Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszeczka.82

spotkania w 3-kę układ 2k+1m.

Polecane posty

Gość gryzaczek
Niema nikogo z mazowieckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzaczek
Marne szansd by kogos znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronata
Jesteśmy małżeństwem i szukamy chętnej dziewczyny. kobiety do trójkąta. Nastolatki po 18.Panny lub mężatki.Ja 33 on 36 zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecież świat idzie wciąż do przodu,zwalcza bariery??" Tak na razie skutecznie zwalcza poligamię :) Zasadniczo problemem jest znalezienie osób godnych zaufania. Bez zaufania takie zabawy na dłuższą metę są możliwe w młodym wieku. Poza tym wymaga to przedmiotowego podejścia do seksu a takie podejście niewielu naprawdę odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszki dwie
my traktowalysmy przedmiotowo i pan ktoremu juz od dlugiego czasu robimy dobrze we dwie, kupil i wyposazyl nam mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobryjasio
Każdy chyba musi w końcu do czegoś dojrzeć. Jeśli chce to dwie osoby...ok., jeśli trafią na trzecią..czemu nie. Też szukamy Pani z lubelskiego do zabawy w trójkę. Obydwoje niedoświadczeni, ale wszystko przed nami. Mam nadzieję:-) I czekam na ewentualny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzaczek
A ja szukam pary lub malrzeństwa. Grzes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot mieszkam w drzewie
mialem taki uklad raz. marzenie sie spelnilo. teraz pora realizowac inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony 22
pff Żałosne są panienki co obrabiają dwa gnaty i się z tego cieszą orgazm jak wygląd ulotny a szacunek do samej siebie gdzie?. Jaką taka dziewczyna może mieć pewność ze po tym jak się tak zabawi, jej chłopak/kolega nie uważa że jest pusta szmata :).. Moim zdaniem ważniejszy od orgazu jest szacunek do samej siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony 22
Ja wraz ze swoja partnerka , wolimy trójkąty dwie i jeden :) i jakoś nie interesują ją inne z szacunku dla siebie, a ja nie podzielę się takim skarbem z żadnym facetem, nie ma nic lepszego niż widok dwóch pieszczących się kobiet. zawsze można urozmaicić zabawę o jakieś gadżety dla pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz spróbowałem daaaaawno temu i było tak nędznie, że odechciało mi się do końca życia takich harców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trojmiejski
A moze ktos chce zaszales w trojmiescie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro1548
ja bym tego tez chciał tylko jak ja tego chce to zadna nie jest chetna co robic wtej sytuacji bo nie wiem atez tego pragne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiia
a ja szukam kobiety do trójkącika (2k+m) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 36 lat i w raz z mezem i nasza przyjaciółka czesto bawimy sie w takim ukladzie,to jest naprawde fantastyczne,uwielbiam piescic droga kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cię bardzo serdecznie i kto wie może jest tutaj kobieta,która ma ochotę na nietypową znajomość z atrakcyjną kochającą się para. Chcielibyśmy poznać kobietę w wieku od 30 do 45 lat szczupłą, zadbaną znającą swoją wartość.Mającą ustabilizowaną pozycję zawodową i w tej kwestii spełnioną a jednocześnie taką , która ma ochotę w pierwszej fazie stworzyć erotyczny trójkąt.Trójkąt który będzie dbał o każdą z osób i każda osoba będzie ważna i spełniona. Jest to nasza świadoma i przemyślana propozycja dla konkretnej i zdecydowanej kobiety.My sami nie sponsorujemy i nie oczekujemy tego więc fajnie było by jakby to był układ po prostu partnersko-erotyczny. U nas ładniejsza połowa ma ochotę na coś takiego , ale boi się czy to może się sprawdzić i udać więc na początek chce tylko erotyczne doznania. Ja zamieszczając to ogłoszenie napiszę coś więcej.Jakby udało się spotkać kogoś o podobnym podejściu i zadziała chemia mamy ochotę stworzyć życiowe trio:) Więcej w prv. Teraz o nas : My szczupli zadbani pani 38lat 171cm 60kg 75C , pan 40 180cm 80kg oboje wydepilowani niepalący. Mieszkamy sami choć nie koniecznie od razu zaprosimy Cię do nas.Możemy napić się winka i zobaczyć jak owa znajomość będzie się rozkręcała ja Ty sama masz doświadczenie badz podobne pragnienie prosimy napisz. Cenimy sobie kulturę osobistą , smak i wyczucie nie tolerujemy chamstwa , prostactwa i braku kultury. Uwielbiamy dobrą kuchnię i podróże. Jam przeczytałaś nasze ogłoszenie i choć trochę Cię zafascynowało zapraszamy serdecznie. Pozdrawiamy, ?nietypowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×