Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Gość Zoska1209
Podobno do 3 roku dzieci nie powinny TV ogladac, mozna sie z tym zgadzac albo nie ale akurat mama malej bardzo tego przestrzega :) wiec bajki odpadaja. a jak juz bym miala dvd kupowac to tylko ksiezniczke labedzi :D a mala uwielbia jak jej czytaja wiec moze i audiobook sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już pomału kupuje prezenty:) w tym roku postanowiliśmy zaszalec z mężem i sporo nam wyjdzie by kupic każdemu ale za to że nie będzie nas w świeta u moich rodziców dostaną prezenty 5letni brat dostanie klocki lego plus słodycze 7letnia siostra zestaw do karaoke plus słodycze 6letni chrześniak też lego i słodycze 9letnia kuzynka zestaw do robienia biżuterii i słodycze 15letnia siostra ciuchy i kosmetyki 16letnia siostra ciuchy i kosmetyki 19letni brat bluze i kosmetyki wujek kosmetyki i wino wytrawne ciotka kosmetyki babcia kosmetyki i torebka dziadek kosmetyki i alkohol ojczym kosmetyki mamie obiecałam znależc fajne kozaki na szpilce dotego torebke, kosmetyki i może coś z biżuteri dla męża chce kupic zegarek i golarke plus zestaw Hugo Bossa dla córci laptopa edukacyjnego i pewnie jeszcze cos dodatkowo jeszce nie mam pomysłu na prezent dla teścia jego kobiety szwagra i jego narzeczonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla maluszkakaaaaa
takiemu maluchowi to zabawkę jedynie ,coś rozwijającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zabawek ma pełno, i jak wiadomo najmniej sie nimi interesuje hehe. Może jakieś ciuszki, chociaż myślałam z mężem nad szczeniaczkiem ale czy nie jest zamała na pieska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
moze sanki:) ubranko to dla mamy ale dzidzia bedzie sie cieszyc z czegos innego moze ksiazeczka lub taki laptop edukacyjnu moja corcia go uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
moja wychowuje sie z psem mamy labradora jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie jak juz to małego pieska, mieszkamy w Angli i nie mamy zbyt duzo miejsca na wielkiego psa. Ale wiem ze Labladory są kochane, tesciowa specjalnie do malej kupila ale jakos sie zaprzyjaznic niemoga hheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
ja kupilam w tesco laptopa od malego go lubi;la ma bardzo duzo melodii cwiczen dla dzieci super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla maluszkakaaaaa
na pieska za mała,takie dziecko tylko umeczy psinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczkaboznonarodzeniowa
jeżeli robicie pierniki to kiedy ciasto robicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieska to raczej z rodzicami musisz uzgodnic bo ja bym nie chciala wyladowac z takim prezentem. Ja juz widzialam parenascie witryn sklepowych w swiatecznych ozdobach a w Smyku jest juz ta bardzo fajna dekoracja- pracownia swietego Mikolaja ktora i elfy ktore sie ruszaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz mam za sobą
Ja juz zagbiotłam ciasto na pierniki i sobie lezakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co myśli 15miesięcznemu
dziecku psa kupić chyba na głowę upadła :O pies nie jest zabawką! a jak się rodzicom nie spodoba to kto się nim zajmie? a jak się małej znudzi to co, oddadzą do schroniska czy przywiążą do drzewa w lesie? puknij się :O 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co myśli 15miesięcznemu
a to co innego. zwracam honor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie męczył psinę
taki maluch będzie traktował szczeniaka jak zabawkę i po prostu męczył.Szkoda psiny ,radzę zrezygnowac bo piesek nie jest zabawką ,to żywe stworzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
nie sadze mamy pieska juz rok mala ma 20 miesiecy wie ze idziemy na dwor zeby piesek zrobil siusiu super sie bawia pies jest delikatny chociaz jest duzy. nie pozwala zrobic malej krzywdy gdy tylko zaplacze juz jest kolo niej . to duzy obowiazek wizyty u weterynarza wiadomo pies i dziecko rowna sie zarazki robaki itp ale robimy badania dbamy o jego hogiene szczegolnie ciezko jest gdy pada pies przychodzi caly w blocie i nie jest latwo ale dla usmiechu malej da sie to wytrzymac mala go przytula i nic dziecko trzeba od malego uczyc ze pieska tez moze bolec ja nie mam z tym problemu a szczeniak tez sie przyzwyczaja do dziecka .mala wie ze moze go glaskac przytulac czesto sie na nim kladzie .moge tez polecic spaniela springera mialam ale niestety smutny wypadek:( musisz to dobrze przemyslec pies to obowiazek i on nie patrzy czy ty sie zle czujesz czy jest brzydka pogoda chce wyjsc .dziecko tzreba tez przestrzegac przed karma bo moze byc klopot.najlepiej zabierac miske kiedy pies skonczy jesc .a pies sie strasznie przywiazuje i przezywa oddanie tak samo i dziecko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie męczył psinę
tak ale takie małe dzieci po postu szarpią psa ,ciągną za ucho ,wsadzają palce do oczu ,rzadko sie zdarza by maluch inaczej podchodził do psa .Ja wiem ze dziecko w ten sposob poznaje psa ale szkoda zwierzecia ,z gory wiadomo ze takie malenkie dzieci dokuczają psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
a czasami mozna wziasc szczeniaczka na probe sprobuj sie dogadac z wlascicielem moja znajoma tak zrobila i pieska zatrzymali :) ale niech na przyklad tydzien pomieszka bedziesz wiedziala czy maluszek dobrze reaguje na psiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam zakup psa
Kup psa jeśli jesteś w stanie upilnowac by twoje dziecko nie robiło mu krzywdy.Ciekawe co powiedziałabyś jakby to pies szarpał za uszy/włosy twoją córkę .Zdecydowanie za małe dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
ale moja corka wie ze tak nie wolno mowie jej ze piesek ma bubu i nic takiego nie robi a ma 20 miesiecy wiec tez szaleja ale nie ma takich zachowan jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
ale ja mam labradora i co nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
zreszto wydaje mi sie ze kazdy zna najlepiej swoje dzieci i to rodzic powinien zdecydowac ja nie zaluje ale tak jak pisalam pies to obowiazek i trzeba o niego dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym proponowala zapytac sie najpierw rodzicow dziecka co sadza o takim prezencie.Pies wymaga poswiecenia a dziecko takie male raczej sie nim odpowiednio nie zajmie.Raczej pociagnie za ucho za kudly i bedzie mialo przy tym super zabawe.A na rodzicow spadnie cala odpowiedzialnosc tzn szczepienia,spacery itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
czy u was tez tak wieje spadnie snieg czy u kogos juz pada?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
tak ale pisala ze chce kupic corce nie komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
wlasnie jak ktos nie ma czasu to niech o psie zapomni bo sama wiem po sobie ze nie jest latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×