Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Dobry wieczór! Witajcie w ten przedświąteczny, przedwigilijny wieczór :D Wróciłam ;P Tęskniliście? Ty Niedziel wiem, że tak ;P tak niecierpliwie dopominałeś się mojej obecności... aż się wzruszyłam ;P Cieszę się, że z hemoroidami to był fałszywy alarm ;P PS. wcale się ich nie wystraszyłam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współlokatorka nie narzeka... choć prawdę powiedziawszy to ona mną się bardziej zajmowała niż ja nią... ;D Pijana - oświadczysz się? :P i będziemy żyły długo i szczęśliwie...? Masz dużą szansę, nie powiem - dawno mi się nikt nie oświadczał... Ja też pomagam... wróciłam we wtorek i równo zapierdzielam... dzisiaj myłam okna jeszcze, wieszałam firanki... ubierałam choinkę (a tego akurat nie lubię!), stałam na zmywaku... i w ogóle - przepieprzona dola moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet gdybym się zajmowała współlokatorką... to współczuć jej chcecie? oj, zapewniam was - niejeden/niejedna chcieliby żebym się nimi "pozajmowała" ;D Kiedy mnie nie było... uczyłam się pilnie... miałam straszny młyn na uczelni... prezentacje, codziennie kolokwia... egzamin już... przerypane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was obłudniki - tak to niby tru tu tu, "Konścia gdzie byłaś, kiedy Cię nie było?", "zaraz wpadnę Ci w ramiona..." - a teraz co? Przyszłam i was NIE MA! Nie żebym to ja była killerem i uśmierciła topełe, skądże znowu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×