Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonystudent22

Szukam prawdziwej miłości. Czy istnieje?

Polecane posty

Gość zrozpaczonystudent22

Chcę przeżyć miłość, piękną, taką filmową. Za przykład podam serialowych bohaterów x-files - Mulder i Scully. Chcę też coś tak pięknego przeżyć, ale czuję się oszukany przez rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samme ciotty
Nie. Bo faceci to cioty. Więc jak ma istniec miłosc? Bez czynu. Bez słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkooka
Tak :) Istnieje,ale przychodzi tylko wtedy gdy jej sie nie szuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonystudent22
Taki niestety już jestem. A wokół siebie widzę odpychający świat, pełen ordynarności i prymitywnych zachowań. Ratuję się ucieczką w inną rzeczywistość i marzę by kiedyś, chociaż przez moment, móc zakosztować tego dalece upragnionego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsd
http://praca.wp.pl/kat ,18453,title,W-tygodniu-pracuja-na-etacie-w-weekend-zara biaja-na-prostytucji,wid,12754259,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie w tym jest problem
Jakbys byl kobieta to jeszcze da sie zrozumiec ale facet??? to chyba prowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonystudent22
Chciałem tylko się dowiedzieć, jak inni się na to zapatrują. Większość moich kolegów nie wierzy w miłość, tylko w siłę pieniądza - kobieta chce się jak najlepiej sprzedać. Brzydzę się takimi stwierdzeniami, ale też za bardzo nie mogę znaleźć argumentów na to, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwej miłości poszukaj w sobie, jeśli jej tam nie ma, to jak możesz dać miłość kobiecie, która również może nie mieć jej w sobie, zatem nie może jej dać Tobie. Przypomina to sytuację, gdy dwoje żebraków oczekuje od siebie czegoś czego nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonystudent22
Mam jej nadmiar w sobie, ale nie mogę dać upustu tym wszystkim nagromadzonym emocjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie w tym jest problem
"ale nie mogę dać upustu tym wszystkim nagromadzonym emocjom" I cale szczescie bo oprocz zlamanego serca zlamalbys dziewczynie cos jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkooka
W Twoim wieku tez tak miałam,marzyłam o płomiennej miłości,ale nie wierzyłam w nią do końca..i przyszła niespodziewanie ,powaliła mnie na kolana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamorska
miłość nie istnieje, niestety :) związki są zawierane z różnych przyczyn, masa zawiłowości, zależności, które nie mają nic wspólnego z miłością. Miłość występuje jedynie między rodzicami i dziećmi ( i może też nie zawsze, o zgrozo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna prawdziwa to
jest milosc matki do dziecka i to nie zawsze, reszta jest zludzeniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak masz kasę to znajdziesz
:D- niejedną, wszystkie będą prawdziwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonystudent22
Gdzie te uczuciowe, ciepłe dziewczęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyStanemPolskichKobiet
niestety, o prawdziwych czulych kobietach, to mozna dzisiaj tylko snic. Po zetknieciu w realu czar pryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 24
ja bym chciala przezyc taką milosc...ale juz w nią nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to wogule jest takie cuś
no to się spotkajcie czar pryśnie od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdvbknd.b,ndl.
czy to wogule jest takie cuś" W OGÓLE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucziare
oczywiscie ze istnieje :) wystarczy wlaczyc telewizor:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm_ wątpiąca
ja kiedys trafiłam na taka prawdziwą miłość, taka juz mnie nie spotka, gośc tłukł mnie po głowie, poniżał i tym podobne, a ja kochałam, prawdziwa miłość ponad wady, ale chora, możecie nie uwierzyć ale zrozumiałam to w porę i sie od tego uwolniłam, łatwo nie było, cztery zmarnowane lata. A teraz spotkałam faceta do którego hmmm chyba nie czuję takiej płomiennej miłości, narazie zakochanie, ale wiem ze z takim mogłabym spedzić życie, daje mi szacunek , którego nigdy nie miałam, w pewnym momencie pomyslałam bosz przeciez on jest taki cudowny, mega przystojny dobry dla mnie kochany czuły niesamowite że takie coś mnie spotkało. Nie potrafie odpowiedzieć jednioznacznie czy taka prawdziwa miłość istnieje nawet po takich doświadczeniach, sama chciałabym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jisziaja
Ja znalazłam moją prawdziwą miłość - i już żaden film (oprócz pamiętnika do którego pozostał mi sentyment) o miłosci nie robi na mnie wrażenia. Chociaż jesteśmy dorośli to on zabiera mnie w nocy na dach gdzie są świeczki, wskakujemy w ubraniach do jeziora latem, jedziemy z Krakowa gdzieś daleko tak nagle i już wieczorem leżymy na piasku pokazując sobie co widzimy w gwiazdach, po miłosci czasem zdarza nam sie uronić łzy, ze wzruszenia..., gdy był w szpitalu zapominaliśmy o tym szarym miejscu i robiłam wszystko by go rozweselić, jakieś smieszne kanapki w kształcie buziek, serc.. Kiedy nie mozemy wytrzymac wchodzimy w restauracji czy jakiejs kawiarnii do ubikacji i tam sie lekko piescimy.. calujemy.. i moze zachowujemy sie jak dzieciaki to na tym polega nasza milosc. przedluzamy sobie dziecinstwo ..szalone.. ktorego nigdy nie przezylismy bo nie spotkalismy sie wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtghgt
Jisziaja - a lie macie lat? To piękne co piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny Wiatr od Wschodu
"Fantazja, fantazja, fantazja jest od tego, Aby bawić się, aby bawić się na całego" Jebane przedszkole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jisziaja
To piękne, bardzo chce sie tym dzielić z ludźmi którzy mają nadzieje ale pod jednym warunkiem: MUSZĄ mieć wyobraźnie ! Muszą mieć marzenia... i być odważni... odsunąc stereotypy. Mamy koło 20 lat, wielu ludzi w naszym wieku już stara sie być dorosłymi... na to też przyjdzie czas.. ale teraz, pragniemy wszyscy w głebi duszy szaleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny Wiatr od Wschodu
chwyćmy się za rączki w kółeczko i odśpiewajmy "Bo wszyscy polacy..." Kurwa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny Wiatr od Wschodu
Brakuje jeszcze tylko kucyków Pony i kilogramu różu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jisziaja
zazdrośniku.. :) Na szczecie w moim zyciu nie ma miejsca na zawiść... jak dobrze być wolnym od gniewu i zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×