Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość PROWOKACJAAAAAAAAAAAA
ciekawe kiedy sie pojawi biedna Mama z Aneta:D to dopiero bylby zwrot akcji:D pisalam od poczatku ze te mlode trolle od paru miechow gora roku na kafe produkuja ta blazenade:D ale ostra ostra jebnela sie z zeznaniachz przelewem:classic_cool: ech dzieciaki,jeszcze sie duzoooooo uczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore albo siostra podajce
numer konta a wysle wam kase jebane żebraki z ulicy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tą akcja stoi Myrevin
kazdy to wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berecik moherowy
tak przyznam się ja to wszystko spreparowałam mea culpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore - a Ty z kolei piszesz jak popłuczyny mało stanowczego;) zalatuje też komiczne (wybacz mi, kochanie), złotym- fetyszysta i zawsze szczerym (krzyż) aaa sorry Ty nie wiesz, kto to:P cześć kurtapata - znamy się? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore albo siostra podajce
aż 2 uczelnie skończyłeś? czyli podstawówkę i gimnazjum? :o chłopie słoma ci z butów wychodzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagogiczka piczka
dyrektore masz nick na allegro D..D?? az 10 tych melk kupiles? ale to wychodzi 110 zl a nie 70 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berecik moherowy
po to by zdobyć serce ostrej od wieków kocham ją a ona nie wie o moim istnieniu stracony jestem och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Myrevin jest autorem
a topik ma na celu ośmieszenie miłościwie nam panującego płemieła Tuska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berecik moherowy
kupił 5 milków tępoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore - i kto tutaj się lansuje, trolliku?:D dwa kierunki... buaahahahaha no popatrz, a prowokacje nadal nie wychodzą ja skonczylam tylko jeden, a potrafie je rozszyfrowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędzo Ochydna
powiedz nam kim był dyrektorek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, lata temu, tylko że na uczuciowym (sdyskusje o mieszkaniu bez slubu, takie tam :), no i nie pod tym szyldem co dzisiaj. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz będzie pisać biedna mama :D "byłam w parku i spotkałam sie z ta pania Pani powiedziała że mi wierzy ,pogłaskała mojego syneczka i powiedziała że mi wybacza ja sie popłakałam ze wzruszenia ,uscisnełyśmy sie i będziemy teraz koleżankami " później pani Aneta napisze "wierzcie albo nie ale dziewczyna jest na prawde uczciwa,zrobiła błąd tak jak każdy człowiek w życiu.Jest ładna i inteligentna,ma przecudownego syneczka.Dałam jej 200 zł, jak ktoś chce jej wysłać to niech napisze do mnie na maila -dostanie nr konta--ekipawyludzaczy@op.pl" seseseseseseses :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez....
dyrektore i venus to para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata, zatem 🌼 otulona:D czesc - co Ty, ja nie podejrzewam zadnego z nich:D napisalam dlatego, ze to jakis mix popluczyn po nich kafe z dnia na dzien po prostu upada coraz nizej, beznadziejny ten nowy narybek kieeedys to byly prowokacje:) i nieszkodliwe, w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
Jasne juz Ci tlumacze , choc sama nie widze w tym sensu, gdyz na bank odbijesz zgrabnie pilke urojeniami, wysmiewaniem i tego typu argumentami. W stopce masz zdjecia kobiety przy BMW serii6, w szpilkach od ferre. Podajesz sie za wyksztalconego mezczyzne, olbrzymie hojnego. i tak: -zadna kobieta noszaca szpilki za 8 tysiecy zlotych nie ubrala by deichmana (bo wnosze ze to bylo zdjecie stop Twojej love jak to okreslasz) -zaden mezczyzna ktory ma taka kobiete nie flirtowalby z babami na kafeterii (a Ty to robiles na poczatku) i wreszcie -zaden facet takiego pokroju nie marnotrawilby czasu na watpliwej jakosci forum :) Wiec albo kreujesz sie na kogos kim nie jestes, albo wcale Cie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Myrevin jest autorem
Chciałabym być taka jak Dżuliet Pitera, bardzo mi imponuje i jest dla mnie niedoscignionym wzorem inteligencji, elokwencji i urody :classic_cool:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona psem, zapraszam:D chociaz ja zamierzam wkrotce odejsc z kafe (zamierzam juz od mniej wiecej 2 lat;) ) tez sie usmialam, ale przez ten cholerny top nie zrobilam jednego zlecenia tlumaczenia i mi kasa przepadnie :o wiec w sumie mnie tez okradli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore ty mnie podrywasz? :)))) teraz to dopiero mam mokro- poyebani ludzie! blachara też kuźwa nie jestem :) nie lece na piękniusie auta, moje są dostatecznie piękne :classic_cool: naprawde zastanówcie się się w koncu i nie obrzucajcie gównem każdego kto wam się nie spodoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrek oddawaj kase
zuodzieju, gra skonczona, wychodz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
Dyrektore a do mojego powyzszego postu sie ustosunkujesz? "Jasne juz Ci tlumacze , choc sama nie widze w tym sensu, gdyz na bank odbijesz zgrabnie pilke urojeniami, wysmiewaniem i tego typu argumentami. W stopce masz zdjecia kobiety przy BMW serii6, w szpilkach od ferre. Podajesz sie za wyksztalconego mezczyzne, olbrzymie ch*jnego. i tak: -zadna kobieta noszaca szpilki za 8 tysiecy zlotych nie ubrala by deichmana (bo wnosze ze to bylo zdjecie stop Twojej love jak to okreslasz) -zaden mezczyzna ktory ma taka kobiete nie flirtowalby z babami na kafeterii (a Ty to robiles na poczatku) i wreszcie -zaden facet takiego pokroju nie marnotrawilby czasu na watpliwej jakosci forum Wiec albo kreujesz sie na kogos kim nie jestes, albo wcale Cie nie ma "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też od początku wiedziałam
że to sprawka Myrevina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×