Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna_26

Alergia u dzieci

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj ale ty jesteś głupia ,żadnego myślenia tylko tabletki i lekarze. Typowa idiotka forumowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka jak chce się robić inhalacje to polecam Baby jest cichy, a z tymi kompresorami to hałas jest często mocno problemowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałabym Alergia Stop dostalam go w prezencie od męża na mikołaja i fajnie pracuje, nie blokuje się, płynnie aerozol przechodzi w dół dróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiaa
Uwielbiam produkty, które zawierają naturalne składniki. Kiedy kupuję jedzenie, wybieram to, które nie zawiera związków „E”. W naszej drogerii zachęcają mnie różnego rodzaju "zielone" produkty, sprawdziłam w domu, że większość moich ulubionych produktów z DEDRY zawiera Aloe Vera. Korzystny wpływ aloesu Aloes (Aloe barbadensis) jest stosowany od tysięcy lat jako roślina lecznicza. Już w starożytnym Egipcie nazywano go eliksirem nieśmiertelności, a jego stosowanie rozpowszechniło się na całym świecie. Aloes jest rośliną popularną w medycynie, występuje w składzie wielu kosmetyków, detergentów i środków do prania DEDRA. Dla osób z atopowymi zmianami skóry! Przedstawię jedno z moich niezapomnianym doświadczeń: Około 5 lat temu, gdy nasza córka miała 2 lata, spędzaliśmy popołudnie z koleżanką i jej córką, które cierpiało na atopowe zapalenie skóry. Los sprawił, że dziecko zaliczyło mały wypadek, a mama nie miała ze sobą czystych ubrań i musiała zadowolić się odzieżą zastępczą pożyczoną ode mnie. Pojawiły się obawy o stosowane przeze mnie środki piorące, czy płyn do zmiękczania tkanin... nie było innego wyjścia i Tereska spędziła resztę dnia w rzeczach mojego dziecka bez reakcji alergicznych i zmian na skórze. Koleżanka złożyła zamówienie i robi to do dziś, już od 5 lat. Nie chce używać nic innego, niż płyn do płukania tkanin L’AVIVAGE. Jak to możliwe? Produkty zawierają czysty Aloe Vera Barbadensis, który pozytywnie wpływa na skórę. Aloes działa kojąco i sprawdza się również w kontakcie ze skórą podatną na podrażnienia i zmiany. Aquatix jest PRZYJAZNY DLA SKÓRY DŁONI DZIĘKI ZAWARTOŚCI ALOESU. Zaletą zmiękczaczy jest zawartość czystego ekstraktu z aloe vera barbadensis, który pozytywnie wpływa na skórę Mohaira Syntex z zawartością aloesu, ma pozytywny wpływ na skórę i ubrania. SYNTEX (do sztucznych tkanin) Sensitive aloe vera działa pozytywnie na skórę w miejscu kontaktu ze skórą. https://www.mojadedra.pl/pl/chemia-domowa/pranie/wrazliwa-skora?ppk=273022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krutko trwa inhalacja w naszym Alergia Stop, nie trzeba tutaj siedzieć wdychać i się męczyć, tylko można pobrać lek w parę chwil co mocno ulatwia szczegolnie u dzieci całą terapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są specjalne inhalatory dla niemowlakow i raczej bym polecała właśnie dla małego dziecka kupić coś dedykowanego, a nie uniwersalnego...MOjemu synkowi inhalacja słuzy, nie ma jakiś skutków ubocznych itp. nie obciąża się wątroby, ukladu trawienia tak jak w przypadku tabletek czy syropkow. Jak prawidlowo pobrac lek i jak dziecko w ogole do inhalacji przekonac na portalu https://inhalacja.pl wyjasniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie pracuje Alergia Stop, w każdym razie dzieci nie mają problemów z tym żeby pobrać mgiełkę, nie podrażnia, nie dusi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalujemy się od tego roku u nas w rodzinie i mamy polski inhalator Alergia Stop problemów nam nie sprawia, szybka inhalacja, proste czyszczenie samego urządzenia po użyciu, zajmuje mało miejsca, łątwo go schować czy przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam Alergia Stop jesienią i używam go częściej niż myślałam...super mi taki aerozol robi zwłaszcza jak mam gardło przesuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergia mojego dziecka właśnie się odezwała. Mrozy minęły i wszystko zaczyna pylić. Już mi kapie z nosa i kicham na prawo i lewo. Trzeba będzie kupić allretec, żeby się wszystko wyciszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko dostaje allertec, który dobrze toleruje i nie chce mu się po nim spać. Najważniejsze, że nie ma objawów alergii wziewnej i co chwile nie kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie mi się spisuje inhalator Alergia Stop. Cicha praca, wysoka wydajność samo podłączenie jest szybkie, wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Alergia Stop już od tamtego roku kupowałam jakoś wiosną jak zaczęło się pylenie Bardzo dobry inhalator cały czas działa nie było jak do tej pory żadnych awarii a korzystam dużo bo nie tylko przy alergii ale też jak mi dzieci łapią jakieś choróbska wirusy i infekcje to aerozol działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę polecała też Alergia Stop – prosty model ale z drugiej strony pod względem technicznym nie odbiega od dużo droższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo myślę...inhalacja staje się modna, ale brakuje podstawowej wiedzy u ludzi jak ją wykonywać poprawnie. Polecam http:/inhalacja.pl tutaj można zdobyć taką wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek

Bardzo fajnie działa Alergia Stop nie ukrywam że miałem dość sceptyczne podejście do takiego leczenia ale jest okej, zdaje to egzamin. Aerozol szybko przechodzi centralnie w drogi oddechowe przez co efekt leczenia jest bardzo szybki, poza tym taka mgiełka ze swojej natury jest bardzo łagodząca i kojąca, nie podrażnia dodatkowo. Akurat ten model pracuje bardzo cicho (db poniżej 50 wg producenta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetia

U nas jest problem z alergią na roztocza, próbowałam już różnych metod. Ostatnio kupiłam polecany na jednej z grup dla mam Allergoff Spray. Popsikałam na materac u małego, fotele, kanapę, wypsikałam też samochód i powiem szczerze, że różnica jest ogromna. Jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

u nas przy alergii na kurz świetnie sprawdza się oczyszczacz powietrza. Posiadamy sharp UA-HD60E-L i moim zdaniem jest nie zastąpiony. Nie tylko alergik na tym zyskał. cala rodzina czuje rożnicę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×