Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Gość rewerssa
niestety fotki nie da się zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i ładna
ta cudowna wenus ale nogi ma jak stara kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj
założy inne buty i będzie ok a pulchne kobitki zaczynają być na topie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapię małżeństw polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewerssa
co z tą fotką ,pokażcie tą sucz,bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz wiem kim
jestes :D i tak ponizajac inna dziewczyne leczysz swoje kompleksy:D wez sie za siebie, odchudz sie tu nawet mis nie pomoze w zakryciu fald na brzuchu, a nogi sa spacjalne cwiczenia, ktore pomagala rzezbic ksztalty. Ale tobie to tylko psychiatra pomoze:D:D Swietna zabawa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za czasy, co za ludzie... Rozumiem, że Wieniuś już masz ją na tapecie, tak na wszelki wypadek, żeby nie zapomnieć jak wyglądają szmaty, jak to uroczo nazwałaś... Poza tym babki kochane:) po 3 piwach każda jest piękna:) UR...weź na wstrzymanie, nie zaglądaj tu lepiej, bo się dodatkowo nakręcasz, masz pewnie przyjaciółki, które Cię znają, z nimi rozmawiaj, a nie z bandą obcych hien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert kilo
dajcie wo foto .Wenuska wklej proszę ,bo na pewnoś skopiowała ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka.mpk
hmm, dziwne bo nóg cudownej wenus niemal nie widać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert kilo
GDZIE?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz wiem kim
nazwijmy to bebnem, brzuszek u kobiety wyglada i naczej:D o takim mozesz tylko pomarzyc:D No facet wiadomo kochanego cialka nigdy za duzo, sama rozkosz:D A te twoje nogi to rzeczywiscie jak u starej kobiety i nic sie nieda zrobic:D im wyzej tym gorzej:D doprawdy brzydka jestes:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie jest idealny, ja mam nogi a ty ?? :D twarz czy co ?:D I widze że masz przenikający wzrok przez misia ze widzisz mój brzuszek :D qwerty - na ostatnich 2 str...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus może być
a ta kochanica też wcale nie taka zła, tylko akurat aura na dworze kiepska i ten strój nie bardzo' ale widać w niej potencjał młoda jest i pewnie ciałko jędrne fajnie się dawała pieścić to i chłop zgłupiał i latał jak za suczką teraz jak już dobrze poruchał poszedł po rozum do głowy po co mu kłopoty i niewygody? lepiej wrócić w domowe, ciepłe, wygodne pielesze do starej żony i ma chłop rację grunt to wygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert kilo
Wenusko to nie wchodzi pisze ,że błąd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz wiem kim
rece tez jak u starszej pani, pocwisz moze na miesnie przerobisz:D i jakas ociezala sie wydajesz:D masz faceta? to wspolczuje:D:D biedak takie ciezkie babsko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uważam//
ze ta kochanka na obydwu fotach wygląda ok jest niska i niezbyt smukła, ale nie jest najgorsza i na pewno wielu facetów by się skusiło a szczególnie takich spragnionych świeżego mięska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert kilo
wszystkie sprawdziłam i nic kochana ...........................nie da się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym szaleństwie nie ma metody...:(( UR...teraz już dlaczego przed obcymi nie wywleka się najintymniejszych szczegółów własnego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej kobieto to forum, bo Ci tylko dopierdolą tu. Szoruj do psychologa, bo zdrada męża to przeżycie traumatyczne, które kwalifikuje się do wsparcia terapeutycznego. W skali cierpienia porównuje się je do rozpaczy po utracie dziecka. Psychologa znajdziesz za darmo. Chyba NFZ za to płaci. Nie wstydź się iść po pomoc, bo nic złego nie zrobiłaś i nie masz powodów do wstydu. Pamiętaj, że za jakiś czas znowu będziesz szczęśliwa. Pamiętaj o tym koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o dla mnie cały ten temat to żenada i śmierdzi mi tu prowokacją. autorka na początku topiku była zupełnie inna. jak można być z kimś kto spał z inną kobietą będąc z TOBĄ? i co jak co ale wstawiać zdjęcia kochanki męża...żenua... jak mozna swoje OSOBISTE sprawy wystawiać pod taką publike? Mam nadzieje,ze ta laska dowie sie o tym temacie i wstawi fote Twojego mężusia zeby kazdy wiedzial jak Cie w chuja tnie. Tjaaaaaaaaaaaaa...bo jak zwykle ona wszystkiemu winna,ona go do lozka zaprowadzila haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i skoro sie z niej tak smiejesz,ze pasztet przebrzydly to jestem ciekawa jak ty wyglądasz...bo swoją drogą zawsze faceta ciągnie do lepszej dupy niż ma w domu :] na początku Ci kibicowalam i bylam za Toba ale teraz zachowujesz się jak prymityw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz wiem kim
to jeszcze uwazaj, na topie jest duzo obelzywych slow pod adresem tej kobiety, opcja kopiuj i masz problemy:D. brzydka wenko:D taki drobny paragraf za szkalowanie i obrazanie, dojda po twoim IP:D:D kompleksy wyleczylas:D:D plaska jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uważam//
jasne, że to nie kochanka winna to facio nie umial kutasa utrzymać i jak ciałko było chętne to zamoczyl z calą przyjemnością tamta kobiet nic nie była autorce winna mężusio i owszem, ale wolał maluchem posmyrac a dopiero potem myśleć co dalej zrobić z balastem w postaci żonki i dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uważam//
skopiujcie sobie cały ten temat - na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO CZYSTA PROWOKACJA
TEN TEMAT I TOPIK. OSOBA NA FOTCE Z NIKIM SIE NIE SPOTYKA A JUZ NAPEWNO NIE W LOZKU. A SWOJA RDOGA TO PRYMITYWNE ZAMIESZCZAC FOTY OSOBY KTOREJ NIE ZNASZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uwazam ze ona zla a facet cud i miod. Uwzam ze taki facet to najgorsza swinia na swiecie, ale laska która wie ( a ta wiedziala ) ze jest zajety jest współwinna temu wszytskiemu. I nie ma nawet słow by ich określić i tyle:) Każdy ma inny stosunek do niektórych spraw ja mam taki. A autorke ponioslo wezcie zrozumcie kobite, chociaż w tym. Bo to że chce z nim byc dla mnei jest absurdem no ale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×