Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdan

bardzo fajne markowe ciuchy

Polecane posty

Gość L-O---L
Ciuchy widze, tylko marek nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob inne fotki
bo na tych nie widac co sprzedajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie nic
nie widać, bo to co jest na zdjęciach to bardziej odpycha niż ma kogoś zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja tez mam tak
dokladnie..odpycha bo nie poskladane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę Cię:O opisz dokładnie każdy ciuch,pomierz i porób ładne fotki,mogą być także w zestawieniach. W takiej formie jak masz teraz-nie masz szans na dobrą sprzedaż,ale życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od p na markowe ciuchy
ciuchy markowe czyli ze marek sprzedaje dlatego sie nazywaja markowe blech lech lech ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia faktycznie średnie i ciężko po nich ocenić jakość tych ciuchów, że o markach już nie wspomnę. Dlatego ja zdecydowanie wolę robić zakupy w dobrych sklepach internetowych typu tanisport.pl - zawsze wiadomo co się kupuje, jaki to rozmiar i jestem pewna, że nikt mnie nie oszuka i nie wyśle jakiegoś badziewia. A w przypadku allegro takiej pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markowe ciuchy najlepiej jest kupować na różnego rodzaju internetowych wyprzedażach, w klubach zakupowych czy na stronach zakupów grupowych. Świetne ciuchy są np. na stilago.pl - przecenione nawet o 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big-Brands.pl
Jeżeli ktoś szuka bardzo fajnych i nie drogich markowych ciuchów,to zapraszam do naszego sklepu www.Big-Brands.pl wybór jest naprawdę szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki allegro!!!!!!ooo
Gość VeroStilo.com
Zapraszam także do zapoznania się z nasza ofertą http://www.verostilo.com/ mamy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny,każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×