Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szykor

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA AKTYWNYCH KONSULTANTEK I NIE TYLKO

Polecane posty

Gość szykor

Poszukuję aktywnych konsultantek Avon bądź Oriflame. W przeciwieństwie do tych dwóch firm nasza oferuje ogromne możliwości rozwojowe, a co za tym idzie również większe profity. Ewentualnie osób chcących pracować w podobny sposób jednak na zupełnie innych zasadach. Wysoka 30% marża początkowa i możliowśc zdobycia dodatkowych 21%. W celu zaproponowanie współpracy z polską firmą z branży FCMG. W związku z tym, iż z własnego doświadczenia doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak trudno znaleźć dobrą pracę, dającą satysfakcje a jednocześnie dochodową - pragnę podzielić się własną wiedzą. Poszukuję osób chcących wziąć udział w pewnym przedsięwzięciu dającym ogromne możliwości rozwoju i samorealizacji. Pracuj w dogodnych dla siebie godzinach i zdobądź niezależność finansową. Szukam ludzi ambitnych chcących osiągnąć więcej niż przeciętny Kowalski. To jak duży sukces osiągniesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie samego. Od kandydatów oczekuje samodyscypliny, zaangażowania oraz kreatywności. Jeśli spełniasz te warunki zapraszam po szczegółowe informacje e-mail: szykor@o2.pl Po kontakcie otrzymasz ode mnie zaproszenie na szkolenie on-line, prowadzone przez mojego kolegę Macieja Wieczorka - właściciela kilku ogólnopolskich firm. Wytłumaczy Ci on szczegółowo na czym będzie polegać twoja praca. NIE OFERUJĘ DUŻYCH PIENIĘDZY ZA NIC, BO MOJA OFERTA W PRZECIWIEŃSTWIE DO WSZYSTKICH TEGO TYPU( A JEST ICH W SIECI CAŁA MASA) JEST POWAŻNA I ZAPRASZAM TYLKO POWAŻNYCH LUDZI CHCĄCYCH CZERPAĆ RADOŚĆ Z ŻYCIA DZIĘKI NIEZALEŻNOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×