Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nowa bajkowa suknia!! - Co myślicie?

Polecane posty

Gość Miss Cole
Mnie zdecydowanie bardziej podoba sie suknia jp, tu nawet nie ma jednego zdania. Sama mam w planie kupic jedna suknie z tej kolekcji. Suknia Vera Wang jakos do mnie nie przmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldskhls
jesteście tak puste jak te plastikowe manekiny. suknia, suknia oh, Vera, oh, JP, oh, ach. Tiule, rękawiczki, latex , koronki. Szmtay szmaty szmaty i durne durne durne pustoglowe baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżejj
nie zesrałaś się przypadkiem ??? Jak kogos stac na droga suknie to logiczne, ze nie pojdzie uszyc u krawcowej za 200 zl ! i tobie gówno do tego. Mnie na taka suknie nie stac od projektantow, ale mimo ze najwazniejszy jest dla mnie ślub w jakiejś szmacie nie zamierzam isc tylko tez chce wygladac ladnie, wiec pewnie pusta jestem ? I nie podniecaj się tak, bo Ci żyłka w tyłku peknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludzie drodzy
czy Wy myślicie, że taki przeciętny GOŚĆ zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje jakaśta,m firma typu Madonna i że ta firma szyje suknie ślubne?? Nawet jeśli PM wklei sobie taka markę na czoło to zwykły gośc i tak nie będzie wiedział co to jest i o co biega, więc już tak nie srajcie po gaciach, że ktoś chce coś kupić dla marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Cole
ha ha ha a to jej powiedzialas - super- szczegolnie z ta zylka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naprawdę nie chodzi o firmę. :) Ja też uważam, że przeciętny gość rozpatruje suknie w kategorii ładna/nieładna. ;) Mnie po prostu się ta suknia bardzo spodobała i zapytałam co myślicie o niej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i jest nasza gwiazda
Wiesz co Zia kogo Ty tutaj chcesz oklamywac, ze dla Ciebie firma sie nie liczy. Ty uwielbiasz byc chwalona i podziwiana i uwielbiasz szum wokol wlasnej osoby. Gdyby ktos inny wkleil ta suknie to ok, ale jak Ty to robisz to od razu zalatuje mi szpanerstwem, bo logujesz sie na wielu forach i wszedzie wklejasz i piszesz to samo. Tysiace watkow o niczym i udajesz, ze chcesz sie poradzic, ale tak na prawde chodzi o podziw i zachwyt nad Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnym trafem znów się jej
podoba suknia bardzo droga ;) Ciekawe dlaczego... Zia, naprawdę kogo chcesz oszukać? :) Już się przestań krygować dziewczyno. Już wszystkie wiemy, że jesteś bogata i wszystkie Ci strasznie zazdrościmy, takż już możesz sie uspokoić :P "Nie chodzi o cenę, po prostu właśnie ta suknia mi się podoba" - standardzik Ziai :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kase chodzzi
Jeżeli kogoś stać na suknię za 15-30 tys. to wiadomo, że tylko takie suknie bierze pod uwagę i na te np. z Madonny nawet nie spojrzy. Ludzie, których na to stać myślą innymi kategoriami, a przede wszystkim nie muszą wybierać: opłacę rachunki czy kupię suknię. Miała specjalnie wrzucać fotkę na fotosika, tylko dlatego, żeby ktoś nie zobaczył, jaka to firma i, żeby mu żyłka nie pękła? Jak któraś wklei tutaj suknię za 2-3 tys. to cisza, nikt ceny nie komentuje, a znalazła się taka, dla której wydanie 15 tys. na suknię, to chleb powszedni i znalazły się też takie, którym, to nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjfdjgkg
"No może przeciętny gość nie wie, co to za firma - Madonna. Ale Verę Wang to chyba każdy zna..." no ja jakoś nie znałam tego czegoś na V bo mnie ani trochę suknie nie interesowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadas
NIENOOOzaaaaaaal popieram w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Cole
Dajcie dziewczynie spokoj i co z tego ze droga? Kazdy swoja miarka ocenia. Spojrzmy prawdszie w oczy to forum jest czesciowo zeby sie pochwalic i kazda to robi :) Dla jednej Madonna i 3000 to szal dla drugiej Vera i 15000 i co z tego? Jak juz pisalam wczesniej Zia - z tych dwoch bardziej podoba mi sie jp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko, juz sie wymiotowac
chce jak sie czyta wiecznie jedno i to samo ! Nawet jezeli zalezy komus na firmowej sukni to pytam sie -- co z tego ?? Tez nie zamierzam kupowac sukni w podrzędnych salonikach czy u tanich krawcowych bo nie mam potrzeby oszczędzać na mojej ślubnej sukni i sorry ale nic nikomu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram wśród firm, które mi się podobają. :) Jak przymierzałam sukienki to byłam w różnych firmach i w małych salonikach i w wielkich sieciach typu Madonna. :) Naprawdę nikt na weselu nie będzie zwracał uwagi na metkę a ja chce tylko fajnie wyglądać. Szukam dobrej jakości i oryginalnego wzornictwa w sukniach. I sprawdzam wszystkie opcje. :) Np. suknie na poprawiny będę miała szytą za nieduże pieniądze, tak że naprawdę to nie chodzi o kasę czy metkę. :) Vere Wang bardzo lubię, od zawsze mi się jej projekty podobały ale nie brałam pod uwagę jej sukienek bo nie były dostępne w Polsce, teraz jednak dowiedziałam się, że będę mogła przymierzyć jej suknie dlatego przeglądam i proszę Was o radę. :) Moją motywacją jest po prostu chęć podobania się w tym szczególnym dniu, tak samo jak inne PM też chcą wyglądać pięknie.:) A piszę na wielu forach bo jestem hiperaktywna i kiedy na jednym mi nikt nie odpiszę to ja już na 3 innych zdążę napisać.:) A poza tym to więcej opinii.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askapelaska---
Nieprawda ze ludzi bogaci mysla tylko o sukniach z wyzszych polek. Mnie stac na suknie nawet za 50 tys. a nie mysle o sukniach wielkich projektantow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeessee
uważam, że to głupota wywalać tyle pieniędzy na suknię na jeden dzień i marnować na to wszystko tyle czasu. Nawet gwiazdy filmowe, milionerki, mają na czerwonym dywanie pożyczone suknie - nie widzę żadnego sensu w wydaniu kilkudziesięciu tysięcy na kawałek szmatki. Ważne, żeby PM wyglądała na szczęśliwą i była wypoczęta i odprężona a nie zestresowana na maksa suknią i tysiacem szczegółów organizacji wesela. A latanie po forach i wklejanie coraz nowych fotek, czemu to ma niby służyć? Co Ci przyjdzie z tego, że ktoś oceni sukienkę w stylu 'ładna" albo "brzydka"? To twoja suknia, ma pasować do ciebie i ty masz się dobrze czuć. Cóż ma do tego opinia obcych anonimowych ludzi? Narzeczonego też tak prezentujesz i pytasz gdzie popadnie, czy dobrze wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagdad Cafe, dopóki nie będę mieć sukni to nie mogę zacząć szukać dodatków.:) Ale planuje jakiś szal bądź coś tiulowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia, a dlaczego zrezygnowałaś z sukni od Zienia- tej, którą miała na sobie Alicja Bachleda-Curuś? Ta sukienka od vera wang jest do niej podobna, ale jednak ta od Zienia ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×