - ja też jeżdżę na motocyklu:D Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajniejsza lodzianka
już napisałam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×