Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

Czy to alergia?

Polecane posty

Mój 10 miesięczny syn przez 3 tygodnie miał katar. Żadnych innych objawów. Lekarz stwierdził katar alergiczny i przepisał buderhin i ketotifen. Po 2 dniach katar minął. Brał te leki przez 7 dni. A od wczoraj znowu mu cieknie z nosa, przezroczysty i wodnity katar. Nie wiem czy podać mu te leki czy znowu do lekarza? Czy Któraś z Was też przez to przechodziła i czy ta alergia ( rzekoma) minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej alergia skoro po lekach minęło. Mi się objawiła w ciąży i mam zalecenia, aby buderhin brać, gdy mam katar, a zyrtec brałam 7dni. Te 7 dni miałam spokój, ale po odstawieniu katar wrócił i kroplę stosuję praktycznie codziennie mój młodszy brat ma alergię i od około roczku jest skazany na codzienne branie leków. Te kilka lat temu testy robili dopiero po 2r.ż., bo podobno wcześniej nie były wiarygodne. Nie wiem, jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy podawać małemu te leki czy nie? Nie mogę się dodzwonić do pana doktora, który przepisał mu te leki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po 30
Zanim nie skonsultujesz tego z lekarzem, radziłabym Ci raczej płukać nosek solą fizjologiczną, niż na własną rękę podawać leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasioraa
A takie leki jak hitaxa fast sa bezpieczne dla dziecka? Czy moze istnieje specjalna odmiana tego leku dla dzieci? Pytam, bo mi na pierwsze objawy alergii wlasnie hitaxa pomogla jest tu ktos kto sie orientuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera3223
Być może warto zrobić badania i mieć pewność. Alergia w dzisiejszych czasach jest wyleczalna już. Nawet mojej mamy koleżanki córka miała terapię przeciwko alergii i na chwilę obecną ma się dobrze. Na alergie też jest bardzo dobry suplement hitaxafast zerknij sobie na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zgłosić się do pracownia Alergologii i Immunologii w Krakowie www.alergomed.com.pl . oni przeprowadzą szereg badań które ustalą co i jak się dzieje w twoim organizmie apropo alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabbb

Ja to długo się namyślałam jaki inhalator zamówić ale że sporo osób w internetach polecało Alergia Stop to się skusiłam i nie zaluje. Bardzo dobra jakosc prosta obsluga maseczki bardzo wygodne dobrze leza na twarzy dzieki czemu aerozol nie ucieka i nie leci gdzies na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 7.02.2019 o 16:12, Gość nabbb napisał:

Ja to długo się namyślałam jaki inhalator zamówić ale że sporo osób w internetach polecało Alergia Stop to się skusiłam i nie zaluje. Bardzo dobra jakosc prosta obsluga maseczki bardzo wygodne dobrze leza na twarzy dzieki czemu aerozol nie ucieka i nie leci gdzies na oczy.

Podpowiem też Alergia Stop bardzo fajny poręczny inhalator dla dorosłych i dzieci. Można stosować nie tylko w związku z alergią ale też tak naprawdę przy każdym problemie z drogami oddechowymi, od przeziębień po zapalenie płuc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×