Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość wieża melancholii
Jestem!!! I się ze mną tu nie kłóć!!! I tak, upiję się i wykrwawię na śmierć... o! Można się wykrwawić nie na śmierć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Konsternacjo, ładne te 2 panie w tym teledysku... tylko w Afryce u Tarzana to tak bardziej rozebrane chyba powinny być... gorąco by im na czarnym lądzie było w takim ciepłym ubraniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Albo się nie upije... Posiedzę jeszcze z Wami trochę... Tu na trzeźwo padam ze śmiechu :P Dobre Pijana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Widać, że się bałeś, w oczach to widać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
To coś dla mnie, Tylko że nie mam wiecznej, tylko od jakiegoś czasu myślicie, że się nadam? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prowokować Konści, bardzo proszę...:) PS. Niedzielu, wybijesz mi z głowy myślenie o kobietach? :D tzn...z glowy jak z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn że się nie bałeś? Pf podlec. Ja się wcale nie droczę... Ja jestem dorosłą, świadomą siebie kobietą... droczą to się małe dzieci, które chcą cukierka... a ja chcę młoteczek! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielu, nie prowokuj Konści tym, że ma Cię nie prowokować... Mówisz, że będziesz nieubłagany, tak? :D a Twój młoteczek okrutny i złowieszczy... i bardzo pracowity, hm? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Niedziel, jak dla mnie wszystko jest jasne. Konścia się rzuci na Twój młoteczek!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×