Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miało_być_pięknie

Listy w końcu wysłane - rzecz o zdradzie

Polecane posty

Gość tryrtyert
,,nawet to, że gdy robię Ci loda to jest mniej spermy" ah haha hah ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cececeece
boze te listy sa takie zalosne, zyjesz tylko milooscia i nie widzisz nic poza nim? nie widzisz w nim nawet czlowieka tylko swoja druga czesc milosci ktora chcesz tak bardzo zyc bleee najgorsze ze ja tez takie mysli mialam jestesmy zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minęło ponad 7 miesięcy dużo pracy nad sobą mnie to kosztowało, ale można powiedzieć, że doszłam do siebie bardzo duzo czytałam, chodziłam do psychologa, przegadałam niezliczoną ilość godzin z Przyjaciółką, dzień po dniu, krok po kroczku podnosiłam się z kolan... odkryłam, że jestem "kobietą kochającą za bardzo"... wcześniej nawet nie wiedziałam, że istnieje takie uzaleznienie.... nadal duzo czytam i próbuję wyzdrowieć, nauczyć się kochać siebie, być szczęśliwa... bywam na internetowym forum dla kobiet kochających za bardzo - jest nas duzo... na razie nikogo nie szukam... może kiedyś samo przyjdzie, a jak nie, to tez bedę szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie boisz sie ze zostaniecie
rozszyfrowani? uzywasz imion, faktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie boisz sie ze zostaniecie
no wlasnie, dlaczego o tym piszesz na publicznym forum? macie dzieci- jesli przeczytają? Nie rozumiem. Dlaczego publicznie? czy to ekshibicjonizm? czy psycholog, u ktorego bylas, cos sugerował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie boisz sie ze zostaniecie
nie, no napisane jest fajnie - oprocz pierwszego postu, gdzie za duzo myslnikow. Czyta sie b dobrze, wszystko wiarygodne, mam tylko obiekcje natury moralnej ( upowszechnienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w szklance wody
No i co dalej z tym kochaniem za bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna dziewczyna
Ta bajka się już skończyła. Skocz do jej blogu. Podała adres. Wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×