Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

A ja byłem się przewietrzyć na balkonie... zaczerpnąć świerzego powietrza... Uuu... to się działo u ciebie Konścia... A ja dziś z pokoju prawie nie wychodziłem... bo każde moje pokazanie się na oczy domownikom kończyło się awanturą :D Mam jakiś wyjątkowy dar do działania ludziom na nerwy :D Dziś wystarczyły moje dwa/trzy słowa żeby mama darła się na mnie przez godzinę... ale taki to już jest nerwowy nastrój w przedświątecznych przygotowaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale może mi powiedzcie... czy jakbyście np myły podłogę... na kolanach... zmęczone... i podszedł by ktoś popatrzył... i powiedział "tu jest niedokładnie umyte" wskazując palcem konkretny fragment podłogi... to zdenerwowałybyście się? Chyba nie jesteście takie nerwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niedziel już wczoraj Housa oglądał :D Skończy się tak że się okaże że tatuś chłopaka tej dziewczyny, przeleciał tą dziewczynę i zaraził ją jakimś pasożytem arabskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, nie mów, że tak zrobiłeś! Ja bym się nie darła... ja bym Cię powiesiła za jaja w progu mojego zacnego domostwa ku przestrodze innych "pracowitych"... A nie kłóćcie się jutro - kto się kłóci w Wigilię kłóci się cały kolejny rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda? Same nieroby... u mnie w domu to samo... trzech samców w zróżnicowanym wieku: 17, 50 i 75 lat, połączonych przedświątecznym lenistwem... rozpartych na kanapie przed telewizorami, przed komputerem... A ja zapieprzam z miotłą i przy garach... a do jedzenia będą pierwsi... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież to był taki żart tylko... :D Ludzie to poczucia humoru nie mają... od razu drzeć się albo wieszać... pijanapowietrzem "Człowiek zawistny powinien czasem powiedzieć do siebie: „jeśli potrafię obniżyć w oczach społeczeństwa wartość złota, to czym stanę się ja sam, który właściwie jestem tylko kawałkiem ołowiu?" Claude Adrien Helvetius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może reszta naszej subtelnej, wydelikaconej kobiecej populacji by sobie na takim polowaniu nie poradziła - ale - nie ja ;P Bo czy polowanie na mamuta/niedźwiedzia bardzo różni się od upolowania jakiegoś jelenia? :D (Ależ to świetnie brzmi, nie mogłam się powstrzymać... sztuka dla sztuki wręcz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho! Ja tu jestem biologica, nie Ty... i jak mówię, że znajdę mamuta - to znajdę ;P spod ziemi Ci go wygrzebię a udowodnię, że mam rację! ha! A pasikoniki i motyle mogłyby znudzić się nawet najbardziej wytrawnym myśliwym... to i ja wolę "grubego zwierza" jak to nazwałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wam naprawdę dobrze życzę :D Więc nie było dla mnie trudnym zrezygnowanie ze spektakularności na rzecz złożenia wam życzeń jak się patrzy :D Oj Niedziel, Niedziel... Myślałby kto, że Ci się miło nie zrobiło jak życzenia dostałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Konścia, Konścia... myślałby kto że mi się miło zrobiło... tak szczerze to mi się nigdy miło nie zrobiło jak mi ktoś życzenia składał... nie wiem... jestem jakiś obojętny na takie rzeczy... ale dziękowałem szczerze... ale wiesz... z tymi zdołowanymi świętami to ja chciałem dobrze dla siebie :D ja chciałem mieć zdołowane święta, ale nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkimalusienki
a jesz kupe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProfesorekMaciusta
ciekawsze bedzie jak opiszesz wrazenia niz smecenia nudziarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle Niedziel, to dupłeś się ;P I jak Konści minęło świąteczne zamroczenie, to ową pomyłkę dostrzegła i nie będzie zwlekać ze sprostowaniem (pedantyczna natura zodiakalnej panny)... otóż: darowanemu KONIOWI w zęby się nie zagląda...a nie KONIU ;P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×