Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kazex

Zakochał sie przyjaciólce POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Kazex

Mam 17 lat.Jak w temacie pisze zakochałem się w przyjaciółce. Znam ją od ponad roku. zawsze przy niej byłem gdy rzucił ja chłopak gdy kłóciła się z siostrą itd. Ona zawsze mówi mi o swoich problemach a ja ją pocieszam próbuje pomóc. Jesteśmy bardzo blisko siebie wszyscy (nasi rodzice, rówieśnicy,) myślą ze my jesteśmy razem. Ona dla mnie jest bratnią duszą. Problem tkwi w tym, że nie boje się wyznać jej miłości. Ale po co jak wiem ze nic to nie da i tylko stracę przyjaciółkę. Gdy robiłem "podchody" czy ona coś do mnie czuje(kumpel mi tak doradził) w pewnym momencie z oburzeniem zapytała mnie czy ja coś do niej czuje??Była wkurzona bo miała już taką sytuacje z przyjacielem. i Zaczęła mi mówić ze myślała ze my tylko przyjaciele itd. Ja oczywiście zaprzeczyłem. I wszystko było po staremu tylko trochę bała się mojego dotyku. gdy zapytałem ją czemu powiedział ze przez tą całą sytuacje co się niby zakochałem. Ja ją tak bardzo kocham męczę się już jakieś 2 msc. Boje się tego ze znajdzie sobie chłopaka. Byłem z nią wczoraj na weselu. Bawiliśmy się świetnie. Ale dziś mam takiego doła. Chce tą sprawę jakoś wyjaśnić, ale co bym nie zrobił to będzie źle.Bo gdy wyznam jej miłość stracę przyjaciółkę. Gdy nic nie będę robił będę się dalej męczył z uczuciami.Najlepiej to by było gdybym po prostu zmarł i nie musiał już chodzić po tym poje... Świecie. Pisze tu bo może ktoś miał podobną sytuacje i mi coś doradzić lub ktoś po prostu wie coo w takich sytuacjach zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×