Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FajnaDziewczyna25

18.10.2010 Zapraszam na odchudzanie i ćwiczenia

Polecane posty

Gość FajnaDziewczyna25

Miałam nie zakładać tematu i odchudzać się sama ale jednak nie bo w kupie raźniej:) Ja zaczynam swoją diete na zasadzie pierwszej fazy soutch beach do tego ćwiczenia na kocu 3-4 razy w tyg Jak wiadomo pierwsza faza SB ma na celu odzwyczajenie nas od złych nawyków żywieniowych... Ja mam do stracenia.... jakies 5-8 kg... zależy,,, mam 161-60 kg. było 58 ale ostatnio pofolgowałam..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaDziewczyna25
Najbardziej mnie wkurza za dużo tłuszczu na udach i brzuszku.... ale ogólnie tłuszcz mam w miare równomiernie rozłożony na cały ciele dlatego aż tak źle nie wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaDziewczyna25
Na początku głównymi składnikami diety bedą ryby wędzone, tuńczyk w sosie własnym, piersi z kurczaka (najchętniej gotowane) jajka -gotowane orzechy, kawa z mlekiem, herbaty miętowa i zielona warzywa na surowo i gotowane jak sałatka to z oliwa z oliwek Zero pieczywa,makaronów,ryżu, ziemniaków i produktów węglowodanowych Owoce też odpadają(ja z tym nie bede miała problemu bo jem ich i tak malutko) słodycze zakazane....(też nie bede miała z nimi problemu) Jutro musze iść na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaDziewczyna25
dodam,że jestem tu prawie,że nowa- kiedys siedziałam dużo... To jest mój kolejny temat z wielu założony pod innym nickiem;) ja zaraz uciekam jutro lukne..... i licze na to,że będzie już jakiś wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaDziewczyna25
Przepraszam miało być,,to nie jest mój kolejny temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszła jeszcze grochówka z torebki. Całe 138 kcal. Niedziela: 738 kcal Ruch: właściwie 0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julie* Witaj:) Mam nadzieje,że będziesz się ze mną trzymać do końca:) Na jakiej diecie Ty jesteś? i wiesz co na moje taka zupka z torebki to sama chemia:) Lepiej zjeść serek wiejski:P Ja wstałam o 8- zrobiłam sobie 10 minutowe rozciąganie ciała, wypiłam kawe z mlekiem-nie słodzę Teraz jem śniadanie: ale to co zjadłam w ciągu dnia bede pisać wieczorem bo zaczełam prowadzić zeszyt. :) To kto się jeszcze dołączy? brak chętnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_taka
hej dziewczyny ja tez chce sprobowac diety dukana. piszcie jakie posilki jesc. Pozdrawiam i trzymajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkalejdoskopie
ja sie dołacze mam 170 i myslalam ze waze 58kg ale weszlam na wage i sie okazało ze 56,8 :) a chcialabym ze 3 kg zgubic wiec sie dolacze do was :) pracuje od 14 do 22 wiec cwiczonka nie wchodza w gre gdyz wstaje zawsze o 10 :) no moze pokrece hula hop z 15 minut bo czesto to robie :) pozdrawiam.. bylam na 2 topikach ale juz padły .... kiedys 2 lata temu wazylam 69 kg schudlam do 54 a teraz przytylam i myslalam ze 58 i wiecej a tu taka niespodzianka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_taka
Ja do tej pory sama sobie ukladałam jadlospis i głownie to było głodzenie sie :( bo np, litr herbaty zielonej, dwa greifruty, oraz inne owoce, kefir czasem warzywa na parze i filet z piersi. duzo ruchu. Fakt ze szybko chudłam ale pozniej szybko kg wracały teraz bym chciala schudnac stopniowo na jakiejs diecie. bede was kochene sledziła i mam nadzieje ze nam sie uda. motywacja: super spodnie które juz kupilam -dwa rozmairy mniejsze :P to zawsze działa. waga: 65kg :( eff wzrost: 1.65cm kluska ze mnie :( głownie uda i pupa zaatakowana przez kg. zaczynam diete i ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez za chwile uciekam -praca eh pracuje w sklepie a tam tyle pokus ze masakra :D ale dam rade! bede dopiero