Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość pedagogiczka piczka
no ale miala ostra napisac ze ie spotkaly dlaczego nie napisala czy byla czy nie byla ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore umów sie ze mną do manufaktury,kupisz mi firmowy żakiecik ,jestem biedna a chce ładnie wygladać :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
ja wlasnie sprawdzilam linki z allegro- nie ma zakupow w tym dniu w ktorym szanowny dyrektore rzekomo zakupil mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIA________------------
A Wyłudzacze zamiast pognać do Łodzi to pjechała walczyć z grzybem na scianach jednej z kafeteriuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ty
wenus nie dosc ze glupia to jeszcze ZE SOSNOWCA, a to juz porazka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
A tu dalej dyskusja wre. Pisałam wczoraj że to ja podesłałam Ostrej linka do nk i z pytaniem czy chłopiec ze zdjęć z nk to ten sam co jej Biednamama wysłała, bo dostałam adres do wysyłki paczki ale ja podejrzliwa jestem...i wpisałam dane w nk. napisała że tak - że to on, tylko że inne zdjęcia dostała (samej twarzy) Tak że to nie żadna prowokacja, mogłabym tu wkleić korespondencję moją i Ostrej, wysłałam też maila do dyrektore ale napisał ze nie dostał fotek małego. Także przestańcie snuć jakieś domysły, dziewczyna przekoloryzowała a mogła napisać wprost jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore- sprawdzilam i to:) nie kupiles zadnego mleka za kogo mnie masz? przeczytalam 60 ksiazek agathy christie:P pograzacie sie teraz sami, obracajac cala sprawe w żart i wysmiewajac tych, ktorzy dostrzegli wasz przekret:) co utwierdza mnie w przekonaniu, ze to WASZA sprawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, ekipo , weżcie mnie do spólki, dobrze bajeruje na forach i rzetelnie będę się dzieliła wyłudzoną kasą :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
obrazek w stopce dyrektore tez zmodyfikowany w dniu pojawienia sie topiku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ze z Sosnowca ? :) dom mam kurwa wziąc na plecy i zanieść do katowic? haha :D Tak zebraliśmy 2 tys zł i dzisiaj idziemy na zakupy ... :D:D ludzie, wpadacie z jednej skrajnosci w drugą.. a na allegro jest piątkowy zakup dyrektora bo nawet ja patrzyłam wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez, mnie też 🖐️ :D PipiA - nie ratuj juz sytuacji, nie ma sensu;) napocisz się tylko niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus - nawet TY patrzylas?:D no popatrz:D hahahaha sluchajcie: dobre, ale niedopracowane:) za niewielka oplata powiem Wam, jak tworzyc dobre prowokacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ty
wenus a to, ze jestes sosnowieckim trollem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
ze deichman srednio pasuje do bmw serii 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara orange
smiejecie sie, a ja nadal mysle, czy to tylko glupi zart czy moglo to byc brzemienne w skutkach- wyłudzanie kasy. Swoja droga, dalam ten top do skasowania na smietnik, i moj wpis zniknal... czyzby i moderacja maczala w tym palce? Stad takie powodzenie tematu, niechec do sprawdzenia IP itd? Brak slow, co sie tutaj wyrabia - zarty zartami, ale jawne naciaganie ludzi w bialy dzien, na ogolnopolskim forum, smieszne nie jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
niewiadomo jakie bmw? no to tymbardziej prowokacja :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjl
bo tylko autor topiku może go usunąć - nowe prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede na forach biedną mamą i będę sie spotykać żeby kafeterianki dawały mi kase mam dziurawe buty i wyciągnięty sweter w piwnicy :D dzieciaka wezmę od sąsiadki obstawiam że wyciągnę tysiaka na miesiąc :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, wielki dyrektore mnie nie lubi:D zepsulam mu zabawę nie rozsmieszaj mnie, dzieciaku:) "takich jak ty, to wciagam nosem na sniadanie:P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIA________------------
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
swoja droga dlugo nie ma ostrej hehehe :) ciekawe w ktorym najmniej oczekiwanym momencie sie pojawi :) i z kim a kto znikni e:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpiszon rudy okudłany
ale wymyslacie ,najlepiej zeby aliksanda i spolka pojechaly na wskazany adres w przelewie czyli do lodzi i sprawdzily jak to naprawde jest ps.sonowiec jest cool ,na pewno o niebo lepszy od katowic i nie nie jestem ZE sosnowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka dyrektore
kochanie może byś już moją fotkę zmienił w stopce na nowszą? Ta się już nieco zdeaktualizowała :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
bo teraz nosisz deichmnany a nie ferre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×