Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wściekłażona

JAK SIE MŚCILIŚCIE NA WASZYCH EX?

Polecane posty

Gość wściekłażona

PISZCIE JAKIE PSIKUSY ROBILIŚCIE LUB CHCIELIŚCIE ALE NP NIE STARCZYŁO WAM ODWAGI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek___
hehehehe muszę to napisać, sprawa dotyczy mojego kolegi! Rozstał się z żoną i sam zobowiązał się, że będzie płacił 1400 zł alimentów na dwoje dzieci. Obiecał też coś tam czasem dorzucić extra. Żonie było mało, więc powiadomiła izbę skarbową o pewnych przekrętach. Sporo go to kosztowało. Poszedł do sądu z prośbą o zmniejszenie alimentów. O dziwo, sędzia przyznała mu rację, że przy jego obecnych dochodach są podstawy do zmniejszenia alimentów i przystała na 700 zł (na dwoje dzieci), mało z tego donos żony na byłego skomentowała - no przecież pani w tych przekrętach brała udział, przecież pani wiedziała, czemu mąż chce więcej płacić. Teraz będziecie oboje żyć uczciwie, a więc proszę nie mieć pretensji do męża, że nie może płacić tyle, co kiedyś. Ostatnio córka poprosiła kolegę o laptop. Powiedział, że chętnie by kupił, gdyby mieli mądrzejszą matkę, ale teraz (komornik) naprawdę nie może. Dwoje dzieci, którzy znają sprawę, powoli coraz bardziej dają matce do zrozumienia, że mają jej serdecznie dość. Może jej jeszcze nie nienawidzą, ale teksty, jakie o niej puszczają to o miłości do mamusi nie świadczą na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wsciekłej zony
Idź się leczyć póki na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekłażona
Postanowiłam że utnę sobie palec u lewej nogi (paznokcie mam brudne i malowane na czarno) i wrzucę mu do zupy. Niech się bydlak porzyga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie jasku
panski kolega jest gnojem, skoro wydaje pieniądze na dziwki zamiast na dzieci. I tylko szmaciarz moze za swoje łajdactwa obwiniać matkę swoich dzieci i jeszcze dzieciom mówić, że przez matke on nie daje tego, co ma obowiązek dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panie jasku
Jesli dla ciebie 1400 zł to mało to ty jesteś nieźle pieprznieta/y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytajsię wszystkowiedzącej
niejakiej ewy33. Ta ci podpowie, bo kocha się mścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co mścić
Swoim odejściem zrobił mi przysługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitajec
Ja swojej nasrałem na wycieraczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LE MONDE
ja przestalem splacac hipoteke za dom ktory kupilem kiedys z eks.Dom poszedl pod mlotek za gowniane pieniadze, a dlug po polowie.Mnie stac na wyrownanie strat(mojej polowy) jej nie.Ciekawy jestem skad wytrzasnie 50 tys euro hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna kobietka
odchodziliśmy z elegancją i w pokoju 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka 24
niby jesteś wściekłą żoną i pytasz o "psikusy", panno - Ty się lepiej zajmij odrabianiem lekcji, a nie durnymi tematami na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×