Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajansiarz

Dlaczego w reklamach proszków do prania nie wiążą już węzłów?

Polecane posty

Gość wezły kojarzą się
z ukrywaniem czegoś w środku, gmatwaniem i mataczeniem.... a nikt nie chce być umoczony w afery. węzłom mówimy stanowcze nie :classic_cool: ps. węzeł kojarzy się także z homoseksualnymi związkami partnerskimi a żadna porządna matka polka, robiąc pranie, nie chce żeby jej z pralki wyskoczył Ziutek i Stefan holendersy geje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiążą
bo ryrektywa unijna zabrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, cały czas pracuję nad teorią - jeszcze mi się nie wyklarowała 😭 Myślałem, że może na kafe ma ktoś coś ciekawego do powiedzenia na ten temat, ale oczywiście jak pojawia się jakieś konkretne topełe to wszyscy zapominają języka w gębie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie jest konkretny?? :o W moim mniemaniu jest konkretny aż do przesady :classic_cool: :P Tylko że większość kafeteriuszy jak ta uliczna gawiedź leci za błyskotkami typu top model czy kolczyk madonny i tracą z pola widzenia tzw. sprawy ważne :o :classic_cool: A za podniesienie dziękujeme, co się liczy to się liczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to se lecisz dziołcha. tak na prywatnym topiku Twojego amanta, nieładnie. Chyba, że spotkanie z niebieskim winem juz sie odbyło i nie wywarł na Tobie dobrego wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem nowoczesny :classic_cool: Nie działają więc na mnie takie - uwaga - machinacje :classic_cool: Pipa, to daj nr do tego Kajzera - będę miał info z pierwszej ręki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem maila 😭 Ale jak sobie przypomnę albo w inny sposób odnajdę, to się na Ciebie zwrócę :classic_cool: A z winem proszę w ogóle nie wywierać na mnie takiej presji - sprawa jest w toku i wymaga czasu :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do tego wrażliwa jak mimoza :classic_cool: Och, Pśp, zawsze marzyłem o takiej złożonej kobiecie :classic_cool: Idę rozszyfrowywać tego FOCHa, bo to na pewno coś fajnego :classic_cool: :P Pa, Palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×