Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość po cichutku
na policji wcale nie jest tak zle,naprawde,oni maja obowiazek spisac wszystko to tak jak nawet ze komorka zginie o wartosci nawet 100zl to maja obowiazek jej szukac tu jest inna przestepczosc, ale fajnie o ulzylo mi bo oni ja przynajmniej sprawdza a o to mi chodzi juz nawet nie o zwrot tylko o to ze beda mnie informowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze opisz siebie
to informuj i nas oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrosnana sytuacją
mi tez odmówiła ;( powiedziała ze juz wszystko dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaa
i co na siłę jej kasę dałaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wymeinilysmy z 10 w piatek maili.. pisalam do niej w weekend.. i odpisala w poniedzialek kolejne 10 maili.. i wkoncu podała konto itd ale powiedziala zebym swoje dane podała bo obiecuje ze zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
mi tez odmowila - wiadomka!!!! ale w sumie wystarczylo ok 7 min i 3 maile i podala nr konta ,,,,, w ok 10 minut!!!eee a w sumie nawet nie tyle ,,, ok 5 min moge rozmowe zacytowac,, po cichu - myslisz ze warto sie zjednoczyc i uderzyc..???? wenus - a ty jak uwazasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ty
wenus wybacz ze to napiszę, ale jesteś trochę tępawa. Tak jak sie napotykam na twoje posty, ręce opadają. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Myślisz ty w ogole samodzielnie? Wcisnelas jej na sile kase a potem wielce oburzona kazałas jej zwrocic. Ale wszystko jasne jestes ZE SOSNOWCA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliorka________
a gdy okaże się że dziewczyna naprawdę potrzebowałam pomocy a wszyscy tu wyciągają tylko pochopne wnioski to co wtedy ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliorka________
skoro wszyscy nalegali na podanie konta to podała" byc może" chciała później oddac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellamozarella
> Ale wszystko jasne jestes ZE SOSNOWCA " Z Sosnowca" jeśli już A głupszego argumentu przeciw niej już nie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ty
ellamozarella a myślisz głupia kobieto, że dlaczego akurat to ZE SOSNOWCA napisałam capsem. boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znuuuudzona
kurfa ale nagonkę zrobiliście tej lasce :( współczuję jej bardzo ale bardziej wam jak wyjdzie że jest czysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellamozarella
>ellamozarella a myślisz głupia kobieto, że dlaczego akurat to ZE SOSNOWCA napisałam capsem. boże... Zachowaj z łaski swojej jakiś poziom zamiast wyzywać kogoś od głupich kobiet, no chyba, że chcesz żeby ci ktoś z innym epitetem, np "chamówa" wyjechał Nie mam zamiaru wnikać w to, czy to twoje słowa czy zacytowane, bo zwyczajowo cytaty się wkleja a nie zamieszcza w tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ty
ellamozarella bez komentarza... cytat hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellamozarella
Dziewczynko droga, tak, to był cytat, jeśli użyłaś jej słów. A użycie capsów niestety nie wystarczy, żeby snuć domysły, czy to cytat z jej posta, czy to sobie nagle zapragnęłaś wyróżnić fragment własnego tekstu za pomocą drukowanych liter. Pisz jasno, to nikt cię wtedy źle nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
ZNUDZONA- madta ty jestes????????????????????????????????????????? ona ma meza, tesciowa, wyjazdy super zycie ... a zarobila na naiwnosci ludzi(m in mojej) ok 1 tys w 3 dni idz stad laska i nie kompromituj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po cicutku- badzmy w kontakcie ja jestem za tym zeby zlozyc zeznania -aby ja przeswietlili-tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ty
tylko nie biercie wenus na zeznania, bo wam wstydu narobi. "musialam ja przekonywac 2 dni, zeby mi dala nr konta :-)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
mail .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
odebrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znuuuudzona
a przyszlo wam do tych pustych główek że teraz może jest samotna????? to że kots podaje linki do jj komnta na NK to jest karana-jak byście nie wiedziały a nawet gdyby okazało się prawdą to i tak jej nic nie zrobią :) takie prawo taki kraj :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znuuuudzona
do fajne laski jestescie -ile jaj kasy przesłałaś że tak dochodzisz prawdy?????????????? Najgłośniej ryczy ta krowa co mało mleka daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
dajcie jej spokój akurat ma prawo sie upominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona na maxa
WINNA CZY NIEWINNA-to raczej nie wam idzie oceniać,od tego są inni ludzie a wy nie macie chyba na co czasu tracić,tylko siedzicie i snujecie jakieś chore teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
'fajne laski jestescie- akurat ma prawo sie upominac" - nie zrozumialam ale chyba nie potrzebuje adwo ,, raczej konkretow... i szczerosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wyjasnic tutaj wszytsko ... nie dostalam zadnych pieniedzy oprocz dwoch przelewów , od fajne laski jestescie i cudownej wenus, mam bardzo ciezka sytuacje materialna zwolniono mnie z pracy ... i niechiałam nic dla siebie , nie wchodziłam nigdy pod pomaranczowymi nickami i nie podszywałam sie pod obronców , ja na ta chwile tak anprawde nie mam zadnych dochodów , chciałam tego mleczka i tych bucików ,tylko. nie wiedziałam co mam napisac sama, teraz tego bardzo załuje , wiem ze poniose konsekwencje i moze nawet nie bede mogla widziec dziecka jakis czas bo nie wiadomo jak to sie skonczy jesli ktos sie tym zajmie , jesli chodiz o wycieczki to nigdy nie bylam nawet za granica a co dopiero w tunezjii , przepraszam wszytskich za to całe ogromne zamieszanie , obiecuje jutro najpozniej 100 zl dla fajne laski ejstescie i 40 zl dla cudownej wenus znajda sie na ich kontach . Kocham syna najbardziej na swiecie i chciałąm mu pomoc nie sobie . Ciagle szukam pracy jak juz wczesniej wspomnialam ale marnie nawet tutaj byl dzis post o pracy i wyslalam tam meila . Nie wiem co jeszcze moglabym powiedziec -napisac , bo naprawde niechciałam nic zlego zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walcze z opłatami i raz jemy raz opłacam jest mi tak ciezko ze posunełam sie do ostatcznosci , jesli mnie rozumienie to mi wybaczcie , zle zrobialm ale nie mialam swojego dobra na mysli tylko dobro dziecka , musze sama wykaraskac sie z tych tarapatow i postaram sie tylko mi an to pozowlcie , bo strasznie sie teraz boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie szkoda dzieciaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie jej, jesli ja sprawdzicie. niech ktos konkretny jak siostra czy wenus ja odwiedzi - serio. to bedzie lepsze niz domyslanie sie i bawienie w w11, bo wy jedynie mozecie polemizowac, a i tak ona wie ttylko ile prawdy ile klamstwa w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×