Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anagrametka

Jak często zmieniacie pościel?

Polecane posty

Gość paniusia45
Pościel zmieniam co 2 tygodnie. Aby w czasie tych 2 tygodni nie traciła świeżości, to pościel wietrzę (oczywiście jeśli pogoda pozwala). Ręczniki kąpielowe, a także takie do rąk i twarzy - co tydzień. Piżama 2-3 razy w tygodniu. Miałam kiedyś krewnych (okolice Gniezna), którzy pościel zmieniali, tu uwaga ! co 6 tygodni !!! mimo to, nie śmierdzieli (a w domu łazienki nie było, trzeba było myć się w miskach), pralkę mieli, ale "Franię". Trochę mnie ta ich polityka prania pościeli tak rzadko raziła, bo np. w domu zawsze mieli nieskazitelny porządek. Przeszkadzała im plama z wody na gumolicie, ale już spanie w takiej "przeterminowanej" pościeli - to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociara9569
Ja pościel zmieniam jak potrzeba, ale jakoś tak raz na miesiąc. Ale za to z ręcznikami mam obsesję, 2 razy tego samego nie użyję. Dwa razy dziennie prysznic, w łóżku tylko śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka, pościel zmieniana co 6 tygodni. No, ale Poznaniacy, to tacy polscy szkoci. Szkoda wody, proszku... U mnie wygląda to tak, w łóżku w którym wyłącznie się śpi, pościel zmieniam co 2 tygodnie, ręczniki 2 razy w tygodniu (wtorek i sobota), piżama , zależy, bywa, że muszę zmienić co dzień, a bywa, że śpię w niej 3 noce (ale te 3 noce to max).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid007
Ja kupuję nową co 2 tygodnie i z tym cyklem ją zmieniam. Dodatkowo biorę prysznic co dziennie i głowę także myję szamponem do skory wrażliwej z tym cyklem. Przeraża mnie tylko myśl, że mogę wylądować z nowo poznaną laską w wyrku a ona nie zmienia pościeli przynajmniej co 2-3 tygodnie. To obrzydliwe. Dlatego też zawszę proponuję hotel lub u mnie i dawaj ostra wyuzdana jazda przy ostrym bicie techno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi rodzice to brudasy
Łoooo kurde, moi rodzice zmieniają pościel raz na kilka miesięcy. Prysznic lub kąpiel raz na tydzień. Majtki i skarpetki co dwa dni. Jak jakąś gąbkę do kąpieli kupią to... dopóki się nie rozleci. Gąbki i ściereczki do naczyń jak zaczną śmierdzieć lub są widocznie brudne i nie da się ich wyczyścić. A szmatę do luster itp. chyba lata mają, bo jak lustra umyją to parę dni capią, używanie ich nie jest więc zbyt przyjemne XDDDDDD. No, i spanie w tej samej piżamce (bez żadnych majtek) nawet 2-3 miesiące. Ręczniki prane raz w tygodniu... A ubrania piorą jak czują, że śmierdzą albo widać, że brudne XD. Tacy to też nie umieją używać Google, tym bardziej nie interesują ich takie kwestie higieniczne - uważają, że ich zachowanie jest normalne i powszechne, a te czyścioszki mają poprzewracane w głowie. Więc swojej opinii by tu nie wyrazili, i nie dowiedzieliby się, że są brudasami nie-aż-tak-powszechnymi. Ja jestem strasznie higieniczny, więc niestety, od moich rodziców spier... po 18-nastce. No i zmieniam, piorę, wymieniam itd. wszystko zgodnie z zaleceniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, i spanie w tej samej piżamce (bez żadnych majtek) nawet 2-3 miesiące. x Jaki dumny z siebie, a pacan. Pod piżamę nie wkłada się żadnych majtek, ciało ma w nocy odpocząć i mieć niczym nie tamowany dostęp powietrza. No, chyba, że masz okres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka, pościel zmieniana co 6 tygodni. No, ale Poznaniacy, to tacy polscy szkoci. Szkoda wody, proszku... U mnie wygląda to tak, w łóżku w którym wyłącznie się śpi, pościel zmieniam co 2 tygodnie, ręczniki 2 razy w tygodniu (wtorek i sobota), piżama , zależy, bywa, że muszę zmienić co dzień, a bywa, że śpię w niej 3 noce (ale te 3 noce to max). x Pościel co 2-4 tygodnie (bo nie zawsze śpię w swoim łóżku ;) ) albo jeśli tego wymaga, to wcześniej, ręczniki 2 razy w tygodniu, piżama na bieżąco w miarę potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w związku i zmieniłam standardowo pościel raz na miesiąc. Chodzi tutaj bardziej o higienę. Zresztą z Kasią nie kochamy sie tylko w łóżku, bo mamy duzo innych ulubionych miejsc. Zawsze miała ona duże libido, ale jak zaczęła przyjmować tabletki antykoncepcyjne vines to mam wrażenie że jeszcze więcej razy sie kochamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier... Ile wody, ile wody, tak przeżywacie, jakby była po złotówce za litr i miesięczne rachunki opiewały na tysiące. U mnie pralka chodzi praktycznie codziennie, a do tego co w czynszu dopłacam na kwartał około 100 zł. I te 33 zł na miesiąc tak przeżywacie, że aż musicie tęgo rozkminiać, jak by tu jak najrzadziej prać pościel i myć się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaska

Czesc. Moja mama zmienia posciel raz na miesiac kapiel raz w tygodniu w sobote i uwaza ze jest ok. Ja mieszkam z mezem i 13 letnia corka i posciel jest zmieniana co 2 tyg. I codziennie wieczorem kazdy bierze prysznic. Nie wyobrazam sobie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alosza

Zazwyczaj regularnie co sobotę, lubię spać w świeżej pościeli 🙂 Mam kilka nowych kompletów, kupiłam w sklepie AWAKraków - jakość jest naprawdę powalająca. Zresztą, nie ma się co dziwić, bo to pościel hotelowa, a wiadomo, że taka musi być dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pościel raz na 1,5 - 2 tygodnie ( latem co kilka dni)  ręczniki do rąk  co dnia, czasem 2 razy dziennie , recznik osobisty co 2 dni , ścierki kuchenne czasem kilka razy dziennie ( mam obsesję na tym punkcie) , prysznic  każdego dnia plus bidet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio  nie zmieniałam pościeli przez 3 miesiące 😁. Mąż zmieniał co 3 lub 4 tygodnie. Ja tylko prałam.:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×