Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość PipAaaa
poprosila o buty,by nie wzbudzac podejrzen,gdyby poprosila od razu o pieniadze to by byla podejrzana zazerowala na waszej dobroci po co podawala numer konta, dlaczego nie skasowala topu jak dostala buty,dlaczego klamala ze ma tylko babcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwoscmusibyc
DYREKTORE - CZŁOWIEKU - przecież to wszystko wyszło na jaw właśnie dzięki takim, którzy nie zaufali i nie wpłacili ani złotówki !!!! Gdyby każdy ufał i nie pisał słów krytyki i wątpienia w uczciwość autorki sprawa by się nie wydałą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahalalalahahahaallalalala
no ale skoro nie wy na tym straciliscie to o co walka dyrektore chyba ma racje... a ona podała falszywe dane jesli juz i skoro chciala paczki do pabianice to tam musi mieszkac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore - altruizm alutrizmem, ja bym tez nie chciala z powrotem mojej kasy czy wyslanych rzeczy ale rzecz w tym, ze ta baba moze juz dzialac długo na forum, nie tlyko tym... ktos tutaj rozpoznal w niej stara naciagaczke chodzi o to, zeby ukrocic ten proceder w koncu trzeba, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipAaaa
jakby to nie byla ona to by sie spotkala w domu nie wylaczyla telefonu,i nie kasowala profilu oraz odpowiedziala na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Nie chcę jej bronić ale to ludzie zaproponowali pomoc finansową. Wkurza mnie tylko to że okłamała że jest sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
no ale skoro nie wy na tym straciliscie to o co walka własnie o to, by juz nikogo nie oszukała albo ktoś inny z takim zamiarem by sie 2 razy zastanowił, zanim by to zrobił !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja mogę poprosić tylko adres e-mail do tej pani ??, wiem że ze jest gdzieś w topiku ale lenia mam i nie chce mi cię go w całości przeglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE ZROBCIE COS
Wasza sprawa co z tym zrobicie.Ale szkoda by bylo zeby ta osoba pozostala bezkarna, i dalej oszukiwala bezczelnie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
podawała tu: martac1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manolorolo
Jestem prawnikiem , powiem tak nic nie da sie zrobić jesli fakatycznie z dobrej woli ktoś jej wysyłał, jesli nie używala pogróżek , szantazu oraz innych kwesti w celu wyludzneia pieniedzy, to tak jak z pck wrzucacie sami z wlasnej nie przymuszonej woli, dotyczy to tez tej Pani jesli nie naciskala a dostawala propozycje to mogla z nich skorzystac lub nie , nazywane jest to dobrowolna darowizna.nie ma tu wyludzenia wymuszenia ani tym podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sprawa ucichnie, podatnicy beda tyrac na jej socjały, a ona bedzie okradać super:) bułka - skontaktuj sie mailowo z ostra, uzgodnijcie kiedy tam pojechac itd. moze lepiej tak niz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
,,ktos kto mowil o tym ze ona studiuje psychologie - mogl miec racje :( ja nigdy nikomu az tak szybko nie zaufalam i ona do mnie tak napisala ; dobrze podam ci nr konta ale spiszmy to i maxymalnie 20 zl ok? wyslalam jej 100,, ciekawe co to naprawde za typ osobowosci ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie chcecie
tego zglosic:(a ona pozostanie bezkarna oszukujac dalej innych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manorolo - czyzby nasza biednamama byla teraz prawnikiem?:D pierdolisz, to jest kwestia OSZUSTWA internetowego i to jest jak najbardziej karalne jak sie wkurze, to sie skontaktuje z moja przyjaciolka policjantka w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manolorolo
myśle że nie myśle ze napedziliscie jej tu stracha strasznego.niestety naprawde robiac to dobrowolnienie mozecie jej nic zarzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie chcecie
