Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość Jesteś nie w porządku
twierdziła że 21, ale kto to wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaj sie pindo...
a wiesz stara krowo ile ludzi naprawdę biedę klepie!!!!!!kretynko!!!!!i nie mają odwagi żeby nawet o cokolwiek poprosić!!!!wal się na ryj oszustko jebana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Wg mnie powinna 1) przeprosić wszystkich 2) oddać wszystko 3) wytłumaczyć nam, dlaczego to zrobiła 4) i wpłacic faktycznie na biedne dzieci tyle ile wyłudziła 5) a dowód wpłaty zeskanować i wysłać Ostrej Siostrze i wszystkim, których oszukała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porzadkuuuu
Jetes fajna zajebista madra babka:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteourise
o chuj a co ona ma oddac ostrej ostra pisala 100 razy ze nic jej nie wyslala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
I dac jej czas na to jakiś określony, a jak nie to zgłościć na policję i tyle. Coraz więcej się tkaiego gówniarstwa cwanego panoszy Pasożytów społecznych :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o znowu BIEDNAMAMA
zmienila nick na minestrone chujone:p ciagle tu siedzi i sprawdza sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteourise
wszytscy tu pisza ze nikt nie wyslal nic no bo sie skapneli ze oszukuje to co ma teraz oddawac? kurde czytacie ten topik czy udajecie ze czytacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
mistreiouse ja myslę że już ona sama wie, kogo oszukała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wrazenie
ze ona nic z tego nie wykona Jestes do tego moze to byc cala siatka oszustow nie tylko jedna ktore dzialaja w grupie i monitoruja fora w poszukiwaniu potencjalbych ofiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteourise
o znowu BIEDNAMAMA a moze ty ejstes biedna mama i nam macisz w głowach ze niby siedzisz i wszystko widzisz pffff zenuaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
misteriouse Niech Cie mama wynajmie na adwokata, jak będzie miała sprawę w sądzie, wtedy się wykażesz. 🖐️ Żartuję, dobrze wiadomo, że to Ty (albo Twój mąż-frajer) mamciu - kontroling situation, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteourise to BIEDNAMAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
ja mam wrazenie wiem, inaczej już w południe sama wyszłaby z inicjatywa załatwienia jakos tego całego oszustwa. Nie mówię o oddaniu kasy, czy rzeczy bo to oczywiste,ale właśnie kilka zdań wytłumaczenia, jakas rekompensata na biednych. a toto stawało się tylko coraz bardziej butne.Gorzej niz dziecko.Nie dasz mi lizaka?To Cie kopne w noge :o I jeszcze obrazona, że jej ktos smiał zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co rozwazac
ostra ma dowody, poszkodowani dowody wplat lub nadania paczek policja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaj sie pindo...
ja mam pomysł,zejdxmy stąd wszyscy i dajmy spokój to kretynk nie będzie miała radochy,pewnie szmata sie nabija z nas wszystkich,niech juz lepiej jej nikt nnie odpisuje,JESTEŚ MEGA SZMATĄ,juz nie nawet za to,że wyłudzałas,ale za to że wykorzystałas do tego swoje dziecko!!!!Idź pierdolnij sie w łeb klapą od kibla i spłucz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
wszytscy tu pisza ze nikt nie wyslal nic no bo sie skapneli ze oszukuje to co ma teraz oddawac? kurde czytacie ten topik czy udajecie ze czytacie? otż wysłali, tylko Ty jak sprawa nabrała rozpędu, skwapliwie obiecałas, że odeślesz mamusiu. Gdyby nie wysłali nie byłoby czego odsyłać. A ty bezczelnie dopytywałas o dane komu odesłać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co sie wkurzac
szkoda tylko ze nie zostalo to zgloszone na policje Jestes--dzieki Twojemu wpisowi wielu otworzylo tutaj oczy, oby wiecej takich madrych, wywazonych, spokojnych merytorycznych kobiet na forum,Twoj maz ma szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co teraz siara
ale po aliksandrze wszyscy na początku pojechali :o:o:o żałośni jesteście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
nie ma co się wkurzac Dziękuję 👄 miło mi, że tak myślisz A tak na koniec ciekawostka Gdyby nasza autorka, rzekomo pisała z biblioteki, to miałaby raptem kilka logowań, z tych dni, w których pisała w tym temacie. Założyła go 8-go, Czyli wychodzi dokładnie cztery (8, 9, 11, 12) A ma logowań - na obecną chwilę 46. To o czyms świadczy. I forumowicze dokładnie wiedza o co chodzi. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes---->
pa , ja tez spadam nie ma mnie tu juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co sie wkurzac
Jestes--jestes wielka:) wspaniala babka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksandraaaaaa
tez jest wielka, bo od razu wyczula oszustke brawo dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może a może
Może Aliksandrze uda się odnaleźć ten wcześniejszy temat, o którym pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omygod
to nie logowania tylko ilość postów, czyli odpowiedzi. PS. Nie jestem BiednaMama pod innym nickiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cichutku
przeczytalam temat mniej wiecej od 34 strony, ja jej tez poslalam paczke , ja jestem osoba ktora odjela sobie by dac jej , ja zglosilam to na policje, narazie wstepne protokoly , adres tej strony kopie na e-mail, ale ja chce zwrotu i tego nie zostawie i jestem z pabianic , jesli nie chcecie to nie musicie ale ja sie poswiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaa
"po cichutku " a nie chciałaś osobiście odebrać? nie korci Cie żeby do niej podjechać? i gratuluję odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze opisz siebie
szkoda ze tak to wszystko sie skonczylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggv c v bv
bla bla bla wczoraj wysłałam do niej maila powiedziała ze duzo osób jej juz cos ma wysłac i bardzo dziekuje za pomoc jakby miała wyłudzac toby wzieła wszystko a tak odmówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poyebani JESTEŚCIE WY !!!
A TRZEBA SIĘ BYŁO KURWA ZASTANOWIĆ 2 RAZY A NIE NAD ROZLANYM MLEKIEM TERAZ PŁAKAĆ !!! CIULE JEDNE I JAK DLA MNIE BANDA KRETYNÓW ... JAK BYM WAM NAPISAŁA ŻE PAPIEŻEM JESTEM TO TEŻ BYŚCIE UWIERZYLI ... ehhh wam nigdy nic do rozsądku nie przemówi ... Chciała bym widzieć wasze miny jak by się okazało że ona nie jest żadną oszustką hahaha .... i Nie Nie jestem żadną biedną mamą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×