Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zabić-nikiel

MAM DOŚĆ ŻYCIA przez uczulenie na nikiel.....

Polecane posty

Gość chcialam wyjsc z domu
a ja slyszalam ze alergie sie od drozdzycy biora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edkakredka
Sluchaj moze to jednak nie jest nikiel. Skoro nie nosisz juz pierscionka to twoja skora nie ma kontaktu z alergenem. Nic nie powinno sie dziac. Musisz koniecznie pogadac z jakims specjalista bo moze dostajesz masci na cos innego niz powinnas. Tez mam uczulenie na nikiel ale wysypka pojawia sie tylko miejscowo (guziki od jeansow, suwaki) i ustepuje po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergicznie
Do "zabić nikiel": czy nadal masz te problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam takie wyznania to serce mi peka... doskonale Cie rozumiem. Ja tez bylam uczulona na nikiel, kobalt oraz niektore pokarmy. Lekarze nie potrafili mi pomoc. Pani dr. powiedziala mi nawet, ze jezeli chodzi o uczulenie na metale to medycyna nie ma nic skutecznego do zaoferowania. Bylam zdesperowana dlatego poszperalam troche w necie i trafilam na biorezonans. Zdania na forach byly podzielone ale ja i tak postanowilam sprobowac w koncu nie mialam nic do stracenia. I to byla bardzo dobra decyzja. Znalazlam bardzo fajny gabinet w Warszawie na Mokotowie. Z czystym sumieniem moige go polecic - 511 555 007. Wystarczylo kilka wizyt i w tej chwili nie wiem co to jest alergia, a minely juz ponad 2 lata. Fakt, ze trzeba bylo zebrac sie w sobie i systematycznie dojezdzac na odczulenia ale uwazam, ze warto. Poszukaj takiego gabinetu w swoim miescie, poczytaj o nim opinie i sprobuj. No i trzymaj sie przede wszystkim. Nie ma sensu wpadac w depresje. Naprawde sa fajne metody tylko trzeba ich poszukac.poszperac w necie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również mam uczulenie na nikiel ale potrafię sobie z tym radzić. Alergia ujawniała się nawet przy kontakcie guzika od spodni ze skórą, czy zamka błyskawicznego. W kolczykach bardzo często zapięcia są robione z dodatkiem niklu, nie mogę nosić pasków z metalowymi sprzączkami bo bez niklu chyba nie istnieją. Jeśli chodzi o drobniejsze elementy to po prostu maluję je bezbarwnym lakierem do paznokci i da się żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie rady sa dobre tylko dla osob ktore maja alergie kontaktowa na nikiel, a nikiel przeciez jest tez w pokarmach, wodzie, glebie, kosmetykach. Ja mialam taka alergie i takich osob jest mnostwo. Nie zrozumie tego ten kto tego nie przeszedl.Przy alergii kontaktowej masz zmiany tylko w miejscach kontaktu z metalem. Osoby uczulone na nikiel w pozywieniu maja wysypki na calym ciele, twarzy, dloniach. Twarz jest opuchnieta, cala w czerwonych plamach. Ja tak wygladalam i po leczeniu sterydowym byla poprawa tylko na jakis czas. Pozniej wszystko wrocilo ze zdwojona sila i z miesiaca na miesiac bylo coraz gorzej. Takze naprawde polecam biorezonans. Namiary na sprawdzony gabinet juz podalam. Jesli ktos ma wiecej pytan i zyczy sobie aby podac wiecej szczegolow to prosze pisac na anika.lozinska@o2.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. ja niedawno dowiedzialam sie ze mam uczulenie na nikiel od jakis 3 lat caly czas mialam uczulenie no dłoniach babelki z woda swedzenie pekanie skory . biore tabletki i smaruje masciami. ostatnio moj stan sie poprawil, ale niestety najadlam sie czekolady i na drugi dzien mialam nasilona alergie , wiec teraz staram sie nie jesc czekolady i cytrusow miejmy nadzieje ze to wlasnie to jest główny produkt uczulajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie jak autorka poradziła sobie z problemem. Mam dokładnie to samo co Ona. Nawet zastanawiałam się czy ja tego nie pisałam ;-) Ciągnie się to już 3 rok... Nasila się po częstym zmywaniu garów. Zakładam rękawiczki winylowe, ale zawsze tam trochę wody skapnie. Tabletki pomagały, ale jak odstawiłam to momentalnie to dziadostwo wraca. Maści... już tyle zużyłam, że nie wierzę, że któraś pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, pisałam już o tym na forum. Ja zwalczyłam bezpowrotnie alergię na nikiel w gabinecie biorezonansu, w Warszawie, przy ul. Mangalia 4. Męczyłam się tak jak Ty. Próbowano na mnie różne leki i