Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabrycha ;)

PERFUMY Z FM KTÓRE POLECACIE??

Polecane posty

Gość no nie zartuj
dla nas by wystarczyly ale jak bysmy mialy na tym zarabiac to lepiej miec ten wiekszy zeby wiecej zamawiali :P a te probki to trzeba co konkretny czas zamawiac czy jak? i ile one same kosztuja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sie zapisywalam tez wzielam maly ale pozniej i tak musialam kupic duzy.. bo to inaczej jak sie juz znajomym pokazuje jak chce sie na tym zarabiac.. ale tak dla siebie to wystarzajacy jest maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WNIKAŁAM ILE KOSZTUJĄ PONIEWAŻ ZAROBKI PONOC MARNE NA TYM CHYBA ZE JUZ JEST KTOS W TO ŁADNIE WKRĘCONY ;) JA RACZEJ BYM NIE MIAŁA ZAROBKU BO TU DLA SIEBIE DLA MAMY BRATA I KOGOS Z RODZINY ABY TE 10 UKULAC A NA RODZINIE NIE BEDE TAK ZARAZBAIAC ;P NAWET GLUPIO BY MI BYŁO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
no chyba jednak sie naprawde nie oplaca bo tak jak pisalam masz 3flakoniki i zarobisz 30zl a itak przesylka 18 i zostaje ci tylko 12 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRANIU A JAK WYGLĄDAJA TE ZNIŻKI TZN ZAROBEK DLA CIEBIE RZECZYWISCIE TAK JAK WYZEJ NAPISAŁAM ?? ZE OK 12 ZL NA KLASYCZNYM OK 15 NA LUKSUSOWYM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wychodzilam z takiego zalozenia ale po pierwsze podpisujesz w umowie ze nie sprzedasz nikomu po cenie po ktorej dostajesz a po drugie to dobry moment zeby kogos namowic zeby z toba podpisal umowe - perfumy duzo taniej :) na dziesieciu sztukach masz 120 zl zarobku :) (wiadomo ze mama czy brat/siostra to co innego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRANIU, CIEKAWE TO LECZ JA RACZEJ CZASU BYM NIE MIALA TAK NAMAWIAC WSZYSTKICH ;P ABY ZAMAWIALI ZAZNACZAM CHCIALAM DO UZYTKU SWOJEGO ZAMAWIAC TYLKO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
no ostatnio zamowilam wlasnie 3 flakoniki w tym 2 zapachy byly z nowej limitowanej kolekcji z wiekszym zaperfumowaniem i kosztowaly 42zl za te normalne 30ml kosztuja 34zl wiec wychodzilo by 118zl a ona chciala 110 i mowi ze to po obnizce :O tylko 8zl mniej , bo mowila ze tez musi zarobic no i ta przesylka 18zl :O no ale zaplacilam bo co mialam zrobic powiedziec ze nie dam jej tyle i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie zbijam na tym kokosow jak co niektorzy .. na spotkaniach sa ludzie ktorzy kilka tysiakow /m-c zarabiaja na tym ale ja tez nie mam takiej sily przebicia :) ja sie ciesze jak mi pare groszy wpadnie do kieszeni .. mam male dziecko i niedlugo bede miala drugie wiec to moj jedyny sposob na dorobienie sobie i jestem z niego zadowolona.. dlatego polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katalogi sa darmowe i przyhodza w starterze - klaserze zamowionym i podpisana kopia umowy i za kazdym razem jak sie pojawia noowy to przychodzi z zamowieniem (jest jeszcze chemia i kosmetyki fm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
ale mi chodzi ile jest obnizki za te perfumy z tego katalogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
ja juz bede uciekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ;D haha dzis mam zamiar caly dzien w domu siedziec bo z lujem mamy dzien wolnego od siebie;D o ile nie bedzie nam siebie brakowało wieczorem ;) wiec dzis kafeSOBOTA hahha i dyskusja o fm ;D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 303 to co to za zapach? 30 czy 50ml? mam stara liste i go nie mam na swojej.. :) bez niego bedzie: okolo (97,98,181)-> 21,50x3=64,50 (146) 1x40=40 64,5+40=104,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy fm
nie sa oryginalami!!!!! jak ktos napisal ! to sa podroby wiec nie wmawiaj ludziom czegos o czym nie masz pojecia! zapach jest PODOBNY do oryginalu ale NIE taki sam bo to oryginal nie jest ! sama uzywam fm wiec nie mowie ze to jakies gowno czy cos bo bardzo je lubie ale nie sa to oryginaly, a roznice czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę nie wydawać pieniędzy co miesiąc na takie perfumy. Lepiej kupić oryginalny zapach, który nie dość, że jest trwały to starcza na cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×