Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kochaj-misia

czy można wpisać w CV ...?

Polecane posty

np. jako dodatkową umiejętność " duża motywacja do pracy" albo " duża chęć pracy" ?? :) szukam dłuuugo pracy mam 21 lat i naprawdę chcę już coś znaleźć, nie ważne co i za ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej nie, ale w LM owszem
ale nie pisz ze nie wazne co i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo motywacja nie jest
umiejętnością. Jeżeli tego nie rozróżniasz to szukaj raczej pracy fizycznej a nie umysłowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motywacje do pracy ma kazdy, kto jak sadze, jej szuka;-) to takie maslo maslane - i ogromnie niewymierzalne, wedlug mnie to zasmievanie cv i jedynie taki wpis by mnie zniechecal, a wierz mi mialam sporo do czynienia z rekrutacjami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko zależy...
Jest sporo wzorów CV w internecie. Poszukaj i przerób na własny użytek. Tylko nie zżynaj żywcem z gotowca, bo myślę, że pracodawcy znają te szablony i raczej nie biorą pod uwagę CV całkowicie spisane z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się czasem zastanawiam czy
w umiejętnościach piszesz TO CO UMIESZ. Musisz się dobrze zastanowić na tym. Możesz skorzystać ze wzorów cv ale przede wszystkim postaraj się wyszukać u siebie te umiejętności, ktore mogą się przydać w pracy. Jeżeli aplikujesz na stanowisko sekretarki możesz podać szybkie pisanie na klawiaturze, obsługa MS Office, obsługa urządzeń biurowych, ewentualnie znajomość języków jeżeli nie ujmujesz tego w osobnym paragrafie. Te podane wyżej przykłady to umiejętności twarde. Oprócz tego są jeszcze umiejętności miękkie np łatwe nawiązywanie kontaktów, asertywność, umiejętność budowania realcji. Napisz o jakie stanowiska się ubiegasz bo jeżeli składasz cv do warzywniaka to nie ma sensu pisać, że umiesz zmienić papier w drukarce. Tak samo jak nie ma sensu pisać, że świetnie haftujesz i wyszywasz, jeżeli chcesz aplikować do księgowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×