Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość PROWOKACJAAAAAAAAAAAA
wiem od jednej z modek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
nie dała i nie da bo to wielka sciema głupich cip a ja kolejan głupia cipa ze to czytam powinien naprawde ktos z tym porządek zrobic wyłapaś kretynów po IP i kurwa zabornić korzystac z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
zróbmy zbioórkę na lekarstwa dla ostrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" eeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie dała i nie da bo to wielka sciema głupich cip a ja kolejan głupia c*pa ze to czytam powinien naprawde ktos z tym porządek zrobic wyłapaś kretynów po IP i k**wa zabornić korzystac z netu" ZGADZAM SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
NIE,NIE DAŁA,PÓŁ GODZINY PRZED SPOTKANIEM PISAŁA JESZCZE NA TOPIKU,BIEDNA MAMA PISAŁA ŻE OSTRA DO NIEJ DZIŚ PRZYJEDZIE,A OSTRA PÓŁ GODZINY PRZED RZEKOMYM SPOTKANIEM PISAŁA NA TOPIKU,TERAZ SIEDZI CICHO,ŻEBY WYGLĄDAŁO TAK JAKBY TAM POJECHAŁA,CHYBA ŚCIGACZEM TAK SZYBKO W PÓŁ GODZINY TAM DOJECHAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
huj to wie ale to wszystko jakies sie zrobiło durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie za to tez pewnie zaraz przydzielona fajna rola chociaz gadam od 15 minut... skoro pisze o ostrej to na pewno ona mnie przydzieliła do wątku:P tez stad spadam, zajze pozniej moze cos wyskoczy ciekawego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
a najgorsze jest to ze ja durna ciuchy miałam dla tego dzieciaka bo mam w podobnym wieku i teraz to napraqwde zeby obok mnie bose stało to nie pomogę no naprawde jak mozna w ten sposób życzę tym idiotkom jesli to prowo zeby miały taka biedę ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie prowo.... boże :/ piszemy maile z laska, mamy jej nasza klase, jej faceta jej tesciowej... wezcie się ogarnijcie naprawde bo już męćżące to jest :// Dość się chce pomóc człowiekowi to jeszcze jest się oskarzonym o wymyslenie tego ! co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
MACIE JEJ NK? TO CIEKAWE,TO POKAŻ DAJ LINK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Jestem zasmucony :( Czy to rzeczywiście Myrewin dopuścił się wyłudzenia na dziecko? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra siostra to ja
sory ale nie chce mi sie z wami pisac ,juz dosc sie dzis skompromitowalam ,pisze z domu marty ,wzielam od niej te 2 stowki ale kupilam jej kilo bananow i smietane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
to podajcie linka do jej Nk. to takie trudne? to nie przestepstwo. wszytscy bija piane a w po tym pytaniu kazdy z Was nabiera wody w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowna_Wenus1111 no a jak:D trzeba dodać dramaturgii topikowi bo jeszcze upadnie :classic_cool: Z tego co wiem to nie Ostra miała się spotkac z ta klientka tylko w czwartek "wyłudzacze" a dzisiaj miala sie spotkac ze znajoma Ostrej. Przekręcacie fakty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseno i pijawa to były
tylko bezwolne narzędzia. Mózgiem był Myrevin :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×