Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cemeron87

Nie chcę być świadkową na slubie koleżanki!

Polecane posty

Gość cemeron87

Witam, mój problem polega na tym, że nie chcę być świadkową na ślubie koleżanki i zastanawiam się czy wypada odmówić? Powodów mojej odmowy jest kilka: po pierwsze- nie znoszę pana młodego i on do mnie tez nie pała sympatią, po drugie, pan młody nie znosi mojego faceta a ja na pewno na ten ślub nie pójdę sama, po trzecie koleżanka, która bierze ślub zwierzyła się naszej wspólnej znajomej, że jeśli pan młody wybierze swojego niższego kolegę to świadkową będę ja, jeśli wyższego to ta znajoma. Wściekło mnie to, bo myślę, że albo się chce żeby ktoś był świadkiem (bo jest nam bliski etc.) albo nie. Jest jeszcze jedna sprawa ten ślub jest w czerwcu a w tym samym czasie planuję obronę pracy mgr i za bardzo nie będę mieć czasu żeby zajmować się jej sprawami związanymi z weselem itd. Co myślicie? Wypadałoby odmówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Wypada. Oczywiście z podaniem tego ostatniego powodu only ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strychninna
ostatni powód jest jak najbardziej wystarczający i wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz być -to się nie zgadzaj ;) Ja bym koleżance wytłumaczyłao dokladnie od a do z co Ty tu napisałaś!!! Sorry ale to dla mnie dziwne by było właściwie iśc na ten ślub/wesele jak ten nie lubi tego,czy tamta tamtego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×