Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pello

jak macie wpisanych bylych w komorce?

Polecane posty

Gość pello

ja moja mam wpisane ZDZIRA. czasami dzwoni w sprawach dzieci, wiec zamiast pamietac numer wpisalem ja i od razu wiem kto dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sw Katarzyna
pello :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna kobietka
Paweł Play i Paweł Plus, Tomek (bez adnotacji dot. sieci), Detlev, Simon :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie mam byłego w komórce
Zna nr tel. stacjonarnego i w każdej chwili może dzwonić w sprawie dzieci. Takie ma prawo. Z komórki odbieram tylko telefony tych, z którymi chcę rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkljfgklgfjgj
MOJEGO BYLEGO MEZA KRZYSIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wpisałam jego nazwisko
Tak sobie właśnie uświadomiłam, że jak nie wiedziałam jakim jest świnią, to miałam go wpisanego jako Jacuś. Gdy uczucia mi ostygły zmieniłam na Jacka a teraz jest tylko nazwiskiem bez imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła ankaCo maKrzywe kolanka
ja nie mam byłych w komórce, jak stają się byłymi to zaliczaja wylot:) a mój obecny facet musi mieć byłą w telefonie więc podmieniłam mu nazwę i teraz dzwoni do niego KROWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek222
mój ex -zgred,a obecnego męża ex-menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak jeszcze jak zaczął ze mną chodzić, pół roku po zerwaniu z ostatnią laską miał ją wpisaną "aaa Kwiatuszek" :o jeszcze to "aaa" na początku, żeby była pierwsza na liście a zaraz pod nią ja :o bo mu się"zmieniać nie chciało" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
nie mam bylych wpisanych w komórce. Gdybym musiała mieć podejrzewam ze wpisałabym ich jako np. "skurwysyn" "palant", "debil" albo coś podobnego. o byłych trzeba nie myśleć, albo myślec z niechęcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwni jesteście
byłego meża, który zdradził i złapany na zdradzie ewakuował się do kochanki, zostawiąjąc za sobą jeszcze smród, mam wpisanego w komórce normalnie (może nie na tym forum) - pod imieniem i nazwiskiem to ojciec mojego dziecka, nie będę się wygłupiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonecznik 30
Normalnie, mam wpisane imię, nie wyszło nam, ale jesteśmy ludźmi na poziomie, mamy wspólne dziecko, potrafimy rozmawiać bez wojen czy wulgaryzmów. Nawet pomagał mojemu drugiemu mężowi remontować pokój syna, ale na tym topiku chyba panuje moda na bycie chamem i żłobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to
Ja również mam z imienia wpisanego mojego ex. Często mogę na niego liczyć. Ale jak widzisz słoneczko30 to tylko wyjatki. Reszta jest taka jak piszesz, aż żal czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednego ex mam wpisanego
po imienu, wlasciwie zdorbnieniu imienia a osttaniego wykasowalam - pomimo tego jakism czlowiekiem sie okazal i co mi zrobil, uwazam, ze lepiej usunac niz odczuwac jakas dzika satysfakcje z pwoodu chamskiego wyrazenia poza tym skoro do siebie nie dzownimy to po co mi on w komorce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×