Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Jeśli chcesz do mnie przemówić stosuj jakieś porównania z Bohunem :D Np. Narowisty jak Bohunowy rumak :D czy coś w tym stylu... Na nic się nie będę rzucać... Równie dobrze Niedziel może chcieć zerwać różyczkę, hm? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Niedziel, Twój młoteczek lubi zrywać takie różyczki?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały bukiet różyczek? pf :D Za karę tak ścisnęłam rękojeść młoteczka, że teraz wygląda jak wspominany wcześniej naleśnik. I po co Ci to było? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Moi drodzy, zacznę oficjalnie, żeby nie było... Kiełznajcie się wzajemnie a wieżyczka idzie... czyścić gminne młoteczki :P ...to znaczy spać, chciałam napisać :p Proszę się bardzo na siebie nie rzucać jak mnie już tu nie będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Trzymajcie za mnie kciukasy, bo jutro wyjdę znów z domu... Udam się bowiem do szpitala :p Szaleństwo i rozrywka rozliczna, niezmierna wręcz :p Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
teraz to wieżuś... Paczta ją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Przypomniał mi się wiersz :P "Sto pociech" Zachciało mu się szczęścia, Zachciało mu się prawdy, Zachciało mu się wieczności, Patrzcie go! Ledwie rozróżnił sen od jawy, Ledwie domyślił się, że to on, Ledwie wystrugał ręką z płetwy rodem Krzesiwo i rakietę, Łatwy do utopienia w łyżce oceanu, Za mało nawet śmieszny, żeby pustkę śmieszyć, Oczami tylko widzi, Uszami tylko słyszy, Rekordem jego mowy jest tryb warunkowy, Rozumem gani rozum, Słowem: prawie nikt, Ale wolność mu w głowie, wszechwiedza i byt Poza niemądrym mięsem, patrzcie go! Bo przecież chyba jest Naprawdę się wydarzył Pod jedną z gwiazd prowincjonalnych. Na swój sposób żywotny i wcale nie ruchliwy. Jak na marnego wyrodka kryształu- Dość poważnie zdziwiony. Jak na trudne dzieciństwo w koniecznościach stada- Nieźle już poszczególny. Patrzcie go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Kochanieńka ja tam nie zostanę długo... Idę tylko posłuchać jak beznadziejna jest moja sytuacja :P Nie będę mnie tam dłużej trzymać :P Dwa tygodnie temu mnie wypuścili, ileż można, ja na ich miejscu też bym nie wyrobiła, patrząc na mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Niedziel jest "porządnym" obywatelem widzę, pracuje w ciągu dnia, pewnie jeszcze wg normowanego czasu pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×