Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość żona matka i kochanka
bo moje dziecko rośnie i jest zdrowe a nie jakieś wypierdki hahahahahaha jak na mleku z proszku to jakies karły !!!!! to nie mleko tylko pasza hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtujemyw48ryv3q
nie o to chodzi,poprostu jak autorka miałaby taką biede nie kupowałaby najdroższego mleka bo np.bebico jest tańsze w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtujemyw48ryv3q
nie no ja pierdolęęęęęęęę,jaja se ktoś robi z ostrejjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry,ale zdenerwowałam się
miałam się tu nie udzielać,choć kilka razy jak już czytałam kolejną głupotę to nie mogłam się powstrzymać..i jednak nie udało mi się... ONA NIE KUPOWAŁA TAKIEGO MLEKA!!!DYREKTORE CZY JAK MU TAM ZAPYTAŁ CZY TAKIE MOŻE BYĆ,BO TAKIE ZNALAZŁ!!!A ONA SIĘ ZGODZIŁA!!!RÓWNIE DOBRZE MÓGŁ JEJ KUPIĆ BEBILON paczka za ok35zł I CO?KOMENTOWALIBYŚCIE,ŻE BIEDACZKA A KUPUJE NAJDROŻSZE MLEKO!!! KU**A CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM!!!PODSTAWÓWKA!!! A jak któraś uważa,że 3 latki nie jedzą mleka modyfikowanego i że to pasza to niech siedzi dalej u siebie na wsi i uczęszcza do WETERYNIORZA zamiast do pediatry z dzieckiem który by powiedział co dobre dla dziecka a co nie!!!A POTEM SIĘ DZIWIĆ,ŻE WSZYSTKIE WIEŚNIAKI MAJĄ RUMIANE POLICZKI!BO KU**A MAJĄ SKAZE BIAŁKOWĄ OD TEGO PROSTO OD KROWY!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się co do mleka
modyfikowanego,wielce matka,zona i kchanka,w pysk dostaniesz wieśniaku,Tobie nikt nie zarzucal jakim mlekiem karmisz tylko,że sie nie znasz a od razu wymyślasz na biedne dzieci szmato!My karmiące mlekiem modyf.przynajmniej sie w tym orientujemy,a Ty jak sie nie znasz to precz stąd małpo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się co do mleka
i jeszcze jedno!SAMA JESTEŚ WYPIERDEK Z EPOKI KAMIENIA ŁUPANEGO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry,ale zdenerwowałam się - sorry mieszcuchu ale mój mąż wychowal sie na wsi i nie ma rumianych policzków tak więc nie pisz że "wszystkie wiesniaki" (jak już to "wszyscy ludzie ze wsi")tak mają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry,ale zdenerwowałam się
lady pretensja-przepraszam,nie powinnam uogólniać,poprostu mnie poniosło-denerwuje mnie takie naśmiewanie,dlatego ironicznie napisałam swojego posta...nie chciałam obrazić ludzimieszkających na wsi!poprostu niech każdy karmi czym chce,ja nikogo nie krytykuję,niech ktoś nie naśmiewa się z dzieci karmionych ml mod i ok MIESZCZUCHEM też nie jestem:Pod 2 lat mieszkam na wsi:Psama wpadłam na pomysł przeprowadzki na wieś(do miasta tylko 2okm)a tam spokuj...:)i cisza POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także nie
mam nic do ludzi mieszkających na wsi ale to nie znaczy,że jakś tam kochanka ma wyzywać dzieci od wypierdków...odebralam to również do moich dzieci ponieważ karmię ml.modyf.i każdy karmi czym chce.A wracając do tematu to jakoś ucichło wszystko,a serial był lepszy od"M jak milość",szkoda,bo praktycznie nikt z nas nie wie co sie w końcu stało z głównymi bohaterami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja sraczkę
po tym mleku modyfikowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasda
E, A MOZE TO OSTRA TO WYMYSLILA I TO ONA BYLA BIEDNA MAMA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgdfvxvcxc
generalnie mleko krowie nie jest zdrowe dla człowieka,jak już to zsiadłe.A to w kartonikach to sama chemia i rakotwórcze pestycydy.pisali kiedyś o tym na o2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgdfvxvcxc
dziwne jest to że ostra nagle zniknęła,a dyrektore nie chce powiedzieć gdzie jest,a mają ze sobą kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz zyx
bo pewnie dzielą sie kasiorka hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njckdhjsiofjaskldc
......i teraz wszyscy mysla co sie stało????? nie moga doczekac sie kolejnego wpisu jak to było-prawda czy fałasz??? Kto jest mądry to juz wieo co tu chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo ostrej i spolki
zagrali na waszych uczuciach i tyle :P Nikomu obcemu nie nalezy pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
wyludzacze Czekamy na Twoją relację z wizyty u biednej mamy 🖐️ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam , pojade kiedy bede chciala i kiedy ktos z rodziny pojedzie ze mna :) i relacje pozostawie dla siebie . nie bede was dokarmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapaaaaaa
widać 1 i ta sama osoba ze sobą gadała,.... bo nagle wszyscy zamilknęli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramaputraaaaa
żona matka i kochanka bo moje dziecko rośnie i jest zdrowe a nie jakieś wypierdki hahahahahaha jak na mleku z proszku to jakies karły !!!!! to nie mleko tylko pasza hahahahaha może skoro twoje tak wielkie rośnie to będzie cielakiem????? w końcu karmione świeżym krowim mleczkiem...przeznaczonym dla cieląt :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogataMama 2323233
Dyrektore nic ciekawego, wracaj do mnie na leżak i wysmaruj mnie olejkiem mmmm..... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdol dyrektore
bo dobrze wiesz :D Jak mi mala was rozgryzla tak i ucichliscie a twoje kumpele zwialy jak szczury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogataMama 2323233
dla ciebie wydepilowałam je co do jednego moją pozłacaną 24 karatową pensetką! Come-on baby! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdol dyrektore
takie teksty to sobie zachowaj dla ostrej i swoich kumpelek Banda gowniarzy, nawet prowo wam sie nie udalo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyślcie jakieś prowo to ja też sie włączę :D np kobieta w nocy leżąca za przystankiem ze złamaną nogą pisze na kafe ma laptopa,komórka sie rozładowała i ktos do niej pojedzie :D to taki przykładowy scenariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×