Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Reasumując- już wcześniej wiedziałaś o tej "suce"- skoro z nią sms-owałaś! Pewnie pokółciliście się o nią z mężem- wkurzył się, wyszedł do dyskoteki, skontaktował się z nią i... przespał! Gdy trochę otrzeźwiał, zobaczył, że sprawy zaszły za daleko- ty już wiedziałaś na 100%, że znią się przespał, nie mógł już ci mydlić oczu- przyznał się i "uciekł" na delegację aby twój szał trochę minął. Może i teraz ma czyste intencje ( facet myśli "końcówką) do tał to, co chciał i uważa, że dla tej "suki" ( jak piszesz) nie warto poświęcać małżeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie ma już rodziców, jedyna bliska osoba to siostra i ona da mu popalić, bo jest mi bardzo bliska i reanimowała mnie z rozpaczy. Nie wiem co mam dalej robić, podobno spał z nią pierwszy i ostatni raz, tylko że ja w nic mu już nie wierzę. Gdyby powiedział mi to w piątek, to może bym potrafiła to jakoś zrozumieć, ale on nadal kłamał. Teraz lata jak piesek aż mnie na rzyganie zbiera:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewa lewatywa
a ogonem merda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co jak ją w końcu zobaczyłaś jej mordę to jak myślisz jest ładna chuda?jak wygląda według ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewa lewatywa
a ta co tu wczoraj pisała ,że na policję cię poda,to kto to jest??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu lallalala
Jaka chuda ,jeśli to ta Patrycja z linku ,to pikna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upokorzona- już na stronie 5 o godz. 16:28 napisałam ci dalszy scenariusz- to, jak będzie.... choćbyś się zarzekała, że ty, to byś się nie zeszmaciła... I nie chcąc rozwalić małżeństwa zrobisz to, tak aby on nie wiedział.... dla własnej satysfakcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 129900 lop
czekaj....teraz wszyscy skoczymy na tę stronkę ,poczytać twa przepowiednię......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście nie dla własnej satysfacji z tego seksu na boku ale.... żeby zdrada męża cię tak nie bolała.... oko za oko! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 129900 lop
no tyś to jednak jest prorok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 129900 lop
prorok podjudzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nm2222
ja nie widze żadnych zdjęć,może ktoś skopiować i wrzucić bezpośrednio na temat,albo napiszccie co mam poprawić w ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derwennna
albo laska z wioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubieostraS - CZEEEEESC :) 🖐️ powodzenia autorko, facet Cie robi jak chce.. no weź się wkoncu ogarnij... mamy Ci zazdroscic ze lata jak piesek za toba czy docenic jego starania? docenilabym gdyby Cie nigdy nie zdradził.. bo polak biedny po szkodzie, szkoda ze nie pomyslal wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może by tak fotkę zdrajcy, jesli już tak koniecznie chcecie się powyżywać ? Ta obca babka naszej drogiej autorce wierności i uczciwości małzeńskiej raczej nie przysięgała, w odróznieniu od mężunia-krzywoprzysiezcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 129900 lop
mężus ponoć jest w znajomych ..........na kogo stawiacie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×