Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Gość goooopp
musisz w gooogle wpisać kiciakocia i na stronie która się pojawi nacisnąc :"lepiej tu nie wchodź bo się zacznie " -czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie łosie
goooopp na 34 stronie pod pseudo "macie łosie" dali link do strony na nk jakiejś kobitki i się wydało ,że wszystko bujda autorka tematu podała link na nk kobitki, z którą podobno zdradził ją jej małżonek. Potem było chyba z pięć stron o tym, że link się nie otwiera. I żebranie o linka... Mi się otworzył, więc to było z litości. Nic się nie wydało, matoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij już
byłam na tej stronce, ale to głupawa pułapka dla naiwniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooopp
MAMY CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij już
przecież te wcześniejsze linki się otwierały podane przez wenus a ten przez macie losie mi się nie otwiera, bo nie mam konta na nk dlatego nie jarzę co się niby wydało sami coś kręcicie gdzie jest autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettttta
ale potem pisała jakaś oburzona ,że to jej nk i że zgłosi gliną i takie tam badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettttta
ale większości osób jak widać się nie otwierały i otworzyły się dopiero te od łosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij już
no wlaśnie potem jakaś kobitka się oburzyła, że to jej konto to było inne konto czy tej laski w brązowej kurteczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kewra
a co my niańki jesteśmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij już
ale wystarczyło kliknąc w link, potem zazanczyć go w oknie przeglądarki, kliknąć enter i wchodziło jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij już
czyli to bujda z tym wątkiem? jak zawsze tutaj ludzie są durni jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie łosie
obacz stronę 34: Takich błagających było więcej, nic się nie wyjaśniło (:p) i tak kilka razy :( To poniżej to cytat: jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???-----bo niektóre pały widze nie wiedza co znaczy NIE WCHODZĄjak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???-----bo niektóre pały widze nie wiedza co znaczy NIE WCHODZĄjak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???-----bo niektóre pały widze nie wiedza co znaczy NIE WCHODZĄjak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???-----bo niektóre pały widze nie wiedza co znaczy NIE WCHODZĄjak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???-----bo niektóre pały widze nie wiedza co znaczy NIE WCHODZĄjak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???-----bo niektóre pały widze nie wiedza co znaczy NIE WCHODZĄjak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???-----bo niektóre pały widze nie wiedza co znaczy NIE WCHODZĄjak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???-----bo niektóre pały widze nie wiedza co znaczy NIE WCHODZĄjak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???-----bo niektóre pały widze nie wiedza co znaczy NIE WCHODZĄjak otworzyc zobacz stronę 34: fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???jak otworzyc fotki? mnie nie wchodza???-----bo niektóre pały widze nie wiedza co znaczy NIE WCHODZĄjak otworz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watekwatek
Zdrada byla, autorka napisala ze w poniedzialek... wiec pewnie jutro wszystko sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grek skopał
Ta ,a ty wiesz ,że zdrada była.Coś pod łóżkiem siedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurt czy detal
osoby wystepujące w zdradzie to bodaj sylwia Kasia i Pati .......ale hu is hu nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płotka zza płotka
Ale ponoć noc z mężem była gorrrąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten topik juz umarł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave cezarrr
bo nie wiadomo o co chodzi bo nawet nie o kasę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten topik juz umarł????
autorka zakpila sobie z nas. smutne, tyle osób jej dobrze zuczylo, doradzało a ona siwetnie się bawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten topik juz umarł????
zastanawia jedno-skad ta z nk wiedziała że akurat TUTAJ o niej piszemy? prowokacja-jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogięło cie? znam tę dziewczynę, to nie był żart! I to mnie martwi, od soboty nie mam z nią kontaktu, nie wiem co tam u niej :( tak bym chciała, żeby jej się udało, żeby już było OK kochana autorko, odezwij się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×