Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość wieża melancholii
yyy... Niedziel taka pokuta? Toż to barbarzyństwo jest!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie ja ciągle wypisuje zbereźne rzeczy! Ja pisałam o remontach... o młotkach i gwoździach... a to pijana używa słów takich jak "buchaj rozpłodowy" O co chodzi więc, ja się pytam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Ale niedziel Konsternacja coś sie rwała żeby za mnie pokutować :P Padałam ze śmiechu z tą gminą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijana, ja uwielbiam Czesława! :D Szczególnie nową płytę... i "W sam raz" - świetny teledysk... albo "Krucha blondynka". Akcent ma świetny :P "Maszynki" słuchałam kiedyś - teraz mi się znudziła już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Miszcz frazeologizmów - odsłona druga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
I znów pijana wzdycha rozmarzona jak o młoteczku myśli... ehhh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zależy czym utytłany...:D Bo jeśli młoteczek leżał w kuchni... i przez przypadek wylała się na niego... bita śmietana... hmm... to ja bym mogła jeszcze się podjąć czyszczenia....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
No i ustalone... Konsternacja czyści utytłane młoteczki gminne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ogóle to było dla mnie krzywdzące - sugerowanie jakby czyszczenie tych wszystkich młotków było dla mnie zabawą. Wszak to kara. Najokrutniejsza możliwa kara...:P Może ja jednak zostanę ogrodniczką...? W ogrodzie pełnym różyczek chyba nie można się nudzić...hmm? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
O widzisz niedziel :p Jednak to kara dla niej... Dla mnie byłaby to... przyjemność (i tu się krztusi wieżyczka, bo nie chce jej przejść przez gardło) wiec Konsternacja zajmuje się młoteczkami. o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Z cyklu refleksyjnie: Jestem nieudacznikiem, większym niż Ty Niedziel... Ej smutno mi... I nawet napić się nie mogę... A może powinnam się napić... i tak niedługo pewnie zejdę... Po co to przedłużać? Ale chociaż zrobię coś w życiu... Wyczyszczę młoteczki w gminie, a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×