Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabrycha ;)

PERFUMY Z FM KTÓRE POLECACIE??

Polecane posty

Gość perfumy fm
a czemu co miesiac? jak dla mnie te perfumy sa trwale i wystarcza mi ich na baaardzo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulenta
Jestem dystrybutorem zapraszam :)Odpowiem na wszelkie pytania śmiało piszcie. gg 7488958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulenta
Jestem dystrybutorem zapraszam Odpowiem na wszelkie pytania śmiało piszcie. gg 7488958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynaaa
nie mam pojęcia gdzie. nie wiem w ogole co to jest;/ nic nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia330
Jestem dystrybutorką FM ,weszłam w to bo mi odpowiadają produkty. Korzystam i mnóstwo ludzi z nich korzysta.Do perfum nie podchodzę jak do odpowiedników,bo jaką masz gwarancję że te w sklepie nie są właśnie odpowiednikami zapachów fm???Wszystko zależy od podejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia665
ja polecam perfumy z iperfumeria.pl . Bardzo dobry sklep. Obsługa klienta na poziomie i oryginalne perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącz do firmy Avon, która pozwoli ci na rozwój i sukces. Oferujemy szeroki wybór perfum, żeli , balsamów, kremów, cieni, biżuterii... Nie masz nic do stracenia, a u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, a przy okazji możesz jeszcze zarobić. Tylko teraz: - masz możliwość nabycia tuszu za 1 zł - pakiet próbek z nowej linii kremów - starter dla nowych konsultantek a w nim 5 katalogów , przewodnik itp - prezent dla nowej konsultantki - możliwość awansu w każdej chwili - udział w szkoleniach kosmetycznych , gdzie poznasz tajniki profesjonalnego makijażu i nie tylko! - elastyczne godziny pracy CZASEM PODJECIE WYZWANIA JEST JUŻ DUŻYM SUKCESEM! Pisz na gg 11699301 lub na tel 880184966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się kupuje w sklepie online Nocanka -nocanka.pl. Kompleksowa drogeria internetowa z najlepszymi kosmetykami za niewygórowane pieniądze. Z takich lepszych rzeczy jakie mają to na pewno Revlon Colorstay, czy Nail Tek. Super kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam od nich obecnie żadnych bo straciły na jakości teraz jakieś z innej planety są. Fajne prawie identyczne zapachy są obecnie tylko u zapachowiec.pl mają naprawdę super perfumki nie wiem czy niektóre nie są nawet lepsze jakościowo od tych którymi się inspirują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka woda toaletowa o nazwie EAU DE TOILETTE. Ma ją Hildegard Braukmann. Popatrzcie na cenę. Nie ma sensu płacić przy tego typu kosmetykach za nazwę, bo nic z tego nie wynika. Lepiej postawić na jakość i trwałość zapachu. Wtedy będzie to rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w iperfumy , lub odlewkiperfum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam perfum z FM.. sa słabe i nie pachną jak oryginały.. mają w sobie taką nutę strasznej chemii.. szukając alternatywy znalazłam super rozlewnię goia, mają fajne ceny, a w najważniejsze że perfumy są trwałe i nie odbiegają od oryginałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam z FM-u kiedyś ale jakoś mnie nie przekonały do siebie, zdecydowanie wolę te z zapachowiec.pl, które są trwałe i ślicznie pachną, a do tego są w świetnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania loczek
Ja osobiście polecam 34 uwielbiam i 98 również bardzo fajny,każdy naprawdę jak dla mnie nie różni się niczym od oryginału ;) szczerze polecam też 322 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×