Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

"Pirania" - horror... krzyknęłam sobie kilka razy ze strachu...:P Nawiązuje do szczęk... przy czym plażowiczów pożerają nie rekiny a piranie... :P bałam się jak cholera, ale podobało mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od tak dawna nie widziałam dobrego horroru... polećcie mi jakies, bo naprawdę przy większości to trochę jakby zasypiam ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sok z żuka właśnie mam zamiar obejrzeć, Tim Burton to w ogóle, w ogóle... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam sierociniec... fajny :D PS. Niedziel, wolę Twój stary nick... może przez sympatię dla Fogga może przez przyzwyczajenie... ale teraz zanim sobie uświadomię, że Ty to Ty, to mi trochę schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Tim Burton, ahh xF potrzebna mi jest dzisiaj komedia, wino mi się skończyło i to jest wystarczająco smutne... xF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lepiej, dziękuję :P Ja widziałam lśnienie... wersję Kubrickową... tę drugą chyba również widziałam... Ale tamta - mistrzostwo! Spać nie mogłam potem... A wiecie, że jak Kubrick kręcił "Lśnienie", to dzwonił do S. Kinga i pytał go o to, czy on jest normalny? :P Tak mi utkwiło w pamięci :P Ja w ogóle jestem fanką Kinga... Widzieliście "Miasteczko Salem" np.? Albo czytaliście...? Genialne... I książka i film... Jak ktoś nie widział, to polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lśnienia nie oglądałam, bo ksiązka mi się podobała i nie chciałam sobie psuć wrażenia filmem, w sensie własnego wyobrażenia. Bo filmy są zazwyczaj gorsze niż powieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miasteczko salem nie... ale byl taki film, nie wiem tytulu tez na podstawie kinga, ze na takiej wyspie byli uwiezieni w czssie sztormu i jakis szatan do nich przyszedl, miniserial to byl czyba ze 4 odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? Nie wiedziałam. A czemu? przecież dobry film wyszedł... :P Niedziel, a widziałeś "Rose red"? To nie na podstawie książki... ale King napisał sam scenariusz... o nawiedzonym domu to jest... długie, ale cholernie klimatycznie... mój ulubiony chyba horror :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga to najbrdziej podoba mi się Mroczna Wieża ,z powieści... a z adaptacji to Zielona Mila, i jeszcze jeden film, tytułu zapomniałam ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×