Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

No i gdzie jesteście, moje drogie fanki?

Polecane posty

Gość mogologo
Ewa, 33--Zal mi Ciebie kobieto 40 letnia Ty jestes uzalezniona od kafe i do tego tak jakby samotna ,mimo ,ze kogos tam masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogologo
I przestancie z tymi pomaranczami :-) Jakie Wy głupie jestescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby samotna... hmm.. to samotna czy nie samotna... i z tym pytaniem idę do łózia, bo kochanie woła juz bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceuta - apteka
idz ewka idz bos stara i glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erudytko caly miesiac rozpaczalam, ze o mnie zapomnieli :O :O Po miesiacu wracam na kafeterie i jak nie bylo, tak nie ma tematow o mnie. Oj biedna ja, co ja poczne :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy nie macie nic innego
20:53 [zgłoś do usunięcia] Ewa, 33 tiaaaa no tak, w sumie to powinny mi tu niektóre w takim razie podziękowac, bo co sie nadarły, napluły... co to jest tiaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>pewnie pichcą i sprzątają, a jutro, jak mężowie pójdą do roboty, rozklapią się przed kompami i znowu zrobi się wesoło>> My przynajmniej mamy dla kogo pichcić. No tak - na pewno jestem bezrobotną frustratką bez szkoły, bo TY tak mówisz:) Jako że jesteś jedyną intelektualistką w tym kraju, inne kobiety to tylko bluszczowate popychadła swych mężów:) My przynajmniej mamy mężów:) Wyszukanych w REALNYM życiu:) Nie na portalu dla desperatów:) Aha - a które kochanie cię woła do łózia? Starsze czy młodsze?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa jaki nosisz rozmiar
ciuchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"portalu dla desperatów" W tym miejscu samo nasuwa się pytanie: czym właściwie jest kafe ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe to dla mnie miejsce, gdzie spędzam czas, kiedy muszę być gdzieś, gdzie muszę pracować, ale w danej chwili pracy nie ma:) Np. przepadł pacjent, mam wtedy wolnych paręnaście minut:) Nie poszukuję tu bratnich dusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka - znam, przeżyłam to, trauma taka że chyba się do terapeuty wybiorę :P Oblubienica - coś Ty się taka zrobiła? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze zastanawiało mnie konfrontacyjne nastawienie uczestników tego forum. Prowadzenie wojny ma sens tylko wtedy, gdy można ją wygrać lub coś w niej wygrać. Co można wygrać na kafe nawet jeśli pokona się przeciwnika w pyskówce ? Satysfakcję ? Na jak długo starcza wam taki łup ? Przecież nawet nie widać jak oni konają :) Z drugiej strony lepiej, że załatwiacie takie sprawy tutaj, niż w biurach wyborczych swoich przeciwników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erudytka.😘 Jaka się zrobiłam?:( Ja tam lubię sobie powalczyć, ale tylko z niektórymi wybrańcami:classic_cool: Mogę wyładować złe emocje:) Co do wrogich dusz, cóż- ich strata:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się tylko czy kafe nie jest odbiciem tego, co zostałoby ludzkości, gdyby odarto ją z obowiązujących norm społecznych. Czy w głębi duszy jesteśmy tacy jak na kafe, czy raczej tacy jak na proszonej kolacji w eleganckiej restauracji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta głębia jest bardzo mroczna, bardzo. nawet na temacie, który jest na kafe do czego byście się nigdy nie przyznali, nawet na tym temacie nie napisałabym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to jeszcze nie jest głębia mojej duszy" Nie mówiłem o samym dnie. Chodziło mi tylko tylko o jakieś 200 m poniżej granicy zdrowego rozsądku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dno a głębia to nie to samo, wszak! Głębia może być bardzo daleko od dna, ale co na samym dnie się kryje? Sądzę, że chęć mordu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×