Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mistiq

Powoli zaczynam mieć wyjebane na facetów, też tak macie?

Polecane posty

Gość Mistiq

Nigdy nie byłam duszą towarzystwa, nie chodziłam na imprezy, jestem nieśmiała. Tak było od kiedy pamiętam i jest nadal z tym że teraz moja nieśmiałość nieco się zmniejszyła.tak naprawde tylko 2 razy starałam się kogoś poznać przez neta, z jedego spotkania wynikł krótki bo 2 miesięczny związek. Od tego czasu odechciało mi się poszukiwań, ba nawet wszelakich kontaktów z płcią przeciwną, nie chce tego zmieniać widze w tym tylko problemy, obowiązek :(:( szkoda tylko tych straconych szczenięcych lat.Też tak macie dziewczyny? Myślicie że to przejściowe? Poprostu mnie to całe życie uczuciowe irytuje, boje sie tylko że za jakiś czas znów obudzi sie we mnie desperatka, a nie chciałabym tego bo w gruncie rzeczy dobrze mi jest tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna skrzywdzona
Mam 28lat... za sobą trzy 'powazne' zwiazki... i juz nie chce wiecej. Kazdy facet, ktoremu oddalam cala siebie okazywal sie totalnym dupkiem. Stracilam lata swojej mlodosci probujac stworzyc cos trwalego z facetami, ktorzy wykorzystali tylko moja wiare w wartosci. Czuje sie wykorzystana psychicznie i fizycznie... wiem juz, ze to koniec. Z radosnej kiedys, atrakcyjnej dziewczyny zmienilam sie w szara mysz, ktora jest wiecznie smutna i nawet nie mam sily spojrzec na faceta... oni mnie wrecz draznia... po tym co przeszlam po prostu juz nigdy zadnemu z nich nie zaufam. Nie mam juz sily angazowac sie w jakikolwiek zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, ja też mam wyjebane na
facetów. sam nim jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmuje podobną postawę co twoja, tyle że względem kobiet. I nawet ci powiem że dzieki temu łatwiej mi się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romario_
co wy w ogóle widzicie w facetach? przecież są obleśni gdybym był dziewczyną to byłbym lesbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I 28 latka używa słowa"wyjebane " na kogoś tamm.???:O. hmmm brawo.. coz za bogate słownictwo .. takie prosto spod budki z piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romario_
A tak to chociaż jako facet jestem pedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romario_
pedał to cie robił podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistiq
Wasze wypowiedzi tylko utwierdzają mnie w myśleniu że nie warto szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistiq
Tylko kurde perspektywa wiecznej samotności mnie nie cieszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romario_
Mistiq a nie lepiej by ci było z dziewczyną? mówię serio bo widzę same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotapiele
Ja mam 3 lat nieudane malzenstwo za soba i jeden powazny zwiazek.Jedyne co mam dobre z malzenstwa to dzieci ktore sa moim swiatem.nie szukam faceta bo nie warto a pozatym ja ulokowalam ucicia juz najlepiej jak moglam w dzieciach i nie wydaje mi sie zebym mogla kogos jeszcez pokochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romario_
Już nawet sam myślę o zmianie płci i amputacji członka ... i tak jest niewielki, więc nie będzie mi go brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistiq
związek z kobietą raczej odpada, nie chce sie chować po kątach, niestety jestem hetero i koniec dorotapiele fajnie masz że masz dzieci :) nie jesteś sama, w nich ulokowałaś swe uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romario_
podszywaczu wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw same wybieracie tych złych facetów, a potem jest płacz i zgrzytanie zębów. przecież nikt was do tych strasznych związków z nimi nie zmuszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT CK
ja mam wyjebane na dziewczyny bo mnie nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistiq
Mnie też za bardzo nie chcą, to między innymi też powód Nie ciągnie mnie do złych facetów, związki z normalnymi też sie rozpadają. Na swoje szczęście nie miałam toksycznych związków a zaczynam mieć wyjebane a co tu mówić o dziewczynach które to przeżyły :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad girl
Laski wyluzujcie! Po co wy się tak stresujecie?? Przecież facetami można się bawić, a nie tylko nimi ale i z nimi. Zaraz musicie się wielce angażować i myśleć o przyszłości??? Szkoda życia, lepiej żyć chwilą niz się zamartwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistiq
Ja sie nie nadaje do takiej zabawy. Luźne znajomości odpadają, nie chce też nikogo ranić. Nie chciałąbym być obiektem takiej zabawy :( Mogłabym sie np zaprzyjaźnić z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy 222
ja też mam 28 lat i całkowicie zwątpiłam czy jeszcze kogoś spotkam , facet na którym mi najbardziej zależało ma mnie skrajnie w dupie i woli on spędzić resztę życia ze swoją ex która go zdradzała ze starymi prykami jak byli 10 lat razem w związku:O a najśmieszniejsze jest to że on chroni kurewską reputację swojej ex, załatwił jej robotę i chatę za granicą żeby sąsiedzi nie gadali dlaczego oni nie są razem..a szkoda że jej wiocha o niczym sie nie dowie:O A mogło być zupełnie inaczej bo to naprawdę wyjątkowy facet, on nigdy nie odmówi pomocy swojej ex choćby dupczyła się na jego oczach z ciapatymi i czarnymi:O:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy 222
napiszcie coś bo zaraz się rozpłacze:O to jest kurwa jakiś dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romario_
a co zes się akurat na tego uparła, weź se wolnego, bez przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy 222
dlaczego tacy fajni faceci żyją z dziwkami ze wścieklizną macicy???? WHY?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad girl
ale każdy facet was oleje jak na wstępie będziecie gadać o poważnym zwiąsku. Zresztą jakbym poznała faceta a on od razu by oczekiwał stałego zwiąsku to też bym się wystraszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romario_
mad girl - chyba to normalne ze sie oczekuje stałego związku, o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jesteście fałszywe
i myślicie że życie to serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×