maści. Pomagały tylko do czasu, bo leki nie leczą alergii, a jedynie zmniejszają objawy. Jest to leczenie w kołko, aż w końcu przestają działać całkowicie i wtedy nic już lekarze nie mają do zaproponowania. Naprawdę zgłoś się do tego gabinetu. Ja wyleczyłam tam również torbiele na jajnikach ale to już zupełnie inna historia. Mój kolega, który miał alergię na metale, w tym nikiel, a jest blacharzem też się tam wyleczył i jest zadwolony. Naprawdę nie masz na co czekać, bo będzie coraz gorzej a wtedy leczenie jest dłuższe i bardziej kosztowne, także bierz telefon w rękę i dzwon tam natychmiast. Numer gabinetu - 511 555 007. Nikiel niestety jest nie tylko w biżuterii ale też i w jedzeniu, o czy nie wiem czy wiesz, dlatego tak trudne jest jego leczenie i na dzień dzisiejszy praktycznie niemożliwe. Jedynie w tym gabinecie mi pomogli i polecam z czystym sumieniem, tym bardzie, że już kilka osób wsłałam i wszystkie zadowolone, także głowa do góry i zacznij działać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary temat ale może komuś się
przyda. Autorka napisała, że "wstydzi się wydawać resztę" itd. Poza tym, jak ktoś już tu wspomniał, że nikiel jest w jedzeniu a nawet i wodzie wodociągowej, W MONETACH TEŻ JEST NIKIEL! Tak więc jeśli autorka jest np. kasjerką powinna pomyśleć o zmianie zawodu albo pracy w rękawiczkach (?). Dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam alergie na nikiel wyszlo to po zrobieniu testow dostalam masc Travocort, to masc fakt styrydowa ale na mnie dziala i mam tez antybiotyk o silnym dzialaniu do pryskania Polcortolon TC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 08
witam swietnie pania rozumiem tez mam uczulenie na nikiel mam opsypane nogi i lewa reke bylam u dermatologa dostalam leki ale nic nie pomaga swedzi sczegolnie w nocy ale nie drapie tego bo jeszcze bardziej sie rozprzeszczenia prose nie drapac wiem ze to ciezko ale to szkodzi jakjuz sie pani przekonala ja uzywam masci afloderm pomaga i polecam ubrania bawelniane prane w dzieciecym proszku zeby nie podraznialo skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może warto powtórzyć badania w http://www.apc-analizy.pl/ ? Z własnego doświadczenia wiem, że najlepsze leczenie zaczyna się od prawidłowej diagnozy, dlatego tam bym się udała na twoim miejscu w pierwszej kolejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w aptece krem Lipobase,powinien pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Niklowa
A ja na uczulenie na nikiel polecam preparat Nidiesque. Z tego co się zorientowałam na rynku jest od niedawna, w aptece nie mogłam go dostać, ale kupiłam tutaj: https://www.nidiesque.com/pl/home/ Stosuję go od miesiąca i jestem mega zaskoczona - pozytywnie :-))) Dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stina242
Witam. Od niedawna jak się okazało cierpię na alergię na nikiel. Kompletnie pozbawił mnie to chęci do codziennego funkcjonowania. Mieszkam w Szwecji i tutejsi lekarze rozkładają ręce pchając we mnie kortizon i odsylajac jeden do drugiego jako ciekawostkę bo wyniki dobre a ciało wysypane od kolan do szyi z wędrującą pokrzywka . Niesamowity przypadek. A ja.....wychodze z siebie , nie śpię, drapie się jak tyko jeszcze rana nie krwawi , nie jem prawie nic i tyje co jeszcze pogłębia bezradność i depresję. Czytałam o MO i uszczelnieniu dzięki temu jelit by wchłanianie metali było mniejsze. Na razie 3 tygodnie - MO i nie widzę żadnej poprawy Ale dam sobie 3-4 m-ce. Wysypke mam od jakichś 8 tygodni . Wyeliminowalam co się dało z niklem z mojego życia a poprawy nie widać. Rany pod pachami i pod nogami coraz boleśniejsze. Najgorsze że swędzenie i ból przeniosły się w części intymne i teraz doszły jeszcze drgawki w nogach jak tylko tam się posmaruj lub podrapie. Wyniki na wszelkie grzyby - wykluczone. Czysciutko. Czyżby alergia tylko na nikiel dawała aż takie symptomy ze żyć się odechciewa? Może macie jakieś doświadczenie w krzyżowej alergii z Niklem? Może czegoś nie zauważam? Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak alergia na nikiel jest trudna do opanowania, polecam sprawdzić ten program: https://stylowoizdrowo.pl/pokonaj-alergie-na-nikiel/  - dużo wiedzy, informacji dot. pielęgnacji i żywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×