nieprawda panie prawniku,osoby ktore wysylalay jej kase, wysylaly jej myslac ze jest w innej sytuacji niz rzeczywiscie sie znajdowala, wiec oszukala te osoby w celu osiagniecia korzysci materialnej,a to jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manolorolo
oszutwo pod jakim tytułem? jeśli ktoś by uzywał do tych celów nie swoich danych nie swoich zdjec naruszał by czyjes prawa autorskie co kolwiek to sie zgodze ale pod warunkiem ze darowizna nie byłaby dobrowolna tylko wymuszona np.szantazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biednamamo, umiesz zmieniać nicki, ale podłego stylu pisania nie umiesz:) dobierzemy ci sie do skóry, nie bój nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale to jest wyłudzenie, nawet jesli chodzi o te nieszczesne buciki! przeciez tego za darmo nigdzie nie rozdają, ona nas brala na litosc (tzn was), klamala zeby wyludzic rzecz materialna, obojetne czy to 100 zł czy buciki kosztujace 100 zł, to jest KRADZIEZ I MANIPULACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manolorolo
ja tez moge ci dzis wyslac pieniedze z dobrej woli ty nie musisz uzyc zwrotu "prosze cie o pieniedzE" "czy moglbys podarowac mi pieniedze" ja tu z tej Pani strony nie wyczytalem takich słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam pisałam że ona studiuje psychologię najeżdzała na mnie na pomarańczowo i dawała sobie obrońców i darczyńców na pomaranczowo żeby dodać sobie wiarygodności kłamliwa suka inne kobiety pracują w Łodzi za 800 zł na miesiąc,mają dziecko ciężko im a ta zdzira podaje ludziom nr konta i dostaje po kilkaset zł na nk wycieczki z ciepłych krajów jest kłamliwą suką,mówi że ja nie chce sie z nią spotkać a skąd wie czy na mailu nie usiłowałam sie z nią umówić ? przecież nie przedstawiałam się jako aliksandra kłamliwa suka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie chcecie
oszustwo pod tytulem wprowadzenia w blad darczyncy dla osiagniecia korzysci materialnych, gdyby darczynca znal faktyczny stan obdarowywanej oszustki pieniedzy by nie wyslal, dupa z ciebie wolowa nie prawnik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteourise
aj tam spadam bo nudno sie juz robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledzę ten temat od poczatku i jestem zbulwersowana tym,jak podli potrafia byc ludzie,jak podstępnie potrafia wyludzić od ludzi pieniadze i rzeczy materialne. Śmieszy mnie jednak to Wasze pisanie tutaj.Zachowujecie sie jak te baby na targowisku-pisze jedno przez drugiego i ciagle w kolko to samo,ze zglosic na policje itp.Nie gadajcie tyle tylko dzialajcie.Policja ma swoja strone internetowa i tam mozna napisac bądź zadzwonic do nich i przedstawic sprawę.Nie nakrecajcie sie juz tak bardzo.W dzisiejszych czasach takich oszustów jest jak grzybów po deszczu.Ja nawet nie ufam panu,ktory dzwoni do mnie do drzwi i mówi ze robi przegląd instalacji gazowych :O http://www.z.pl/portal/pol/49/606/KONTAKT.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
manorolo, prawniku z koziej wólki, nie wprowadzaj ludzi w błąd! gdyby napisała, że potrzebuje ciuchów, by je wystawic na allegro, lub kasy, bo jej brakuje na przyjemności, bo nie chce jej sie isc do pracy - to jeżeli ktoś by jej wysłał mógłby mieć pretensje do siebie. ale ona okłamała ludzi, poświadczyła nieprawdę, by wyłudzic od innych korzyści majątkowe, a to jest karalne panie prawniku :o chyba zamiast chodzić na uczelnię, rzucał pan w nią kamieniami :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz nasza BIEDNA MAMA
jest prawnikiem:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliksandra - masz głowe na karku - co zatem proponujesz? bułka z serem jest gotowa się udać do oszustki, tylko nie zna danych, a nikt podać nie chce:o bułko, napisz do ostrej na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×