Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

dawajcie propozycje scenariuszów :D np tematyka zdrada- dziewczyna poprosi jakąś z forum żeby poderwała jej chłopaka , da nr gg tylko kilku dziewczynom (role obstawione) i dają opis :D jedna dostała nr tel od chłopaka druga przesyła z nim fotki trzecia sie z nim bzyknie sesesesesessseee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d tematyki zdrady do potrzeb prowo jedna zagra chłopaka piszącego na gg z zaangażowanymi kafeteriankami sesessseee 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdol dyrektore
ja mam pomysl jakas laska z kafe mowi ze ma nieslubnego dzieciaka z dyrektore dyrektore sie wypiera duzo pomaranczy, klotnia ostra jedzie na motorze porwac dziecko aby zrobic badania DNA porwanie sie nie udaje ostra wraca jedynie z (uzywanymi) dzieciecymi bucikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok facet możesz być...ale musisz mieć bajer wiesz.. łeee..ja mam równocześnie tv + net +kosmetyki na biurku i bufet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech jakaś laska wyzna na kafe że ma nieślubnego dzieciaka ze stałym bywalcem kafe a wie o tym bo widziała u niego jak pisze tu i czyta u siebie w domu jego wypowiedzi powie że może podać jego adres wtajemniczonej na maila ostra pojedzie do niego na motorze :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera opisałam się już pod innym nickiem i info mam że już założyłam 10 tematów grrrrrrrrrr ani jednego nie mam ;/ i wsio poszło się rypać bo nie zapisało mi tego niech ktoś założy fajne prowo plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz zyx
ta historia wydarzyła się naprawdę :) a wy dalej kombinujecie że to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej to jest super
21:19 [zgłoś do usunięcia] nie pierdol dyrektore ja mam pomysl jakas laska z kafe mowi ze ma nieslubnego dzieciaka z dyrektore dyrektore sie wypiera duzo pomaranczy, klotnia ostra jedzie na motorze porwac dziecko aby zrobic badania DNA porwanie sie nie udaje ostra wraca jedynie z (uzywanymi) dzieciecymi bucikami JA TEŻ CHCĘ DOSTAĆ ROLĘ BĘDĘ ŁGAŁA JAK NAJĘTA OBIECUJĘ!!!MOGE NAWET SIĘ ZACZERNIĆ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaa synusiaa
żona matka i kochanka jakie 3 letnie dziecko nosi rozmiar zimowego buta 26, ja mam czterolatka i nosi juz 30, a rozmiar buta 26 to nosza dwulatki tym bardziej ze na zime kupuje sie o rozmiar wiekszy więc dziecko biednejmamy teraz ma rozmiar stopy 25 usmiałam sie do łez widac ze jakaś niedzieciata napisała te prośbę Jakie dziecko? Mój synek ma 3 lata i nosi 25, ale na zimę też kupiłam mu właśnie 26, jest normalnym dzieckiem, prawidłowo się rozwija, szczupły jest, to prawda, ale za to wysoki, więc rozmiar buta jak najbardziej prawdopodobny:) Jeżeli chodzi o mleko, to mój synek też dopiero niedawno przestawił się z Bebika 4 na mleko krowie, ale pije jeszcze z butelki przed zaśnięciem i dodaję mu 3-4 łyżeczki kaszki, bo takie samo mleko to niechętnie pije. Jeżeli chodzi o sen to rzeczywiście 3 godz to trochę dużo jak na 3-latka, mój śpi ok 1,5-2 godz, czasami wcale, ale to pewnie też zależy od dziecka- to tyle na temat trzylatków-temat mam niejako opanowany "na bieżąco" heh:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaa synusiaa
Kurde wkurzyłam się tylko czytając ten topik...jeżeli to rzeczywiście jest prowokacja i nie ma żadnej biednej mamy, to życzę tej osobie, która to wymyśliła, żeby kiedyś sama była w takiej sytuacji i nie miała za co butów kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehehehe
wasze dziecioki maja niedorozwój stóp a mamusie mózgów buhahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mnie to zastanawia...
czy dyrektore to nie jest przypadkiem nasz stary,poczciwy blokers i ławkers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mnie to zastanawia...
oj... jakoś mnie nie przekonaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no piszcie cos
ja tu sledze caly czas. co sie stalo z Pania aneta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZX
KURWA A NAJGORSZE JEST TO ŻE JA MIAŁAM SZACUNEK DO OSTREJ SIOSTRY BYŁA DLA MNIE WIARYGODNA..........JAKOŚ NIE WIERZĘ,ŻEBY MOGŁA ZABAWIĆ SIĘ KOSZTEM INNYCH LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widze ze ostra to na
innym topiku dzisiaj sobie sziedi i jakos nie napsiala co z ta kolezanka.........co wena tworcza sie skonczyla ,czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy bo nie jestem w temacie? :D Teraz ja jestem Biedna mama? Bo wczoraj była wenus , a przed wczoraj jeszcze ktoś inny :D Ach ale wy pragniecie sensacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra juz Ciebie rozgryźliśmy ;) Zniknęlas jak kamfora,niby mialas sie spotkać z biednamama i dupa.Takk więc jesteś posądzona o oszustwo i naciąganie ufnych ludzi.Wydalo sie-jesteś autorką topiku i dzialasz wspólnie z dyrektore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A54ERFD
TO NIEWAŻNE NAWET JEŚLI TO PRAWDA,KAŻDY CHCIAŁ WIEDZIEĆ CZY TAM JEST NA SERIO BIEDA,MOŻNA BY POSŁAC JAKIEŚ PACZKI Z JEDZENIEM A TAK TEMAT UTKNĄŁ W CZARNEJ DOOOOPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widze ze ostra to na
ostra -dlaczego zniknelas? mialas napisac co se stalo z twoja znajoma. a seidzisz sobie na innym topiku i bredzisz.......... nie sadzisz ze troche to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widze ze ostra to na
ostra -dlaczego zniknelas? mialas napisac co se stalo z twoja znajoma. a seidzisz sobie na innym topiku i bredzisz.......... nie sadzisz ze troche to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A54ERFD
MNIE TO NIE OBCHODZI ŻYCIE OSOBISTE OSTREJ,TYLKO CHCIAŁAM POMÓC TEJ KOBIECIE,JEDZONKO WYSŁAĆ,A TERAZ NAWET NIE WIEM CZY ONA ISTNIEJE,TROCHĘ TO SMUTNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×