wieczorem po 22 napewno Was sobie poczytam. Piszcie co jeść i ewentualnie jakie zabiegi kosmetyczne robicie. Jak cos bede miała też napisze. Wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny to ja tez dołącze do was co prawda juz pare dni dietkuje ale poszalałam w weekend i trzeba wrocic do zdrowego jedzonka z wami bedzie razniej :) niestosuje konkretnej diety poprostu mniej kalorii i cwiczonka mam 163cm i 59 kg chce zrzucic jakies 5 kg,nie pracuje bo wychowuje synka wiec wiecej pokus w domku :) naszczescie mąż też na dietce wiec nie musze podwójnych obiadków robic chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że zupki z torebki to sama chemia, a nie miałam nic już niskokalorycznego, więc byłam zmuszona. Dziś zaopatrzyłam się w brokuły, jabłka, jogurty naturalne itd. Rano zjadłam sałatkę: 300g warzyw (kapusta pekińska, kukurydza, pomidor, ogórek) + sos vinegret (mało) - i nie wiem ile to ma kalorii. Myślę ze mogę policzyć jako 150 kcal. Nie ćwiczę bo mi sie nie chce :P Może jutro jakieś brzuszki beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło,że jest nas coraz więcej:) JA mam dziś wolne od pracy i przyznam się,że dziś walcze z pokusami-ostatnio lubiłam podjadać swieże bułeczki i inne bee produkty i tym się załatwiłam.... Trzymam się dzielnie nie ulegam pokusom-bo to by była totalna porażka paść po niecałym jednym dniu:) A wiem,że jak wytrzymam na tej diecie co jestem to po paru dniach zniknie ochota na pewne złe produkty;) ćwiczyłam dziś brzuch(ponad 100) i pośladki (pośladki ponoć łatwo wyrobić więc pewnie warto je ćwiczyć aby się uniosły do góry;) Ps. jak miałam ochote bo bułki za mną chodziły-to dla zaspokojenia smaka zjadłam ogórka kiszonego. Wiem jedno udowodnie sobie,że nie jestem mięczakiem...... który po trzech dniach diety wymięka-broń boże po jednym dniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jadłospis z dziś: Pasta z dwóch jajek gotowanych,troche cebulki,makreli dla smaku,ogórka kiszonego,kawałki papryki czerwonej 10 orzechów laskowych serek wiejski z ogórkiem kiszonym i szczypiorkiem,kawałek papryki kawałek piersi z kurczaka plus ogórek kiszony - to zjadłam przed chwilką i koniec na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jadłospis: * 2x jablko * sałatka * brokuły Razem jakieś 500 kcal. Zaraz chyba jakieś piwsko, kolega mnie namawia :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a co tu taka cisza??? czyżby dziewczyny ostro cwiczyły :P:Dhee Dziś minął pierwszy dzień diety i jestem zadowolona bo nie czuje sie napchana, lekko i jakoś tak mnie to motywuje do dalszej walki. Za chwile kąpiel i do wyrka :D do jutra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa18
hej dziewczyny :* można sie przyłączyć? ja w sumie chciałam schudnąc tylko jakieś 3 kg. więc niby nic, ale mam taki nawyk żywieniowy, że prędzej bym te 3 kg. przytyła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki dzis siedze juz przy kawce z mleczkiem ale zaraz mnie troche ruchu czeka bo myje okna i sprzątam,na sniadanko przewiduje kromke chlebka wieloziarnistego z jajeczkiem na twardo i plastrem pomidorka,potem jogurcik z otrębami,na obiadek nieduży gołąbek :) i to na tyle wieczorkiem pocwicze jeszcze sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Czy ja też mogłabym się dołączyć? Jest mnie trochę więcej niż Was - bo widzę, że każda z was ma do zrzucenia 5-8kg a ja chciałąbym trochę więcej bo się cholernie zapuściłam :(( Od dziś zaczynam urozmaiconą dietę białkową. Urozmaiconą , ponieważ będę jadła tak jak w diecie 10 dniowej - białkowej, ale zamiast po 2 dni tego samego produktu , bedę jadła po 1 dniu. Dziś jestem już po kawce i właśnie zaczynam jeść maślankę :) Pozdrawiam wszystkie "odchudzaczki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×