Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

A Niedziel, to już w ogóle ma przerypane...24 lata... :O Ja zaczęłabym się rozglądać na jego miejscu za miejscówką na cmentarzu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czrodziejke z księzyca to chyba większość dzieciaków oglądała swego czasu, tak jak i superświnkę :P ale NGE... to naprawdę warto obejrzeć, tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak się zastanawiam... w życiu bym się nie dał skremować... to jest takie nienaturalne, skremują cię i co? Popiół z ciebie będzie... a co robaki będą jeść? Człowiek powinien się naturalnie rozłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsypią... rozsypią... tak cichaczem... Zaszantażuję, że jak nie rozsypią, to z majątku nici... i przeklnę ich wszystkich... i straszyć będę... ach, któż by się oparł woli nieboszczki...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie odpychają te robale... Kremacja wydaje mi się taka...czysta...:) a spalenie się w płomieniach nawet poniekąd eleganckie... a tak to leżysz sobie w grobie... gnijesz, śmierdzisz i dopada Cię zgraja robaczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijanapowietrzem, mhm, studenci medycyny narzekają,że na jakichś sflaczałych truposzach muszą się uczyć byłabym z Ciebie dumna, jakbś się oddała w ich ręce, dla dobra nauki, oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym zginela przedwczesnie,to chcialabym by zabrano moje narzady(zakladajac,ze jakis sie nadaje) za duzo filmow sie naogladalam o chorobach,wspolczuje tym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanoc pijana :* też bym wolała być skremowaną, przynajmniej nie ma szansy się w trumnie obudzić, jakby się ktoś pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robale są w tym najfajniejsze, rozłożysz się, wrócisz do przyrody, a nie spalą cie i żadnego pożytku... chociaż mnie to trochę w tym przeraża wizja że teraz groby są murowane :O leży sobie taki nieboszczyk i się tam kisi w tych betonach :O Powinno być jak dawniej że normalnie do ziemi trumnę. Nie rozumiem ludzi o co te groby murują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Wikipedii Oględziny zwłok przeprowadzane przez komisję dla celów beatyfikacji wykazały "że Skarga mógł zostać pochowany żywcem, w stanie śmierci klinicznej lub letargu. Świadczyły o tym uszkodzenia kości palców. Te obrażenia sam mógł sobie zadać, oprzytomniawszy w grobie". To on się tam ocknął :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×