Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
life tastes great!

nieżyt naczynioruchowy!!!

Polecane posty

czy ktoś tutaj ma naczynioruchowy nieżyt nosa? To jest straszne! Ciągle płynie mi katar po gardle ! Dzień, dzień, o każdej porze, od kilku lat! Byłam u świetnej laryngoloszki, która jest do tego ordynatorem w szpitalu i też nie może już nic poradzić! Elektrokoagulacja (straszny ból...), terapuls, leki -od alergicznych po homeopatyczne...nic, nic się nie zmienia! To jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniedbania higieniczne
a jesteś pewna że to nie alergia ? albo jakieś problemy z zatokami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam prześwietlenie zatok -wszystko jest OK. Podobnie wyszły testy alergiczne. Nie jestem uczulona na nic :( już wolałabym być uczulona, przynajmniej brałabym odczulacze i miał trochę ulgi, at tak...koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stigma
up up Podejrzewam tu u siebie, jestem ciekawa co inni napiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stigma
Ja właśnie tyle tylko słyszałam, że zasadniczo nic z tym nie da się zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pozostaje już tylko zmiana klimaty...laryngoloszka powiedziała mi, ze każdy pacjent inaczej reaguje (jeżeli w ogóle reaguje) na różne sposoby leczenia. Planuję się przenieść do cieplejszego klimatu, może pomoże...a nie słyszałaś może o jakiś inhalacjach, grocie solnej? Tak się zastanawiałam jeszcze nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cierpię na tą dolegliwość już od 4 lat niestety nic ciekawego nie usłyszałam od lekarzy, żadne leki nie pomagają, a do tego mam powiększone migdały, od których robią sie czeste infekcje gardła i straszny, ciągły ból głowy. czy kogoś również taj jednostajnie boli głowa czy tylko przeszkadza wydzielina ? prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to 29 lat a teraz mam 56 ale lecze sie caly czas nie wiem czy zobaczysz wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo dziewczyny jak zyjecie z tym chorobskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja stosuje witaminę E + maść propolisową 3% i po 3 użyciach zaczęło mi pomagać, zaczynam normalnie oddychać dwoma dziurkami nosa, suchość zaczyna ustępować. Biorę tabletkę wit.E (w kapsułkach żelowych) i delikatnie rozgryzam i wpuszczam sobie zawartość do nosa do obu dziurek i po kilku minutach (ok 5min) smaruje obie dziurki maścią propolisową. Aplikuję to tylko na noc, przed snem. (robię tak od tygodnia). Rano nos jest jeszcze zatkany ale w dzień jest już całkiem nieźle, mogę normalnie oddychać, że się powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerabiam to od 35 lat, długo by pisać o zabiegach, eksperymentach, zastrzykach, operacjach, opalaniach itp. itd. Powiem jedno spróbuj szczyptę pieprzu kayenne rozcieńczyć w łyżce płynnego linomagu z apteki i zakrapl do dwóch dziórek. Będzie hardkor. Po chwili wyczyść nos i zobacz efekt.

Pozdrawiam wszystkich współbratymców w niedoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×