Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Ehhhh... grochem o ścianę... nie chce mi się spać, no! Teraz mogłoby się tu jakieś świeże mięsko przypałętać... Pogadałabym...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy usnę, jeśli się położę na siłę i zacisnę powieki...? Robiłam tak jak byłam mała... nie działało... :P ale może teraz się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie zadziała zaciskanie powiek :P, najlepiej to chyba przestać myśleć o pierdołach i tak sobie leżeć, a no i korzystanie z komputera przed snem źle wpływa na zasypianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj, nie umiesz się bawić...:P Ze mną się tak nie robi... Najgorsze, co można zrobić Konści, to pomachać cukierkiem przed nosem, a potem zjeść samemu... Czytaj: dać do zrozumienia, że coś tam wymyśliłeś... coś tam - potencjalnie fajnego:P (bo niby miało być głupie)... i napisać, że mi tego nie powiesz... Jak mi ktoś tak robi, to mnie skręca z ciekawości...Masz mi powiedzieć...:P To ja Ci powiem o "Wujaszku Niedzielu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz to ja Ci już nawet bym nie chciała powiedzieć... I usłyszeć, co Ty tam pomyślałeś, też już nie chcę... na pewno nie było to ani odrobinę interesujące :D Ani zabawne...:D a jeśli już jakimś cudem wywołałoby to na mojej twarzy uśmiech, to jedynie uśmiech politowania i pobłażania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie były żadne podchody... :D To Ty straciłeś więcej nie dzieląc się tym ze mną... ja nie czuję się jakaś zbrakowana specjalnie :P też się chyba położę, dobranoc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie sobie gadacie
lubie was czytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejże, gdzie wy się podziewacie wszyscy...? Jest piątkowy wieczór... każdy normalny człowiek marnuje wtedy czas na kafełe... Chyba macie jakieś problemy, skoro potraficie dobrze bawić się bez kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :D Dziś cały dzień na uczelni... To powinno być zabronione w piątak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×